IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th November 2011, 01:27
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Ох цялата история ми напомня на една друга история с моя позната .Преди години кога бяха на мода палтата от норки , моята позната тогава 20 годишна пикла ревна на тяхните че вси4ките и колежки имали кожени палта и тя се излагала да ходи с обикновено палто.Както и да е в крайна сметка и купиха такова палто и тя всеки ден гордо пътуваше с него в влака който беше пълен само с цигани хахахахах
Мацки за да носите такива палта не се пътува с градския транспорт, както и се иска определен начин на живот ...на чалга певица
__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 17th November 2011 на 01:29
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17th November 2011, 04:04
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

...каза Цуца на мистър Ганг и мис Ганка и на тях им стана ясно! Цуцо, момичето няма да те разбере. Колкото на някои съфорУМНИчки им трябват силиконовите цици, толкова и на нея й е нужно тва якенце.

В скоби () да уточня, защото девойката/жената 1234 няма да проумее - Слънце1234, ние не говорим конкретно за теб, а за някакви масови прототипи в РБ България, в крайна сметка в твоя случай можем само да си гадаем какво ти е социалното положение и къде обикновено си разхождаш якетата.

Аз така се забавлявам, като видя мацките да си купуват свръх-токчета на нереални цени, за да ходят по счупените тротоари и разкопаните улици с тях...и да си образуват ненужно дюстабани и крив гръбначен стълб. Но нали излизат по Главната улица и трябва да се покажат...
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!

Последно редактирано от резервна модераторка : 17th November 2011 на 04:14
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th November 2011, 08:18
sun1234 sun1234 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 5
По подразбиране Мерси

Мерси за мненията! Що да се обиждам-нали попитах,така мислите. Пък за градският транспорт -не ползвам,с кола съм...ама ме разубедихте.Може да видя дали го няма в черно!Поздрави!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17th November 2011, 11:15
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Ох цялата история ми напомня на една друга история с моя позната .Преди години кога бяха на мода палтата от норки , моята позната тогава 20 годишна пикла ревна на тяхните че вси4ките и колежки имали кожени палта и тя се излагала да ходи с обикновено палто.Както и да е в крайна сметка и купиха такова палто и тя всеки ден гордо пътуваше с него в влака който беше пълен само с цигани хахахахах
Мацки за да носите такива палта не се пътува с градския транспорт, както и се иска определен начин на живот ...на чалга певица
Това е нещо подобно на ОРИГИНАЛНИТЕ чанти LV в градския транспорт
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th November 2011, 12:09
Denitshk Denitshk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 1
По подразбиране da

и аз си търся кожено палто и заради това като видях темата се включих.Тук стана нещо както "как да се нося".То момичето си е написало търся кожено палто,а не яке.Друг е въпроса Слънце 123456 и нататък че не ти е правилна темата! Как така търсиш като си си го намерила!?На мен лично ми харесва.Всъщност ми харесва как седи на манекена!!!Пък как ще ти седи на теб, е съвсем отделна тема.Виж ако го има в черно ще е по-добре.Това бялото как ще го поддържаш макар и че си с кола?Според мен единственият проблем на това палто му е цената... От посоченият магазин азбих си избрала и онова сивото със шапката!Айде със здраве!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17th November 2011, 14:13
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Дени, чакай ве, ти какво ни се накара Момичето ни пита за мнението ни и ние си го казахме
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #17  
Стар 17th November 2011, 14:18
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Цитирай:
Аз така се забавлявам, като видя мацките да си купуват свръх-токчета на нереални цени, за да ходят по счупените тротоари и разкопаните улици с тях...и да си образуват ненужно дюстабани и крив гръбначен стълб. Но нали излизат по Главната улица и трябва да се покажат... Днес 01:27 ч.
Мичке, ти не ходиш ли с токчета
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th November 2011, 15:30
sun1234 sun1234 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Момичета,нормално е да има различни стилове и различни мнения.Благодаря ви за искрените отговори. Може би съм малко по-голяма от вас и начина ми на живот е малко по различен /на 20 г/.Не виждам нищо лошо да се носиш с високи токове и готини дрешки и в ежедневието. В Лондон в метрото има толкова направени мадами и пичови,колкото тук не сме виждали и по празниците. Ще е интересно всеки да си каже виждането как ходи облечен!Така ще можем да разгледаме коя в какво греши! Пък аз попитах за черно.Може по поръчка.Ще мисля!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 17th November 2011, 19:18
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Sun,съветвам те да си потърсиш в специализираните магазини за кожени облекла.Там ще видиш и много други модели,по мое мнение-и доста по-стилни.Специално този модел е твърде банален.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 18th November 2011, 00:05
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sun1234 Виж мнението
Момичета,нормално е да има различни стилове и различни мнения.Благодаря ви за искрените отговори. Може би съм малко по-голяма от вас и начина ми на живот е малко по различен /на 20 г/.Не виждам нищо лошо да се носиш с високи токове и готини дрешки и в ежедневието. В Лондон в метрото има толкова направени мадами и пичови,колкото тук не сме виждали и по празниците. Ще е интересно всеки да си каже виждането как ходи облечен!Така ще можем да разгледаме коя в какво греши! Пък аз попитах за черно.Може по поръчка.Ще мисля!
Слънце ако си решила да ходиш с такова яке в Лондон от сега мога да ти кажа как ще те гледат с него Колкото за нато4ените мацкии в метрото , това е само петък и събота вечер кога ходят на клуб ! През седмицата вси4ко живо е на ниски обувки и кажуъл дрехи ако си видяла някоя натокана мадама през седмицата и качена на скай скрейпърс то задължително е източно европейка
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Търсякоженопалто
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:48.