IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th February 2014, 17:39
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране До какво може да доведе женската суета и безразсъдството !

http://tv7.bg/%D0%A2%D0%B5%D1%80%D0%....9627592.html#

Днеска случайно засякох едно предаване, което е за женската аудитория, но като видях, че ще се говори за естетични корекции на устни го изгледах с голям интерес. Ще го постна тук, то е доста интересно и особено за по младите жени е направо задължително да го гледат.

За мен е изключително интересно от психологическа гледна точка да погледна на нещата. Забелязва се, че по младите момичета по често грешат и то това обяснимо. Естетичните корекции не са нещо лошо, понякога са дори задължителни, но аз ще цитирам култовото изказване на Ильо Стоянов от видеото:

Цитирай:
Момичета, вашето лице не е коледна пуйка, за да бъде пълнено от който и да е, където и да е и с каквото и да е !
Освен устните, едно момиче което ще видите в края на видеото към 20мин и 40сек. направо ме ужаси. Това момиче си е махнало веждите и си е сложила перманентен грим и не мога да си кривя душата и да не го кажа, но за мен е карикатура и не знам кой мъж би харесал това лице !

Няма мъж, който да разбира от женска красота и да хареса това нещо ! Наталия Кобилкина го спомена във предаването, че мъжете харесват естествените жени, те пак могат да си изглежда естествено и след корекция, но това вече си зависи от нея.

В тая тема доста ще си попиша аз, няма значени дали някой ще се включи или не !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th February 2014, 22:00
nanko nanko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 7
По подразбиране

Ужас! Как може хората да си причиняват такова нещо?!?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th February 2014, 22:41
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
http://tv7.bg/%D0%A2%D0%B5%D1%80%D0%....9627592.html#

Днеска случайно засякох едно предаване, което е за женската аудитория, но като видях, че ще се говори за естетични корекции на устни го изгледах с голям интерес. Ще го постна тук, то е доста интересно и особено за по младите жени е направо задължително да го гледат.

За мен е изключително интересно от психологическа гледна точка да погледна на нещата. Забелязва се, че по младите момичета по често грешат и то това обяснимо. Естетичните корекции не са нещо лошо, понякога са дори задължителни, но аз ще цитирам култовото изказване на Ильо Стоянов от видеото:



Освен устните, едно момиче което ще видите в края на видеото към 20мин и 40сек. направо ме ужаси. Това момиче си е махнало веждите и си е сложила перманентен грим и не мога да си кривя душата и да не го кажа, но за мен е карикатура и не знам кой мъж би харесал това лице !

Няма мъж, който да разбира от женска красота и да хареса това нещо ! Наталия Кобилкина го спомена във предаването, че мъжете харесват естествените жени, те пак могат да си изглежда естествено и след корекция, но това вече си зависи от нея.

В тая тема доста ще си попиша аз, няма значени дали някой ще се включи или не !
Мно го е интересно и поучително това , което си побликувал Пуф , естетичната хирургия е полезна до там до където знаем реалната граница, това е истинско и реално заболяване ,което ни кара да извършваме безброй глупусти ... ако съумее да се харесваме такива , каквито сме , може би ще се чувстваме удовлетворени и щастливи ...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th February 2014, 00:33
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Истината е, че както каза едно от момичетата в клипа - почти всички жени се стремят да копират и/или имитират жриците във фолк-индустрията.Чудно защо точно там се търси идеалът за жена и сексапил.При тях всичко е прекалено, в повече и дори безвкусно поднесено..Мега устни, огромни преливащи гърди, закачени към болезнено слаби тела и задължителните мигли, нокти и коси..Доста пошла мода е това, но властва вече близо 10-тина години и не се отказват от тази си визия..Макар да са на мода устните и гърдите, защо трябва да са прекомерно огромни и неестествени спрямо останалите пропорции на тялото на притежателката си? Що на всички им хрумва, че като си пляснат едни джуки двоен размер ще са по или много секси.Големи устни не стоят добре на всяко лице - важен е овалът му, формата, разположението на нос и очи спрямо устните и пр.И понеже рядко се мисли за всичко това, резултата при повечето е, че стават карикатури и то за цял живот. При сисите нещата се развиват в почти същата светлина, с малката разлика, че дори и нещо да не са както трябва - по-големи, несиметрични и пр. поне има опция да са скрити под дрехите и да не стават достояние на околните.При лицевите реконструкции нещата са видими за всички и няма скрито-покрито.Пак противно на естетическите човешки пропорции се явяват супер изтичащи от деколтето гърди при ръст на притежателката им около и под 160см. или джудже с обиколка 100см. и нагоре..пълна гротеска))) Или този естетически "комфорт" в лицето на фолк-гномът Мария - два огромни кренвирша вместо устни върху това малко, нежно, с почти детски размери личице..
Много от ползвателките на подобни интервенции се вманиачават на тема колкото Повече, толкова Повече, без да имат идея как и кога ще се спрат в това препускане да изглеждат така, като изглеждат в собствените си представи. ИС отлично направи сравнението с Пуйката..Единственото, което не е твърде вярно е, че ползватели на тези услуги не са преди всичко младите девойки, даже напротив.Почти като синдром на неудовретворената домакиня са жените след 30г, които хукват да стават ултра секси в нечии очи като се пълнят тук или там и се уливат с пълнежа.Друг е въпросът дали резултатът от това е лицеприятен - важното е жената да се хареса, а дали семейството й одобрява тази промяна едва ли я вълнува. Дали това не е отчаян опит на тези жени, позагърбени и поомръзнали от собствените си мъже да избухват като супер нова по никое време. Не че суетата или стремежът към красивото е забранен, но едва ли у дома на въпросните с трепет очакват огромните устни на МаМа или пищните й вимета..(една моя колежка на около 37г. се докара до неузнаваем вид поради неизвестни за мен и околните й причини, но пък според самата нея изглеждала супер....)И в този ред на мисли дори решенията на девойките в тази посока изглеждат оправдани - те поне са млади, неразумни, тях младостта им е оправдание... Аз лично одобрявам и харесвам интервенции, които водят до естетически издържан, секси и женствен вид, а не до противоположност на изброеното!

