IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 24th October 2010, 23:01
1029 1029 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 29
По подразбиране

И последно, милички!


Темата в този случай е: КОЙ Е НАЙ-ДОБРИЯТ ХИРУРГ НА НОСЛЕТА?

Заплеснати и захласнати в ,, новите си поентени ринопластики", влюбени само в собствената си персона, някои дами са забравили за темата.

И КОЙ МИЛИ ДАМИ Е НАЙ-ДОБЪР?!
Отговори с цитат
  #122  
Стар 25th October 2010, 06:14
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Миличка, малоумният ти ентузиазим е леко казано дразнещ Темата е КОЙ Е НАЙ-Добрия ХИРУРГ НА НОСЛЕТА - като си толкова доволна от Джамбазов защо не покажеш снимки? Може би защото изобщо не си оперирана при него? Изглежда си доста запозната с болницата - подозирам, че работиш там. Лошо няма да си обичаш шефа, роднината или какъвто ти се пада там, но не и да лъжеш че си оперирана при него и да заблуждаваш хората. Имай малко съвест - когато някой се подлъже от такива като тебе и го окепазят в най-добрия случай ще трябва да ходи с грозното произведение на доцента 1 година докато да си направи втора ринопластика. Това си е смазващо за психиката. Но на такива като тебе не им пука, нали? Важното е да има пациенти и съответно парички нали?
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #123  
Стар 25th October 2010, 08:34
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Какво ви става бе, хора
Какъв е тоя пазарлък, не може ли в България да има повече от един добър ринопластик

Толкова грозни думи напоследък, а уж всички сме привърженици на красивото, жалко
Отговори с цитат
  #124  
Стар 25th October 2010, 08:38
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Може, но ми се струва, че за някои хора това е твърде неприемливо...
Отговори с цитат
  #125  
Стар 25th October 2010, 15:49
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Отговори с цитат
  #126  
Стар 25th October 2010, 18:38
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Неприемливо и грозно е да се прави реклама от лекарите, роднините им и приятелите им по този начин!!! Ако искат да си направят реклама да си сложат билбордове по улиците, реклама по телевизията и т. н. Но да застанат с лицето си. А не да се представят за доволни пациенти и да лъжат. Защото това е ЛЪЖА. Ако са толкоа доволни пациенти да сложат по една снимка преди и след. Нали уж са страшно доволни от резултата - значи няма какво да се срамуват.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #127  
Стар 25th October 2010, 22:23
1029 1029 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 29
По подразбиране

foggy, у теб да няма нещо сбъркано?Вземи да прочетеш какво съм писала и тогава си позволявай да говориш глупоси! Първо не обвинявай, защото аз не съм си позволила да обвинявам някого! Дори не работя в сферата на здравеопазването, така че няма как доц.да ми е какъвто и да е шеф. За твое най-голямо съжаление не ми е и роднина, макар че щях да съм горда от това. И как разбра, че е лъжа? Защото не съм си сложила снимката? Изразих своята благодарност, както това са направили много хора тук! Но ти и няколко други се дразните ужасно, това се е случвало и преди след подобни оценки.Жлъчно ,,крещите".Операциите са риск и всеки го поема като ляга на масата.Лекарите са хора,а човешката суета безгранична! Снимки ще кача само на когото искам аз! Не виждате ли колко нелепо е твърдението ви,че рекламирам.Ако един лекар разчита на някакви анонимни форуми, за да си прави реклама-доста ще го е закъсал. Мислех,че тук се споделя,а то се оказа,че се ЗЛОБЕЕ.

Не смятам да участвам повече в това СМЕШНО И ЖАЛКО БЕЗУМИЕ! ИЗРАЗИХ РАДОСТТА СИ, но някои(както често се случва в живота) гледат да я затъмнят! Жалко, ама за тях.

Бъдете щастливи!(ако можете)
Отговори с цитат
  #128  
Стар 25th October 2010, 22:40
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 1029
Бъдете щастливи!(ако можете)
ние сме,а на теб явно ти е трудно...щом приемаш всичко толкова сериозно
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #129  
Стар 16th December 2010, 07:57
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Здравейте отдавна не съм писала тук ,аз също съм оперирана преди три год. при доц.Джамбазов и не знам дали е най добрия на носове но аз съм много доволна ...Според мен няма най добър при всеки може да се получи фал дай боже да се случва рядко ...Преди време бях пускала снимки в темата за снимки на нослета ако мога да помогна на някой но едва ли всеки трябва сам да направи своя избор ...Истината ,че докато следях темата за Джамбазов преди нямаше недоволни ,но ето че има вече така ,че нека да не издигаме на пиедестал никой просто да споделим мнение пък всеки да си вземе решение за себе си ...Успех на всички !
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #130  
Стар 16th December 2010, 08:47
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

самото понятие с частицата "най" прави темата безмислена
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койнайдобриятхирургнанослетата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:29.