IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd July 2004, 14:12
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Растеж на коса!

Здравеите и поздравления за добрият саит!
Искам да ви помоля да ме ориентирате как да ускоря растежа на косата си?Нямам никакви медицински проблеми свързани със нея просто расте бавничко.Мерси.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th July 2004, 21:17
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Мога да ти кажа сигурно средство-стимулант за коса на Икаров-в продължение на месец по веднъж в седмица в корените и така седиш поне 1 час после се измива косата. Следващия месец си взимаш само бадемово масло пак на Икаров по същия начин като със стимуланта. Това е най доброто за разтеж на косата,пък и за цялостния вид на косата. Дано съм ти била полезна!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th July 2004, 13:44
Tanita
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

и аз съм много доволна от този метод...и понеже косата ми е много дълга и колкото и големи грижи да полагам за нея ъя винаги остава малко суха, а и вече на расте толкова бързо....за мен това е най-голямата помощ. Опитайте!!!!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th July 2004, 20:18
ЕлЕал ЕлЕал не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2004
Мнения: 8
По подразбиране

Да мерси.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd August 2004, 17:49
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

На мен лично много ми помага хининова вода,а за цъфтежа-използвай течни кристали,просто са уникални.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th August 2004, 18:17
Нана
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Какви са тези течни кристали?
Знаете ли дали къната на Арома(бълг.)е безвредна?Имам чувството,че ми капе косата от нея вместо да я подхранва.Иначе боядисва идеално.Дали не е пълна с химия?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th August 2004, 22:47
ilski ilski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: София
Мнения: 77
Изпратете съобщение чрез ICQ до ilski Изпратете съобщение чрез Yahoo до ilski
По подразбиране

А на мен изключително положително ми действа маската от бадемово малсо. Продава се в готов вид в аптеките. Наняса се на измита коса, престоява около 10-15 мин и се измива. Косата става жизнена, здрава, мека и ухае много приятно.
__________________
Keep smiling!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th August 2004, 12:01
Булка Булка не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Пловдив
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нана
Какви са тези течни кристали?
Знаете ли дали къната на Арома(бълг.)е безвредна?Имам чувството,че ми капе косата от нея вместо да я подхранва.Иначе боядисва идеално.Дали не е пълна с химия?
Течните кристали ги има в козметичните магазини,не са много скъпи от 6 до 10лева са в зависимост от грамажа!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th August 2004, 21:31
Мая
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

И аз имам лошо мнение за къната на "арома". има една индийска къна - в много малки пликчета и ако ти е дълга косата, ще ти трябват 2-3, но не е скъпа. въпросът е. че трудно се намира, но е много добра. оцветява идеално и наистина подхранва. на опаковката е снимана една индийка с червена точка и май никъде не пише на български. загледай се по павилиончетата.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th August 2004, 07:16
Нана
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Мая,а има ли в черно?Намерих само червена...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Растежнакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:38.