Последно редактирано от de_ni_ : 14th February 2014 на 00:37
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th February 2014, 13:45
Аватара на Polinka1
Polinka1 Polinka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Гледах го, наистина е ужасяващо,особено да правиш подобни интервенции по лицето си при съмнителни хора..Хем им се свидят пари,хем кво стана после.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th February 2014, 15:54
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

След поста на de_ni_ не знам какво да добавя ! Много верни неща и е хубаво да се споменат, защото някое момиче четейки това, може да се вразуми и да и помогне да не взима емоционални и прибързани решения. Съвсем наскоро имаше питане тук от едно младо момиче, което искаше да си слага силикон в устните и аз много се учудих, че никой освен мен не писа в темата. Макар, че съм мъж от обща култура само знам, колко глупава идея е да се слага силикон в устните и нямаше как да си седя и да гледам едно момиче, което иска да се обезобрази.

Естетичните корекции могат много да разкрасят една жена и примери такива има много със страхотни резултати на всички видове корекции, но всичко е въпрос на пропорционалност и естетична издържаност. Във ринопластиката се казва, че един нос е хубав когато той не се забелязва, тоест не го забелязваш като отделна чат от лицето и погледа ти не се спира на него. Това същото важи и за устните и за всичко останало освен циците, щото нали знаете мъжете как гледат на тях, голяма част от тях са цицомани

Дори и при гърдите обаче пропорциите пак са много важни и аз много пъти съм казвал, че при тях формата е на първо място и след това размерът. Един съвет който мога да дам на момичетата които искат да си правят някаква корекция и дано да се вслушат в него. Сигурно много от вас са чували ако искате да си уголемявате устните, че е добре първият път да се направи с хиалуронвоа киселина, за да се види как ще стоят по големите устни и съответният размер и след това вече да се пробва нещо по трайно, като липофилинга.

Има обаче и друг начин още по лесно да се определи точният размер и нужната корекция и да видите кое как ще ви стои и това е фотошопа и аз съм много учуден, че жените не си правите фотошопи преди такива корекции. Това си е направо задължително, а и на хирурга ще му е по лесно, като види визуално, как точно искате да изглеждате.

Накрая ще завърша със цитат от поста на de_ni_ :

Цитирай:
Аз лично одобрявам и харесвам интервенции, които водят до естетически издържан, секси и женствен вид, а не до противоположност на изброеното !
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th February 2014, 22:16
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
Wink

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
След поста на de_ni_ не знам какво да добавя ! Много верни неща и е хубаво да се споменат, защото някое момиче четейки това, може да се вразуми и да и помогне да не взима емоционални и прибързани решения. Съвсем наскоро имаше питане тук от едно младо момиче, което искаше да си слага силикон в устните и аз много се учудих, че никой освен мен не писа в темата. Макар, че съм мъж от обща култура само знам, колко глупава идея е да се слага силикон в устните и нямаше как да си седя и да гледам едно момиче, което иска да се обезобрази.

Естетичните корекции могат много да разкрасят една жена и примери такива има много със страхотни резултати на всички видове корекции, но всичко е въпрос на пропорционалност и естетична издържаност. Във ринопластиката се казва, че един нос е хубав когато той не се забелязва, тоест не го забелязваш като отделна чат от лицето и погледа ти не се спира на него. Това същото важи и за устните и за всичко останало освен циците, щото нали знаете мъжете как гледат на тях, голяма част от тях са цицомани

Дори и при гърдите обаче пропорциите пак са много важни и аз много пъти съм казвал, че при тях формата е на първо място и след това размерът. Един съвет който мога да дам на момичетата които искат да си правят някаква корекция и дано да се вслушат в него. Сигурно много от вас са чували ако искате да си уголемявате устните, че е добре първият път да се направи с хиалуронвоа киселина, за да се види как ще стоят по големите устни и съответният размер и след това вече да се пробва нещо по трайно, като липофилинга.

