IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th July 2006, 19:43
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране 4 месеца след операцията - въпрос за имплантантите

Пускам нова тема понеже дневникът много се разводни. Минаха 4 месеца от моята операция и всичко засега изглежда чудесно, но ме притеснява усещането, когато изпъвам ръце нагоре. От едната страна всичко е наред, усещането е като от естествен бюст, но от другата усещам нещо като опъване и лека болка. Нормално ли е или да звъня на доктора? Да не е въпросната КК?
Как е при вас?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th July 2006, 20:18
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране отговор

8)
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th July 2006, 05:58
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране Re: отговор

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Мила,мисля че никой не може да ти даде сигурен отговор на твоя въпрос,просто всичко е строго индивидуално.Никой в този форум няма да ти даде по-адекватен отговор от твоя лекар и точно неговите думи ще те успокоят най-много.Не се притеснявай да му се обадиш,щом си му се доверила да те оперира,той има дълг към теб и след операцията.Аз звъня често с въпроси на лекаря,който дори още не ме е оперирал(предстои септември) и той никога не ми е отказал да ми отговори,а ти още повече имаш пълното право да се обаждаш на твоя лекар винаги,когато нещо те притеснява.Стискам ти палци да е фалшива тревога!
Абсолютно съм съгласна. Звънни му на Динев, той си е в България и даже иди да те види, ако се е прибрал в София. Мисля, че не е СС, защото при нея в спокойно състояние има видима разлика във височината и твърдостта, както и формата. Едната е по-твърда. Много е рано да очакваш пърно успокояване на гърдите. Всякакви такива признаци и болки ми отшумяха чак на годината.Спокойно , виж се с него и те чакаме на морето
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th July 2006, 07:24
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Миленка и при мене е така.Мисля че опъва на разреза.За мен не е притеснително но ако искаш питай.След като изглеждат добре и ги чувстваш добре не мисли лоши работи.Весел ден.
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th July 2006, 08:52
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

И на мен ми е така,лявата гърда от време на време ме придърпва ! Ходих на консултация и д-ра каза че мускулчетата се въстановяват и др.работи и да не се притеснявам ! Пък и са ми мекички,когато има кк,цицките стават твърди !
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th July 2006, 11:34
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Много благодаря!
Аз все пак ще се видя с доктора така профилактично, и без това си го бях планувала, но е успокоително да прочета Вашите мнения!
Хубав ден момичета!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: месецаследоперациятавъпросзаимплантантите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:14.