IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th November 2005, 10:24
Tsvet Tsvet не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 18
По подразбиране

взех си хихинова вода и още днес почвам с нея,дано да засили растежа на косата ми,ама има ли значение дали използвам сешоар или не
__________________
vinagi moje poveche i po dobre
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th November 2005, 16:11
skromnata_miss skromnata_miss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 94
По подразбиране

Попринцип сешоара изсушава и изтощава косата,което от своя страна я прави по-тънка и тя започва да цъфти И трябва да я подстригваш по-често и ти се струва,че не расте
Това с хининовата вода и аз мисля да го пробвам,дано има ефект! Иначе използвам подхранващи маски и не се оплаквам от здравината на косъма. Много рядко използвам сешоар,но все пак се случва
__________________
Бъди дявол за да не те пратят по дяволите...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th November 2005, 18:10
Tsvet Tsvet не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 18
По подразбиране

на последък и аз се старая да избягвам сешуара но все пак трябва по някакъв начин да я оформям и само това знам ако знаеш някой друг метод пиши чао за сега и мерси за вниманието!
__________________
vinagi moje poveche i po dobre
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27th November 2005, 19:44
skromnata_miss skromnata_miss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 94
По подразбиране

Забелязала съм,че през лятото косата ми расте по-бързо,за което нямам обяснение
Ако искаш да избегнеш сешоара намачкай косата си с пяна и я среши с пръсти,но не гарантирам ефект,защото не знам косата ти права или къдрава е
Променяй прическата си всеки път когато ти хрумне нещо ново - дали ще са шнолки или ластичета, дали ще се срешиш на една страна, или ще си направиш път на зиг-заг вече е твой избор :P Дерзай!!
Ако ти хрумне нещо хитро може да споделиш..
__________________
Бъди дявол за да не те пратят по дяволите...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 28th November 2005, 14:03
Аватара на Atlantida
Atlantida Atlantida не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 879
По подразбиране

А колко хининова вода се слага?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 29th November 2005, 18:54
Tsvet Tsvet не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 18
По подразбиране

ами аз слагам горе долу по половин шишенце.А косата ми е чуплива и все пак си мисля ако и сложа пяна и я разреша 6те е ужасно,аз попринцип след като я изсуша изобщо не я реша защото не ми харесва как става .А сум чувала че има значение кога се постригваш по време на новолуние или не .ама не знам кога се забавя и кога се усилва растежа ако някой знае да каже,че мисля в петък да се постригвам и мерси за отговорите
__________________
vinagi moje poveche i po dobre
Отговори с цитат
  #17  
Стар 30th January 2006, 17:08
apova apova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте и от мен. Харесва ми свободния начин по който се поставят и коментират въпросите. Ето какво мисля аз:растежа на косъма е свързан с процесите на усвояване на вещества и обработването им от организма. Този процес е генетично унаследен и трудно може да бъде променян /като броя луковички, например/. Но доброто хранене и метаболизъм, редовният режим на работа и почивка и, разбира се, козметичната грижа за косата ни позволява тя да се чуства здрава и комфортно и така да изглежда. Основните грижи са правилно разресване и измиване, овлажняване и подхранване. Практиката ме е научила, че всички продукти в магазините са добри, но ако не се използват по предназначение/т.е. от точния потребител/ не вършат работата, която очакваме. Или - трябва да познаваме много добре косата си за да избираме точният продукт, а не този, който е помогнал на приятелката ни. Повече по нататък
__________________
Na tozi sviat vsi4ko moge, no ne vseki go moge!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 4th February 2006, 18:12
Guchi Guchi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 7
По подразбиране

И аз подкрепям тезата,за хининовата вода.
Чувала съм и,че домашния сапун оказвал известно действие.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 5th February 2006, 07:31
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Домашния сапун не изсушава ли много кожата на главата?
Някой беше питал за ампули за растеж- в повечето случаи те са с екстракти от всички тия "бабини" рецепти, за които си говорим.
Хининовата вода е номер едно за растежа на косата. Слага се толкова, колкото да покриеш цялата глава.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 5th February 2006, 16:14
nadi20gr nadi20gr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: Coфия
Мнения: 17
По подразбиране

Има и хининов шампоан на Klorane с витамини от групата В, който подхранва,заздравява и засилва разтежа на косата.В момента го ползвам и съм доволна от него.
Хининовата вода също помага, но трябва постоянство.Тази на Кокона е хубава, защото съдържа и силиконово масло.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдазасилярастежанакосата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:43.