IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th August 2004, 14:05
Anonimka^F
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Черните точки

По цялото ми лице има черни точки. Кажете ми как мога да ги махна. И моля, ако може без "отиди на козметик"
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th November 2004, 16:32
kittiee kittiee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2004
Мнения: 16
По подразбиране

Според мен трябва да идеш на козметик и да не ги клепаш с разни гадости, като пудра, фон дьо тен и тн
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th December 2004, 18:05
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране тъжно...

Аз пък си мисля, че пустите черни точки се почвяват заради вътршни нарушения. И колкото и да ги правим нещо те все ще са там
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th February 2005, 00:34
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Виждала съм по филмите едни такива лентички,които се залепят на носа и после като се махнат с тях се махат и черните точки.Някой сеща ли се???
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st March 2005, 03:31
Via79
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Za 4ernite to4ki

Изпитано от мен добро средство: измиване веднъж седмично на лицето по следния начин: След като сте почистили с тоалетно мляко лицето от грим и замърсявания,го измивате с вода и докато е мокро разнасяте по него малко крем за след бръснене \"Каро\"(български,струва около левче) и сода бикарбонат.Стойте така 1-2 минути(като на носа сте сложили повечко сода),след това с кръгови движения правите краткотраен лек масаж на лицето и изплаквате с хладка,дори студена вода.Тъй като лицето се поизсушава,не забравяйте да нанесете хидратантен крем,или какъвто си ползвате.Ефектът е по-гладка и чиста коя!
P.С.Относно лентичките за почистване на Т-зоната: има ги в аптеките,една лентичка струва около 1.50 лева и е за еднократно ползване.Те също са добър избор,но аз предпочитам по-горния вариянт.(пробвала съм ги и двата).Успех на всички в грижите за външния вид!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th March 2005, 09:16
eliza
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

При всички случаи поне веднъж трябва да отидеш на козметик. Няма друг начин по който да изкараш тези замърсявания по лицето си. Освен това има начини за почистване на лицето без да те обезобразят. Мойта козметичка например работи с комедоноглетчър(май така се казваше този инструмент), който изкарва черните точки без да наранява кожата. Разбира се получава се леко зачервяване, което изчезва бързо. Много е важно на какъв козметик ще попаднеш. Имала съм случаи в които са ми правили такива рани, които не можеха да зараснат с дни.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th March 2005, 18:23
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

повярвай ми коэметика най-много ще ти помогне!и ако ходиш редовно лицето ти ще сияе!но не при скъпарските места като мадлен и т.н. эащото там нищо не правят!!!успех!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th March 2005, 19:08
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Препоръчайте ми и на мен,някоя добре козметичка,защото имам лоши спомени от един козметичен салон.Пишете ми и къде точно се намира.Мерси много
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th March 2005, 12:14
Ани
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля,ако знаете добра козметичка в Бургас,също пишете
Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Препоръчайте ми и на мен,някоя добре козметичка,защото имам лоши спомени от един козметичен салон.Пишете ми и къде точно се намира.Мерси много
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st March 2005, 16:54
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Днес използвах лентичките за почистване на черни точки на Nivea и съм доволна.Опитайте и вие!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Чернитеточки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:10.