IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 5th June 2009, 21:32
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Еми, аз го определям като втори, щото на никой друг хирург не мога да намеря повече от 50% сполучливи операции.Поне при него са 50/50...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 5th June 2009, 21:35
puffdaddy puffdaddy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Н. Георгиев има и сполучливи, но и доста несполучливи ринопластики. Не бих го определила като втория най-добър.
Здравей а някакви отзиви за Доц.Карен Джамбазов можеш ли да дадеш и би ли могла да направиш някакво сравнение между двамата доктори
Отговори с цитат
  #53  
Стар 5th June 2009, 21:37
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Няма място за сравнение.Джамбазов има само едина пациентка, която не е доволна от операцията си, но момичето е супер зле...супер комплексирана, а нослето й е прекрасно.За Джамбазов си има отделна тема и мисля, че тя е най-посещаваната в "ринопластика"...
ЧЕТИ!!!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 5th June 2009, 21:41
puffdaddy puffdaddy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Няма място за сравнение.Джамбазов има само едина пациентка, която не е доволна от операцията си, но момичето е супер зле...супер комплексирана, а нослето й е прекрасно.За Джамбазов си има отделна тема и мисля, че тя е най-посещаваната в "ринопластика"...
ЧЕТИ!!!
Извинявам се чета няма да се повтори
Отговори с цитат
  #55  
Стар 14th June 2009, 12:13
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране

От мнения по целия форум,а вече и от личен опит мога да заявя без колебание,че отговора на темата/въпроса/ е само един /за БГ/-Карен Джамбазов
Отговори с цитат
  #56  
Стар 13th August 2009, 19:49
informer informer не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 36
По подразбиране

По мое скромно мнение Джамбазов е добър най-вече на гърбавите нослета, оправяне на носни прегради и др, но ако става въпрос за цялостни корекции - оформяне на връх +снишаване /намаляване на цялостната височина на носа/, намаляване на ноздри и т.н. мисля, че по-добър вариант са пластичните хирурзи.
Да си похваля и аз моя хирург - д-р Янков от Варна. Много е добър за тежките случаи /имам предвид случаи, при които трябва да се пипне по малко във всички измерения/.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 13th August 2009, 21:10
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от informer
По мое скромно мнение Джамбазов е добър най-вече на гърбавите нослета, оправяне на носни прегради и др, но ако става въпрос за цялостни корекции - оформяне на връх +снишаване /намаляване на цялостната височина на носа/, намаляване на ноздри и т.н. мисля, че по-добър вариант са пластичните хирурзи.
Тук съм авсолютно съгласен, но само и единствено за доказаните специалисти по пластична хирургия извън България!
В България пластични хирурзи няма!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 13th August 2009, 21:43
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Хммм,ами аз ще се оперирам при него ноември....гърбица нямам ,ама носа ми е топчест и се надявам точно това да успее да оправи,освен носна преграда.Наистина ли не се справя с върхове и смаляване...щото в него ми беше надеждата
Отговори с цитат
  #59  
Стар 13th August 2009, 22:24
informer informer не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Хммм,ами аз ще се оперирам при него ноември....гърбица нямам ,ама носа ми е топчест и се надявам точно това да успее да оправи,освен носна преграда.Наистина ли не се справя с върхове и смаляване...щото в него ми беше надеждата
Ами той е най-обсъжданият хирург в този форум, има и най-много снимки на негови пациентки, така че разгледай темите, потърси нослета, които приличат на твоето и виж как се е справил.
В никакъв случай не твърдя, че не може да прави връхчета, но все пак , според мен, най-добри резултати е постигнал при нослета, които като цяло са фини, но имат гърбичка или са леко увиснали. Това са моите наблюдения отпреди година - нямам личен опит с този доктор.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 13th August 2009, 22:26
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Има си тема за Джамбазов и там доста е обсъждано това.Дали не намалавя носовете и дали се справя с върховете можеш сама да преценеиш от хората, които са се оперирали при него, снимките и коментарите за операциите си.Подобни мнения на горното ми се вуждат некоректни и твърде събективни.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койнайдобриятхирургнанослетата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:28.