IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #521  
Стар 10th February 2010, 13:24
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Мими, това на аватара ти ли си?
Отговори с цитат
  #522  
Стар 10th February 2010, 13:27
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Тц, не съм аз де да бях Ама и аз пуша
Отговори с цитат
  #523  
Стар 10th February 2010, 13:36
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Дими,много съжалявам за майка ти! Наистина Теди може би е права и би било най-правилно да отидеш на диетолог и той да ти препоръча някакво балансирано хранене,което е най-важното за твоите години.
дундьо,а пък ти знаеш ли колко ми пука дали ще ядеш милинки или не?Хич,ама хич не ми пука Ти си самостоятелен човек и сам можеш да си взимаш решенията.Ако искаш яж по 5 милинки на ден.Нито си ми наблизо,нито те познавам,нито нищо А колкото до Дюкан казах само,че не е подходяща.Кой нормален би препоръчал Дюкан на 14 годишно дете.В края на постта си съм разяснила,че основно заради Дими съм писала във вашата тема.Да съм казала,че на Дюкан гладувате?!Както и да е,повече нямам намерение да пиша във вашата част.Не съм типа човек,който само спори,обижда и си губи времето с такива неща.
Колкото до моите килограми и това,че съм пробвала Дюкан за колко беше???А,да 3 дена или нещо подобно с какво право ме обвиняваш?Преди това не съм пробвала никакви други диети,просто по-ограничено хранене...Решила съм да видя дали режимът ми допада,пробвала съм и след като съм си решила за себе си точка по въпроса. А до килограмите,ами за това има доста причини.Подготовка за изпити(доста ми се бяха струпали ноември/декември и януари),недостатъчно време за спорт и най-малкото нито за миг в този период не съм си давала зор да отслабвам.Просто си ядях здравословно и точно колкото да си поддържам теглото без да напълнявам.
Някога замисляла ли си се,че като имаш по-малко килограми за сваляне се свалят много по-трудно... Но е факт,че откакто съм се хванала сериозно и съм си оправила режима на хранене и спорт съм свалила 2,5 килограма...
Нямам намерение да пиша повече в тази тема,така че ви пожелавам много успех с диетата,продължавайте да си хапвате милинки,кроасани и всичко,което пожелаете и да отслабвате също,но моля ви не съветвайте едно 14-годишно дете да прави същото!
Отговори с цитат
  #524  
Стар 10th February 2010, 13:36
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

И аз пуша. Все се каня по парични прачини да ги спирам, ама - нъц, не става. Пък и май всички отказали се надебеляват. Не е моментът да експериментирам. Имам една колежка, млада, дойде преди 4-5 години. Отказа цигарите, при това не беше, да кажеш, някакъв хард пушач. За една година се наложи да си смени целия гардероб. При това уж се ограничава с яденето. И друг път съм писала по форумите, мои познати твърдят, че проблемът е в "междухапванията". Т. е. количествата храна на обяд и вечеря не се променят, но много често пъхаш какво ли не в устата по всяко време на денонощието. Я кажи мери ли се скоро, какво казва кантарът или сантиметърът? "Аз доволен"! Ама ти си малка и не си гледала "Ум, белият делфин". Лафът е оттам.
Отговори с цитат
  #525  
Стар 10th February 2010, 13:45
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Не съм много малка :P но съм забравила този цитат. Значи аз не съм се мерила/като сантиметри/. Претеглих се в края на първата седмица от диетата - имаше минус около 1,5-2 кг. - така поне показа кантара и се надявам да продължи тази тенденция към "олекване"
Отговори с цитат
  #526  
Стар 10th February 2010, 13:55
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Блинблин, както ти казваш -цитирам - не ми пука за мнението ти. Още повече с този пост окончателно виждам, че четеш темата като Дяволът - Евангелието. Поздравления за 2,5-та ти килограма - това сериозно. Значи да разбирам, че ти остават още 2,5. Надявам се до още 5-6 месеца да си успяла - това вече не е сериозно. Да ти кажа, в моята тглава бъкат мисли всякакви. А ти замисляла ли си се, че ако имаш само 2,5 излишни килограма, не е голяма беда ще ги свалиш ли, или не и колко време ще ти отнеме. Но 50-60 кила е друг въпрос. И това темпо е неприемливо. Що се отнася до Дюкан, не знам кой го е препоръчал на Дими, аз такова нещо не видях, но да ти кажа право, всяка диета има привърженици и опоненти, колкото да стане ясно, че самите диетолози и консултанти по хранене и пр. (по Единния класификатор на професиите са 7 броя) не са наясно и нямат консенсус. Но всеки един от тях ще й препоръча да наблегне на белтъчните храни и да намали въглехидратните. Има си основни правила в обменните процеси, в края на краищата. А дали ще пишеш, или не в тоя форум - не ми пречиш, ако е само заради мене - стой си. И отслабвай така, както смяташ за правилно. И като говорим за балансирано хранене, тази диета е такава. Колко диети позволяват милинки и торти, но дават резултат? Но като ги позволяват, пък регламентират количеството. Няма такъв режим, дето да ядеш всичко, да е достатъчно количество и да слабееш. Е такова животно нема!
Отговори с цитат
  #527  
Стар 10th February 2010, 13:58
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Мими, тенденцията малко ще се забави с времето. Да ти кажа 1,5 кг на седмица е таванът на здравословното смъкване. Иначе причиняваш стрес на организма и погрозняваш на всичкото отгоре.
Отговори с цитат
  #528  
Стар 10th February 2010, 14:07
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

Надявам се,че не съм причислена към пришълците.От 15-и и аз ще се включвам,ако не сте ме анатемосали.
Относно тиквата - може да се яде във всеки ден(прочетох,че се зачислява към плодовете).Само във въгрехидратния ден може със мед или захар.
Отговори с цитат
  #529  
Стар 10th February 2010, 14:12
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Я да попитам аз как стои въпроса с маслините - кога трябва да се ядат
Disaster - добре дошла
Отговори с цитат
  #530  
Стар 10th February 2010, 14:16
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Не чета темата като Дяволът и Евангелието. Вие ме нападате по какъв друг начин да реагирам? Аз казах вече,че смятам че диетата е сравнително балансирана стига да се храниш с вярните храни.
Да,обаче там и е и въпросът,че ако имаш повече килограми и със здравословно хранене ще ги сваляш бързо,не само с 90-дневната или други диети(не се сещам за други)...Питайте Сине-за два месеца или три свали близо 20 килограма.
За намалянето на въглехидратите-аз съм го казала.Пуснах специален пост за Дими,в който съм обяснила какво мисля по въпроса.Не мисля,че досега съм писала по-дълъг пост От теб зависи дали ще прочетеш или не.
Нямам намерение да спра да пиша във форума...Имаме си специална тема за здравословно хранене все пак.Аз имах предвид,че няма да пиша повече във вашата тема.Ама като не мога да си държа устата затворена.... ето ме пак.Не съм се заяждала с вас или поне не го възприемам като заяждане от моя страна...Просто си казах какво мисля
Та така,отивам да си ям ябълката
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:44.