IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th April 2013, 10:17
dataghost dataghost не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 1
По подразбиране Операция гинекомастия?

Здравейте.

Предстои ми операция от гинекомастия.
Не съм я насрочил, но ще бъде много скоро, не мога да търпя повече това нещо. Минах вече ендрокринологични изследвания.

Насочил съм се към доцент Георги Байчев - във ВМА. Някой има ли мнение за него? Или за операцията като цяло? Изчел съм доста, но бих искал да науча още впечетления от 'първа ръка'. Отзивчив ли е, добър специалист ли е, а за самата операция - добре ли протече при вас, ако сте си правили, налагаше ли ви се да носите пристягащи потници, като цяло всякакви детайли и препоръки биха били добре дошли.

Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th August 2013, 10:06
gynecomastia gynecomastia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 30
По подразбиране

Във ВМА всички специалисти са на ниво. Имам доста познати, които са се оперирали там , всички са доволни. Разбира се, колкото по-лесна е операцията, толкова по-малки са рисковете и толкова по-малки ще са белезите. Най-добре първо да отслабнеш достатъчно , за да ти изрежат само жлезата под зърната, и да минеш без липосукция и изрязване на кожа, които са по-рисковите процедури.
__________________
Гинекомастия - причини, лечение и информация. Споделеният опит и знания на един мъж с женски гърди.

Последно редактирано от gynecomastia : 16th August 2013 на 10:09
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Операциягинекомастия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:47.