IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 5th November 2009, 18:14
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

http://avtora.com/uploads/images/con...a_maxim_01.jpg
http://www.bulfax.com/imgs/114aafdf2...70d3f9ae99.jpg
http://www.fashion.bg/fashion-images...etaloz_300.jpg
http://212.36.3.59/site_pics/108/l_1...a_lozanova.jpg
Стига БЕ да продължавам ли...............кви крака кви пет лева,ква трътка,кви МУСКУЛИ..............тая пращи от сексапил и трябва да си сляп да не го виждаш.......
Една вметка:има разлика от Плейбой момиче(фото модел) и манекенка.......това по повод размера на краката и-щото явно само той е малък
Отговори с цитат
  #252  
Стар 5th November 2009, 18:19
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от xxxxx
http://www.slava.bg/images/content/9626/nikoleta_lozanova___3_.jpg
http://storage3.album.bg/7cd/c6v80pb...8_15372613.jpg

marisabela, напълно те разбирам. Тя със сигурност е много сладка, но от представите ми за невероятна красавица, за каквато се има, е много далеч. Просто харесвам жени с по-дълги, нежни и изваяни крака, а нейните не са нито едно от трите

...

"Въпрос на вкус" казало кучето и се облизало под опашката.
именно,затва говорих-ВЪПРОС НА ВКУС-НЕ ХАРЕСВАМ СОЛАРНО ЧЕРНИ,КИТОСАНИ,ФОТОШОПИРАН И,ЕДРИ ГЪЗЕСТИ ЖЕНИЩА.СНИМКИ МОЖЕ ДА СИ ПОСТВАТЕ КОЛКОТО ИСКАТЕ,ЩОТО СНИМКИТЕ ТРЯБВА ДА ПРОДАВАТ-НАЛИ?оставям ВИ да си чешИТЕ ЕЗИЦИТЕ,които не сте слепи де..кое черно,кое бяло-ако щете приемайте...дреме ми
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #253  
Стар 5th November 2009, 18:22
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Мило Марулче, с теб изобщо не ми се спори! Ама в момента не пиша с брайловата, нито пък я намирам за секси!
Отговори с цитат
  #254  
Стар 5th November 2009, 18:30
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

marisabela, защо подплатяваш мнението си с най-кофти снимката на Николета, която си набарала в нета?
А мислиш ли, че тази своя снимка, която си си метнала като аватър е хубава
Явно си мислиш, щом си я сложила
Ама наистиа, явно ти трябва диоптър
Не исках да звуча грубо, но просто като чета това което Ти пишеш....иииии просто не мога да повярвам
Жалко за хора с такова самочувствие....
Отговори с цитат
  #255  
Стар 5th November 2009, 18:36
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
marisabela, защо подплатяваш мнението си с най-кофти снимката на Николета, която си набарала в нета?
А мислиш ли, че тази своя снимка, която си си метнала като аватър е хубава
Явно си мислиш, щом си я сложила
Ама наистиа, явно ти трябва диоптър
Не исках да звуча грубо, но просто като чета това което Ти пишеш....иииии просто не мога да повярвам
Жалко за хора с такова самочувствие....
жалко за тези,които не приемате мнение,РАЗЛИЧНО ОТ ВАШЕТО

незнам коя снимка съм набарала,ма нямам нейни снимки ,нито възнамерявам да имам,щото харесвам друг тип момичета.точка
а относно моят си аватар,незнам какво общо има,ма явно тедразни,ма не ми дреме нали се сещаш
може да отвориш темичка най-дразнеш аватар.хахаа
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #256  
Стар 5th November 2009, 18:45
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
Мила, погледни,че всички мъже който се изказаха тук-харесват Николета..... Май само някои от жените не я харесват.
иначе си права,че на Гуен дупето е мега яко
Няма значение,нека си я харесват...аз не се опитвам да ги променя да не я харесват...просто всички се дразните,що аз не я харесвам...и колкото повече думички да употребявам не става ясно-така че няма смисъл от по-нататъшни разисквания.


:
Аз се дразня, че я наричаш едра, а Ти не изглеждаш , кокълеста и мускулеста....грам(поне от снимките не оставам с такова впечатление)


А тези като мен (40кг)...Дам не всеки ги харесва.....аз затова намерих един да ме харесва и се омъжих за него.
Отговори с цитат
  #257  
Стар 5th November 2009, 18:49
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобето
А тези като мен (40кг)...Дам не всеки ги харесва.....аз затова намерих един да ме харесва и се омъжих за него.
хах Бобе ще ме умориш
Родена си под щаслива звезда,признай си :P
Отговори с цитат
  #258  
Стар 5th November 2009, 18:50
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
marisabela, защо подплатяваш мнението си с най-кофти снимката на Николета, която си набарала в нета?
А мислиш ли, че тази своя снимка, която си си метнала като аватър е хубава
Явно си мислиш, щом си я сложила
Ама наистиа, явно ти трябва диоптър
Не исках да звуча грубо, но просто като чета това което Ти пишеш....иииии просто не мога да повярвам
Жалко за хора с такова самочувствие....
Мдаа , за да не я обидя си замълчах , но като гледам не само мен дразни мощно
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #259  
Стар 5th November 2009, 18:55
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобето
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
Мила, погледни,че всички мъже който се изказаха тук-харесват Николета..... Май само някои от жените не я харесват.
иначе си права,че на Гуен дупето е мега яко
Няма значение,нека си я харесват...аз не се опитвам да ги променя да не я харесват...просто всички се дразните,що аз не я харесвам...и колкото повече думички да употребявам не става ясно-така че няма смисъл от по-нататъшни разисквания.


:
Аз се дразня, че я наричаш едра, а Ти не изглеждаш , кокълеста и мускулеста....грам(поне от снимките не оставам с такова впечатление)


А тези като мен (40кг)...Дам не всеки ги харесва.....аз затова намерих един да ме харесва и се омъжих за него.
Бобе,няма смисъл да се дразниш,че аз не съм кокалеста,щото себе си не се харесвам такава,а това че си слабичка е супер се радвам,че си те обичат такава
I_Ani нямаше да се обидя,няма за какво просто.на мене ми е ясно,че се дразните от по-различното мнение и за това нападате лично,а аз досега не съм казала нещо против някой в целия разговор,замисли се малко
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #260  
Стар 5th November 2009, 18:57
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобето
А тези като мен (40кг)...Дам не всеки ги харесва.....аз затова намерих един да ме харесва и се омъжих за него.
Бобе, не ме разбирай погрешно (ако за мойто споменаване за кльощи се отнася това), аз само казах какви са ми наблюденията върху мъжете. А иначе за себе си... какво не бих дала да се върна на тез пусти 45 кила от преди години, когато бях кльощавел
добре, че мъжа ми е от типичните мъже и си пада по голямата ми трътка
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Коянайкрасиватабългарказавас
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:27.