IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 6th December 2012, 17:08
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Cool

Здравейте,
аз също свалих доста килограми с диета и тренировки. Първия месец тренирах тае-бо 4 пъти в седмицата, след това го комбинирах с таекуондо, което е много по-натоварващо. Свалих 29 кг.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 11th December 2012, 09:28
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 6eilka Виж мнението
Просто нямам липси!Всичко което се съдържа в животинските продукти го има и в растителните.Прочетох доста информация по темата за вегетарианството ,ако някой се интересува има толкова много инфо. в нета.Разбира се това е моят избор и всеки решава сам за себе си.Факт е ,че не се чувствам отпаднала като в началото.50 дни пости не са достатъчни да промениш начина си на хранене,те са просто по-лек режим на хранене и през това време организмът не може да престане да си мисли за вкусните вафлички и пици,които за съжаление са толкова вредниза тае бо-о съм с тебе
Напълно съм съгласна, че всичко което се съдържа в животниските продукти го има и в растителните, без вредните вещества. Така, че от тази гледна точка, организма няма да бъде лишен от нищо. Друг е въпроса дали хората са готови да променят начина си на хранене.... за някои това е доста трудна стъпка.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТаеБоДиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:22.