IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th September 2009, 11:31
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране Проф. Бенчев

Нека тук пишат хората, които имат преки или косвени впечатления от неговата работа.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th September 2009, 13:37
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Аз ходих на консултация при него. Клиниката е ужасно зле- всичко е много старо, към стаите няма санитарен възел, а общата тоалента беше наистина, наистина ужасна! Колкото до самия лекар ... вече не знам какво да мисля! Показа ми някакви снимки на негови пациенти, и за моя проблем- необходимост от уголемяване заради престараване на предния хирург, мисля, че се справя много добре! Направо чудеса е направил с момичетата, които ми показа! Но мисля, че не доуправя симетрията както трябва, защото едното момиче си оставаше с асиметрия и след операциата при него. Часовете за операция при него бяха заети през целия октомври, което значи, че явно хората му се доверяват! На мен малко надменен ми се стори, и сякаш всичко му е прекалено лесно- това малко не ми направи добро впечатление, защото все пак щом е операция значи изисква подобаващо внимание, а не поглед отгоре, отгоре!
Консултацията при него е 20лв. Операцията струва 800лв. , защото била чисто козметична. И по този повод, аз не разбирам чак толкова много от всичките тези термини, но може ли някой да ми каже кои операции се поемат от здравната каса и кои не. И до колко се поемат от касата!?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th September 2009, 16:39
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

На мен екипът му и той лично ми потвърди, че редица козметични ринопластики се поемат от НЗОК.
Така че поне софиянци могат спокойно да си спестят билета до Пловдив.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th September 2009, 16:42
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq
Консултацията при него е 20лв. Операцията струва 800лв. , защото била чисто козметична. И по този повод, аз не разбирам чак толкова много от всичките тези термини, но може ли някой да ми каже кои операции се поемат от здравната каса и кои не. И до колко се поемат от касата!?
Явно твоят случай е по-различен, защото се явява реоперация. Всъщност всички знаем, че е различен...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th September 2009, 19:24
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Мен всичкото това ми звучи много странно-доколкото знам, реоперациите са дори по-трудни от самите първи операции и затова изискват по-специално внимание. Това съм го чела във всеки материал по темата ринопластика, дори чуждите хирурзи затова ги е страх да оперират по-рано от година и половина след първата операция и пациентът е насочван да се обърне към хирург, който специализира реоперации. Къде оперира този доктор?
Търсих в гугъл някакъв негов сайт, но нищо не излиза.

Теди, а ти ходила ли си на консултация при него и ако да-какви са твоите впечатления?
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th September 2009, 19:52
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Проф. Бенчев оперира в МВР-болница и доколкото съм чувала е с голям опит и много добър. Виждала съм обаче само един нос, правен от него - много добър резултат.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th September 2009, 20:36
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

сиби, ти видя ли анфас на тоя нос или само профила?
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th September 2009, 21:00
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Видях го отвсякъде, на живо. Наистина много добре направен, първична ринопластика. Резултати от ревизионни ринопластики не съм виждала. Една мацка от форума си прави трета или четвърта при него, но не съм виждала резултата при нея. Дано се включи, ако изобщо влиза тук.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th September 2009, 21:06
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

как си имала изобщо желанието да го видиш на живо не знам.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th September 2009, 21:11
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Що бе, носовете са ми слабост вече
Шегата настрана, не знам как е при останалите с ринопластика, ама аз сега гледам хората първо в носовете
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПрофБенчев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:36.