IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th May 2006, 09:12
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Да наистина звучи гадно..... но е много хубава. А от какво?- е добър въпрос не съм поглеждала, ще видя и ще напиша.
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 11th May 2006, 09:21
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Natasha
Oт костен мозък
Съжалявам,но разполагам с много бедна информация,защото аз самата използвам само балсам за коса,но фризьорката ми и мои приятелки са ми казвали много пъти,че са наистина много доволни.Едната от тях даже си беше изтощила косата до краен предел с това изрусяване,но я ползва от няколко месеца като редовно се подстригваше и на практика е забравила за проблема си.Мисля,че маската се продава в почти всеки козметичен магазин и е в една по-големичка кутия.Ако не се лъжа със сигурност не е една от най-най-скъпите.Поинтересувай се в някой магазин,много е разпространена.
Обещавам,че ще поразпитам още малко и ще съм готова с надявам се един задоволяващ отговор
Отговори с цитат
  #13  
Стар 11th May 2006, 09:32
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Маската е в червена кутия и е в порядъка на 7-8 лв.
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 11th May 2006, 16:49
Seagirl Seagirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 155
По подразбиране

Тази маскас костен мозън на Miosotis не съм я пробвала, но моята фризьорка горещо ми я препоръчва
Отговори с цитат
  #15  
Стар 11th May 2006, 16:49
Аватара на top_secret_girl
top_secret_girl top_secret_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 50
По подразбиране

За тази маска с костен мозък и плацента и аз чух наскоро и малко се постреснах. Но много хора чух от тогава да я хвалят и доколкото съм чувала е много ефикасно нещо, пък и евтино в някои аптеки можела да се намери дори и за 5лв. Междудругото исках да питам дали някой знае хубави течни кристали за коса и какво точно правят на косата?
__________________
When the world gets in my face I say "Have a Nice Day"!!!!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 15th May 2006, 22:54
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране

ами моята коса е третирана но при мен страхотен наистина страхотен резултат даде pantene pro-v 3*more amino acids т.е. triple amino instant repair treatment.обещава възтановяване на косата веднага.придава и здрав вид прави я по лъскава и гъвкава.при мен наистина подейства.струваше ми около 5лв.но съм възхитена не очаквах толкова добър резултат.преди това си взех на безбохна цена струваше ми някъде към 200 лв. комплект на sisley шампоан балсам и маска aromatherapy и какво да ви каха пълно разочарование ама наистина пълно.щях да пукна на яд че толкова се охарчих и то за нищо............ а за някви си 5 лв. пантен направи чудеса поне при мен а твоята както и не е третирана........
Отговори с цитат
  #17  
Стар 21st May 2006, 11:33
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

След гооолямо проучване, стигнах до извода, че май това, което искам не е маска... и си взех някакъв тоник с билки и стимулант за коса на Икаров. Стимуланта е супер, с комбинация от масла и освен, че действа добре на косата и кожата на главата, мирише много хубаво, и така си правя и ароматерапия... Но засега съм го използвала само веднъж, така че... не мога да гарантирам, че е толкова страхотен...
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd May 2006, 09:02
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

4ere6ka, а какъв е точно този тоник? Как се казва? И с измиване или без измиване е?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22nd May 2006, 14:14
kali_ kali_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 45
По подразбиране

Здравейте!Аз в момента имам и двете маски на Miosotis-другата е с мед и е в бежова кутия.Възстановяваща се води.За маската на Pantene също бих казала, че е страхотна!Блясък, гъвкавост... и аз не очаквах такъв ефект.Но другата новата, която е против косопад ми изсушава косата и хвърчи Другото нещо, с което си подхранвам косата, е стимуланта на Икаров.Невероятно действа.Косата става мекичка и бляскава.

4еre6ka, откъде си я намерила тази маска на Wella?От доста време вече не съм виждала техни продукти за коса по магазините.Преди ползвах шампоан, балсам и маска.Изведнъж ги спряха и разбрах, че ги обновяват.Но...все още не ги намирам. Благодаря!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 22nd May 2006, 20:15
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
4ere6ka, а какъв е точно този тоник? Как се казва? И с измиване или без измиване е?
Тоника е Bilka и е много приятен, "с екстракт от орех, бяла бреза и коприва и силикон... Помага при косопад и стимулира растежа..." Масажират се корените. Не се отмива.

Цитирай:
Първоначално написано от kali_
4еre6ka, откъде си я намерила тази маска на Wella?
Мисля, че продуктите на Wella се предлагат основно при фризъори-оторизирани дистрибутори... Аз я видях при моя фризъор...
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Масказакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:54.