IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th August 2008, 14:31
merilin merilin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 7
По подразбиране Имам нужда от съвет!

Здравейте! Имам нужда от съвет за правилно хранене, подходящи диети, но не такива които да ме карат постоянно да мисля за това и кой продукт от къде да го снабдя. Нужно ли е да направя някакви изследвания и да поемам някакви медикаменти? Помогнете ми да отслабна поне с 10 кг! Очаквам мнения от специалисти и хора минали по моя път?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th August 2008, 16:08
irkata1984 irkata1984 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Здравей,Мерилин.Разбирам как се чувстваш и искам да ти помогна.Но за съжаление мога само да ти споделя моя опит,който незнам дали ще ти е от полза.Имам да свалям адски много килограми още и като казвам адски много,не преувеличавам никак.Пробвала съм какво ли не и нищо...Преди време опитах с прословутия режим на Дюкан,имаше ефект но трябваше да прекъсна поради здравословни причини.Съвсен скоро бях в болница,за да ми направят пълни изследвания.Не съм специалист,но мисля че задължително трябва да се изследваш и ти.Мойте изследвания бяха добри и към диетата ми назначиха редуктил.Доста силно лекарство,с доста дълъг списък от странични ефекти.Пия го от около 1 седмица и определено има ефект.Но е голяма гадост.Отиди ,направи си изследвания,избери подходящата за твоя организъм диета,повечко спорт и няма как да не стане.От сърце ти желая успех и се надявам съвсем скоро да се похвалиш със свалени килограми...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th August 2008, 15:20
merilin merilin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Да се похваля- свалих 5 кг. за 2 седмици. Премахнах от храната си тестените закуски, сладкишите и колбасите, приемам по 1 филийка хляб на ядене, наблягам на плодовете и водата, иначе от друго не се лишавам. Започнах да правя всеки ден по 10 мин. гимнастика, включваща коремни преси, те са вълшебни, преди време благодарение на тях прибрах корема си след раждането и нямаше следа. Тогава помогна и ластичния колан, сега също си купих. Пия и Захир, мисля да употреба 2 опаковки. Разбирам, че не гладуването, а точните храни са от значение. Ще пиша пак.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th August 2008, 10:11
Аватара на Бонбонка
Бонбонка Бонбонка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Sofia
Мнения: 36
По подразбиране

....и увеличи спорта

Какви са тия 10 мин.

Успех!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd August 2008, 14:30
Аватара на Scarlett
Scarlett Scarlett не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 57
По подразбиране

кардио+л-картини+фет бърнер!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имамнуждаотсъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:43.