IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 12th March 2009, 12:49
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Аз съм изпращала на месец по 20-30 кг и Никога не съм ми искали повече от 4лв на кашон.
А понякога нищо не съм плащала.
Обзаведох си апартамента и си изпратих куп нови дрехи, но махах етикетите.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 12th March 2009, 19:04
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

момичета ,когато става дума за покупка от сайт т.е. за юридическо и физичеко лице сумата е 150 евро и не се плаща нищо...
НО за другия вариант не съм сигурна ,защото според закона би трябвало при пратки над 45 евро или 56 $ да се плщат...обаче онзи ден баща ми получи колет от мен с обявена сума 70 $ и не е плащал мито и ДДС,а само 4 лв такса за пощенските услуги.Така че сега не знам какво точно е вярно...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 14th March 2009, 17:15
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

За поръчка от сайта на Виктория Сикрет, за да не ти слагат данъци / мито /, поръчката ти не трябва да надвишава 100 долара. В тези сто долара влизат и куриерските им разходи. Т.е. обикновената доставка е около 27 - 30 долара - дрехите, бепьото, обувките или изобщо каквато ви е поръчаната стока, не трябва да надвишава 70 долара. От там нагоре - данъци.
Няма смисъл от бърза поръчка, защото обикновената я пише до 1 месец, а пристига зо 10 дни.
Хубаво разгледайте таблиците с размерите и си сметнете мерките. Защото има опция да върнеш стоката и да поръчаш друг размер примерно, но разходите никой не ти ги връща - плащаш доставка 2 пъти.
За сега се сещам само това.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 14th March 2009, 20:04
Аватара на miss_dior
miss_dior miss_dior не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 24
По подразбиране

и в крайна сметка е най добре да си поръчам неща до 100 долара така ли?а как се плаща само с кредитна карта ли,и директно от сайта ли?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 14th March 2009, 20:13
asq_rulz asq_rulz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 15
По подразбиране VS

Магазина ще работи от другата седмица и се намира срещу хотел Метрополитан във високия блок с реклама "Palomita" има механа и магазин за хранителни стоки на гърба на блока се намира магазина,но щял да работи другата седмица петък или събота :P
Отговори с цитат
  #26  
Стар 14th March 2009, 20:37
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от miss_dior
и в крайна сметка е най добре да си поръчам неща до 100 долара така ли?а как се плаща само с кредитна карта ли,и директно от сайта ли?
Последно като купувах не ми даде опция да купувам с дебитна а само с кредитна карта и се заплаща в самия сайт , но ти ако ще купуваш през посредник мисля 4е ще може да си платиш и в кеш.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 14th March 2009, 23:10
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от miss_dior
и в крайна сметка е най добре да си поръчам неща до 100 долара така ли?а как се плаща само с кредитна карта ли,и директно от сайта ли?
Общо 100 долара с доставката. Стоката за 70 и доставката към 30.
Ако не ти се плаща мито.
Плаща се с кредитна карта - трябва да си направиш регистрация в сайта, да си отбележиш в менюто ИНТЕРНАЦИОНАЛ, обясняват точно как става поръчката и докато си разглеждаш, даваш на бутона " add in shopping bag " /не ми се отваря сайта да видя как е точно /, после даваш на " check out " - за проверка на събраното в кошницата за поръчка /

Всъщност обувките в сайта са на най - различни дизайнери. Има дори на Miss sixty. Сигурно другите марки ги има някъде из България ...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27th March 2009, 00:31
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

Аз съм си поръчвала досега няколко пъти от VS- от официалния им сайт в интеренет. Първо си правиш регистрация за 5 мин. и оттам всичко е мн просто, стига да поназнайваш английски, всичко е написано коректно и точно. Не е задължително картата да е кредитна, аз поръчвах с дебитна Visa Electron на банка ДСК. Не знам с точност, колко е прага за обмитяване, тъй като аз винаги съм правила много скъпи поръчки и съответно съм го надскачала. Ако и ти го надхвърлиш, имай предвид, че за мито и ддс трябва да си приготвиш горе-долу половината от парите, които си похарчила за самите дрехи. Поръчката идва за 2-до 3 седмици, случвало се е и за седмица и половина- всичко зависи колко ще се бави тук в самата БГ, иначе от САЩ до Словения например идва за около 3 дена. Като направиш поръчката, в имейла ще ти дойде потвърждение и един номер, с който на сайта на UPS ще следиш пратката докъде е. Ако си надвишила минимума и трябва да обмитяваш, ти идва един свитък с документи- трябва да го занесеш на митницата (в моя случай аерогара София, не знам ако си от друг град, как стои въпросът). На аерогарата намираш бюро, което да ти изготви митническа декларация. С нея отиваш в банката на гарата да преведеш сумичката, която дължиш (нея ще я разбереш от митническата декларация, не по-рано). После с всичките бумаги при митническите инспектори, които ще ти обработят документите и остава да изчакаш превода на парите да стане факт. Ако отидеш преди обяд- след 13:15, иначе на др. ден. И най-накрая щастлива и доволна- до офиса на UPS, откъдето с документите си получаваш пратката Досега всичко, което съм получила е върха, с изключение на 2 сутиена, но грешката беше моя, че не дочетох материите. Поръчвала съм и обувки, и чанти, и дрехи, и бельо. За обувките аз съм 37-38 в БГ, там 7 ми става, но 7 и 1/2 е идеално. За дрехите в бг съм по-скоро S, на някои места XS, там задължително поръчвам XS, защото S си е торба Панталони не смея без да ги пробвам, та не знам номерацията Ако умееш да преценяваш добре какво ти стои и какво не-поръчвай- от качество нямам оплаквания никакви. Е надявам се съм била полезна!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 28th March 2009, 00:37
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

Това за размерите си е така. Ако тук в БГ си за S, от VS си за XS.
Ако тук си M, там си S.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 27th May 2009, 10:49
asq_rulz asq_rulz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 15
По подразбиране vs

намерих нов сайт за VS vs.nat-beauty.com
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдасипоръчамvictoriasecret
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:35.