IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 12th October 2012, 09:02
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Ели, прати ми го и на мен, че сменях телефоните и е останал в стария апарат...
Отговори с цитат
  #32  
Стар 14th October 2012, 11:55
Magi_Evtimova Magi_Evtimova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Момичета имали снимки на нослета на този доктор да видим ?
Отговори с цитат
  #33  
Стар 14th October 2012, 15:07
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Smile

Тези, които са се оперирали при него, явно не посещават форума. Аз съм виждала момиче оперирано при него и много ме впечатли резултата.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 24th October 2012, 11:29
similu similu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 10
Smile :)

Здравейте, във вторник ще ходя на преглед при д-р.Асенов..искам да попитам освен лична карта какви др документи са ми нужни...моля ви пишете ,че ми е притеснено...от Благоевград съм и трябва да пътувам сама до Пловдив???искам да знам, и като цяло цената каква е?
Отговори с цитат
  #35  
Стар 24th October 2012, 13:03
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Cool

За преглед, може би не са ти нужни никакви документи. Ако имаш нужда от изследвания, д-ра ще ти каже. Защо се притесняваш? За цената нищо не мога да ти кажа, в сайта на болницата има обявени едни цени, но не съм сигурна до колко са актуални. За него знам, че е много свестен, така че спокойно!
Като мине прегледа пиши!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 24th October 2012, 23:24
similu similu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 10
По подразбиране :)))

Благодаря тиии...ами не знам,притеснено ми е...отдавна го искам..и сега като знам,че ще се осъществи ми е напрегнато..исках да попитам дали някой знае колко време е възстановяването,тези кръгове под очите колко време остават...и с гипс до кога ще съм..смисъл след кой ден ще съм без лепенка? защото никой не знае, че ще си правя ,нито майка ми нито баща ми...и искам да знам дали до 14 дни ще имам още белези и лепенка?
Отговори с цитат
  #37  
Стар 25th October 2012, 18:31
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от similu Виж мнението
Благодаря тиии...ами не знам,притеснено ми е...отдавна го искам..и сега като знам,че ще се осъществи ми е напрегнато..исках да попитам дали някой знае колко време е възстановяването,тези кръгове под очите колко време остават...и с гипс до кога ще съм..смисъл след кой ден ще съм без лепенка? защото никой не знае, че ще си правя ,нито майка ми нито баща ми...и искам да знам дали до 14 дни ще имам още белези и лепенка?
Аз не съм се оперирала все още, но преди години съм претърпяла 4 операции по здравословни причини. И от опит мога да ти кажа, че възстановяването е много индивидуално. Все пак, няма нужда от притеснения, много девойки от форума излизат в отпуск за ринопластика за около 14 дни и с грим и други женски хитринки умело прикриват кръгове под очите.
Струва ми се, че си младо момиче - т.е. млад организъм много по-лесно ще се възстанови!!! СПОКОЙНО, каква е тази паника.
Аз също ще се оперирам при д-р Асенов, надявам се след 2 месеца и също ще изляза в отпуск за 14 дни. И това не е всичко - след 14-те дни се връщам на работа /водя упражнения на студенти/. И все пак възстановителния период не ме притеснява.
Най-важен е крайния резултат, с възстановяването ще се справиш. Пък и си попаднала в много добри ръце!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 25th October 2012, 23:03
similu similu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 10
Smile

аз съм студенткаааа..2ри курс..всички ми казват ,че съм луда,ама нз просто ми е фикс идея...искам да го направя...прекалено съм суетна,или просто само аз виждам този гаден нос..не мога да си обясня...да кажем да е от липса на внимание...това го изключваме...даже много фотографи ме канят за фотосесии....но щом си наумя нещо ,ако не го направя ,не мога да стоя мирнооо..само то ми е в главата..между другото чух се с д-р Асенов,във вторник съм на преглед и или вторник или сряда ще е операцията...тааа исках да попитам...тампоните ги махат на 2рия ден...след това кога пак съм на преглед,знаеш ли?, защото съм от Благоевград и трябва само да пътувам..а не е мнг близоо...и последен въпрос дали операцията с направление ще бъде над 2 000 лв? и здрванта книжка трябва ли мии )) извинявай ,те въпросите станаха повече..ама ми е любопитно...
Отговори с цитат
  #39  
Стар 26th October 2012, 08:26
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Здравна книжка не ти трябва, а говорихте ли за цена?
Отговори с цитат
  #40  
Стар 26th October 2012, 14:11
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Smile

Здравна книжка определено няма да ти трябва, а колкото до цената - незнам!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:54.