IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th August 2008, 01:01
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране Ранна тренировка....

Значи въпроса ми е следният....сега ще съм 12 клас и като цяло ще съм много зает,тренирам карате карам шофиорски курсове ходя на курсове и училище....но искам да продължа с тренировките,та въпроса ми е дали една ранна тренировка от сорта на 6 6 и 30 сутринта би имала добър ефект за организма ми,в смисъл когато организма ми още не се е разбудил толкова дали ще има същият ефект примерно като една следобедна тренировка,защото знам,че ранните тренировки са много по-добри отколото вечерните и следобедните,за съжаление обаче залата отваря в 6 ,което не ми позволява да правя тренировка по-дълга от 45 минути..та дали би имало проблем да правя тези ранни тренировки за толкова малко време 3-4 пъти седмично
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th August 2008, 22:29
TheLongHand TheLongHand не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 52
По подразбиране

Звучи ми нелогично да започваш чак толкова рано, защото за да започнеш в 6:00 трябва да хапнеш най-КЪСНО в 4:30. Хем за да си си хапнал и да не ходиш гладен на тренировка, хем храната да бъде добре смилана, за да не ти стане лошо в фитнеса.
Смятам, че всички сериозно-трениращи знаят колко е важно яденето преди сутришна тренировка и няма нужда да ти казвам, че трябва да ядеш, за да порастеш .
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th August 2008, 23:08
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

ами не е нелогично защото няма друг начин иначе това за храната ми е ясно...заради това за закуска винаги поемам овесени ядки,които се разграждат бавно но засищат добре и не предизвикват чувсвто за тежест(поне при мен),а за времето за усвояване всичко е относиелно би х могъл да ходя пеша до залата,което ми е 15 минути и би било добро време за спомагане разграждането на храната...но наистина не знам за това търся и други мнения
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th August 2008, 23:26
TheLongHand TheLongHand не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 52
По подразбиране

На мен залата ми е на 5 крачки, даже чувам когато някои прави крака на лег пресата или разгъвания или згъвания на уредите , и веднъж по невнимание хапнах филийка с мед непосредствено преди да отида на фитнес и ме заболя доста корема в фитнеса. От тогава винаги си спазвам 1:30 - 2:00 часа почивка след ядене.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th August 2008, 23:30
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

еми иска ми се и аз да имах такъв късмет....се пак съм в по-малък град....където ева ли има повече от 10-на фитнес зали и никоя не ми е достатъчно близо много време се губи с транспорта до фитнеса...най-готино е да ти е на 2 метра...ставаш вдигаш 1 час теглиш душ и заминаваш да си вършиш работата
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th August 2008, 23:33
TheLongHand TheLongHand не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 52
По подразбиране

Ммм да. Гадното е, че моя фитнес отваря в 9:00 така, че съм свикнал да ставам в 7:00, ям, почивам и отивам на фитнес.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th August 2008, 15:52
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Можеш след ставане да приемаш готови аминокиселини (с някакъв въглехидрат все пак преди тях, за да не те горят), по време на тренировка също да приемеш аминокиселини и вече след нея да хапнеш някакво основно ядене. Така няма нужда да чакаш по 2 часа, за да се усвоят, те веднага навлизат в кръвния поток.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th August 2008, 12:42
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

ще пробвам мерси за съвета
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd August 2008, 01:48
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

освен сутрешното хапване за мен най-сериозният проблем е вечерното ти лягане. Не трябва да е късно понеже смятам знаеш, че без почивка смисъл от тренировка няма. Още повече че по цял ден си ангажиран и с други занимания и задачи.
__________________
Москва не вярва на сълзи !
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd August 2008, 13:50
Аватара на Scarlett
Scarlett Scarlett не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 57
По подразбиране

лелел ако имаше прокрай мен зала, която да отваря в 6:00 и аз щях да ходя , трябва фитнес залите в толкова да отварят все пак трябва да се учим на здравословен живот!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Раннатренировка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:57.