Има обаче и друг начин още по лесно да се определи точният размер и нужната корекция и да видите кое как ще ви стои и това е фотошопа и аз съм много учуден, че жените не си правите фотошопи преди такива корекции. Това си е направо задължително, а и на хирурга ще му е по лесно, като види визуално, как точно искате да изглеждате.

Накрая ще завърша със цитат от поста на de_ni_ :
Puf, едно е сигурно, а и ти си изразил опасенията си още при първият си пост - че едва ли ще има много коментари по темата....което единствено навежда на мисълта, че из "тези" географски ширини е претъпкано с героини от моят сценарий)))
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th February 2014, 23:02
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от de_ni_ Виж мнението
Puf, едно е сигурно, а и ти си изразил опасенията си още при първият си пост - че едва ли ще има много коментари по темата....което единствено навежда на мисълта, че из "тези" географски ширини е претъпкано с героини от моят сценарий)))
Това си е заболяване ,ДОКАЗАНО! Нали не очакваш, някой да си излее душата тук и да обяснява колко е неудовлетворен от скапания си животец и подсъзнателно е прибегнал към безумни интервенции , ако изобщо го е осъзнал....

Последно редактирано от tyning : 15th February 2014 на 23:38
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th February 2014, 19:29
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Това си е заболяване ,ДОКАЗАНО! Нали не очакваш, някой да си излее душата тук и да обяснява колко е неудовлетворен от скапания си животец и подсъзнателно е прибегнал към безумни интервенции , ако изобщо го е осъзнал....
Едва ли целта ми е била такава, а и никак не искам да ставам причина неудовлетворението у определени представителки на нежният пол да изригне точно тук, дали и кой тъне в размисли и страсти по своята поотминала младост или житейските си проблеми (мъж, деца, компоти, вчерашната манджа... ) не мисля, че ще ни интересува - мен, теб или който и да е било...
Просто темата на Puf мисля, че ще успее да разчопли из болнавите мисли на много от целеустремените към пълното видоизменяне жени и ще ги накара поне мъничко да помислят дали -или искат да бъдат нещо друго, освен себе си.
p.s.темата се следи доста активно, (виж брой прочитания), но никой не събра желание да попише заедно с нас, пък уж сме в сайт на промените)))
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th February 2014, 20:18
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Дано поне това момиче - http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13937 да се е осъзнало и да не направи тази глупост и имам чувството, че това и решение е чисто емоционално, защото тя самата знае, че има забрана за поставяне на силикон, но въпреки това е взела вече решението си и търси къде да и го сложат !

Сега тъй като се включихте в темата, ще ви споделя и нещо от мен свързано с мъжете, защото този проблем за който говорим го имат и много от мъжете. Случаите са не по малко страшни, дори и доста по страшни има от това, което изгледахте във предаването и познайте за коя част от тялото става въпрос ?

Да точно за тази за която си помислихте, дори тук във форума имаше едно момче, което беше питало за такава интервенция за поставяне на парафин в пениса, някои дори си слагат и витамин Е. Аз съм чувал за парафина отдавна, но не съм предполагал, че толкова много мъже са си слагали и то българи. Мислих си, че циганите най-вече го правят това.

Последствията от тази глупост са много страшни, може да видите един примерен случай - http://dev.urology.bg/wp-content/upl...in-necrosa.jpg

Само при 15% от хората инжектирали си парафин не се е получил проблем, но предполагам за в по дълъг период и при тях ще се отрази, всички останали случаи със проблеми и при някой изключително тежки ! Просто исках да ви запозная с този проблем, да видите, че не само жените правят глупости породени от комплекси и суета.

Мен разбира се ме интересуват най-вече причините за тези решения, това всъщност е най интересното да се разбере психологията на проблема. Странно е даже, че тази тема се дискутира точно във този форум, но все пак темата не е против - "пластично-възстановителната и естетичната хирургия" и най-вече естетичната която коментираме.

Темата е за това, че понякога вместо да станат по красиви жените след дадена корекция, те става по зле. Това може да стане и заради некадърни лекари и техни грешки, но може да е и заради грешни решения на самите жени, като историите които чухме от предаването !

Понякога за това е добре човек да може да се погледне и през очите на другите хора, защото има много случаи на много красиви жени, но те самите не се смятат за такива и много често това е за такива дребни неща, които само в техните очи ги прави да изглеждат не привлекателни и само те си ги забелязват !

Това хич не е добре, защото има един закон и той е - Човек изглежда така, както се чувства !!!

Последно редактирано от Pufpaf : 16th February 2014 на 22:19
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Докаквоможедадоведеженскатасуетабезразсъдството
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:41.