IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 16th August 2005, 17:56
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Аз ходя на козметик, използвам разни маски и лентички-добре, но ефектът винаги е временен.Сега съм на 18 и се чудя на колко трябва да стана за да изчезнат напълно тези гадости или никога няма да изчезнат Вие как мислите?
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th August 2005, 07:50
Nicole Nicole не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Аз ходя на козметик, използвам разни маски и лентички-добре, но ефектът винаги е временен.Сега съм на 18 и се чудя на колко трябва да стана за да изчезнат напълно тези гадости или никога няма да изчезнат Вие как мислите?
Мисля,че ефектът ще е винаги временен,независимо дали ще плащаш за скъпи процедури или ще се придържаш към народните рецепти.Аз лично имам малко комедони по носа,плитки са и се научих сама да си ги почиствам,но ако твоята кожа е по-проблемна,по-добре е да се обърнеш към козметик.За такава кожа е изключително важно да се почиства редовно(мога да ти препоръчам Apricot Scrub на Swiss formula St.Ives за oily or acne prone skin),да се ползва козметика за мазна кожа,аз лично имам доверие и на народната медицина.Забелязала съм също,че хора,които пушат,имат по-често разширени пори с големи комедони в тях.Може би и начинът ти на хранене-мазно,люто,снаксове вляе..това вече може да се прочете във всяка статия по въпроса.Успех!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 18th August 2005, 18:12
LolaBunny LolaBunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Nqkude tam
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Виждала съм по филмите едни такива лентички,които се залепят на носа и после като се махнат с тях се махат и черните точки.Някой сеща ли се???
ДАААА!! НЕ ГО ПРАВИ! има ги и са на нивеа май! Както и да е,аз си взех от тях и добре лепнах ги олепих ги после кожата ми се зачерви на другия ден и не само това но и по-лошо всичките малки черни точици станаха ЧЕРВЕНИ ТОЧИЩА! И после супер много време им трябваше да се махнат-пъпките имам предвид,а иначе черните точици си останаха! Обаче вече ги няма почти и тях,махнах ги като ходех на козметик,вечер много добре си измивах лицето и после се мажех с крем"Лайка",които е подобен на крем "Здраве" А за крем Здраве наистина и аз съм чувала,че е много готин и една приятелка го ползва и лицето й е видимо мн по-чисто!
__________________
Never let a fool kiss you and a kiss fool you...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 18th August 2005, 22:13
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LolaBunny
Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Виждала съм по филмите едни такива лентички,които се залепят на носа и после като се махнат с тях се махат и черните точки.Някой сеща ли се???
ДАААА!! НЕ ГО ПРАВИ! има ги и са на нивеа май! Както и да е,аз си взех от тях и добре лепнах ги олепих ги после кожата ми се зачерви на другия ден и не само това но и по-лошо всичките малки черни точици станаха ЧЕРВЕНИ ТОЧИЩА! И после супер много време им трябваше да се махнат-пъпките имам предвид,а иначе черните точици си останаха! Обаче вече ги няма почти и тях,махнах ги като ходех на козметик,вечер много добре си измивах лицето и после се мажех с крем"Лайка",които е подобен на крем "Здраве" А за крем Здраве наистина и аз съм чувала,че е много готин и една приятелка го ползва и лицето й е видимо мн по-чисто!
Вече съм ги ползвала тези лентички на НИВЕА и съм доволна.Сигурно кожата ти е много чувствителна или си алергична към някоя от съставките, аз не съм имала проблеми!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 19th August 2005, 12:44
Д-р Кожодеров Д-р Кожодеров не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 14
По подразбиране

тези лентички хващат на по издадените места, но където има вдлъбнатини просто ефекта е почти нулев. аз ползвах на Гарние продуктите - тоник, гел и крема и съм доволен от тях
Отговори с цитат
  #26  
Стар 20th August 2005, 01:03
puhito puhito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2004
Град: Svoge
Мнения: 89
Изпратете съобщение чрез ICQ до puhito
По подразбиране

Аз си взех от тези лентички НИВЕА и нямаше почти никакъв ефект. Може би не съм ги сложила както трябва или защото имам много малко черни точки по носа
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21st August 2005, 01:20
Д-р Кожодеров Д-р Кожодеров не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 14
По подразбиране

хубаво е преди да се ползват тези лентички носа да се напари за да могат да се разтворят порите на кожата
__________________
'интелигентна, красива, възпитана, русокоса над 22 години' - щом е така, пратете лично съобщение
Отговори с цитат
  #28  
Стар 30th August 2005, 14:16
naddeto naddeto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 59
По подразбиране

а откаде мога да си ги купя тези неща? А дали могат да се използват и от по-млади момичета?
Отговори с цитат
  #29  
Стар 4th September 2005, 19:46
puhito puhito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2004
Град: Svoge
Мнения: 89
Изпратете съобщение чрез ICQ до puhito
По подразбиране

Продават се във всяка аптека.Тези,които аз си купувах бяха на НИВЕА и струваха 1,50 едната. А цялато кутийка мисля, че беше 9 или 10 лева.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 23rd September 2005, 13:30
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране Амииии!!!

Това с гентамицина искам да го пробвам Обаче не казваш как и по колко смесва от всичко.Колко често се прави?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Чернитеточки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:10.