IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th August 2008, 11:16
sweety_ sweety_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 21
По подразбиране 7 кг за месец и половина

здравеите нова сам тук и искам да се посаветвам с вас искам да отслабна с 7'8 кг за горе доло 2 месеца мојете ли да ми препора4ате нљкои рејим но да не е НДВ или пиер дукан БЛАГОДАРЉ ПРЕДВАРИТЕЛНО
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th August 2008, 11:39
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

какво против имаш тези два режима,извинявай за въпроса?
Освен това навсякъде във форума пише да ограничиш хляб,тестяно,сладко и да поспоруваш.Като не ти се спортува виж диетата Саут Бийч

http://healthyfood.info.bg/Diets/SouthBeachDiet.html
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th August 2008, 12:24
sweety_ sweety_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 21
По подразбиране :)

такива не6та като хлљб и беѕалкохолно не сам си поѕволљвала от блиѕа 1 месец...а ѕа сладкото само сам го намалила и мн рљдко го љм
ами против' не просто не ми допадат аз по принцип љм стра6но много плодове и едва ли мога да се откаја от тљх :P :P
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th August 2008, 08:37
Аватара на Lady_Vanessa
Lady_Vanessa Lady_Vanessa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 2
По подразбиране

Здравей, sweety_ Започнала ли си вече някаква диета и каква?
Аз също съм нова тук и като теб искам да отслабна със 7кг.
Ако желаеш може да пишем тук как ни протичат диетие, как отслабваме, с какво точно се храним за обмен на полезна информация и съвети! И други могат да се включат - за кураж.
Аз също безалкохолно не пия, но имам слабост към сладкото- шоколадът ми е голям грях. Не одобрявам Дюкан, просто защото не е по моя вкус, за това ще се подложа на плодово-зеленчуков разтоварителен режим или както му викат лечебно гладуване. Решила съм хем да отслабна, хем да се пречистя пък и сега е сезона.В къщи вече съм се заредила с ябълки и праскови и от днес най-официално е ден първи за мен.
Ще се радвам да пишеш и ти за твоята диета. Също искам да попитам спорта до колко е важен? За съжаление работата ми е доста динамична и въобще не ми остава време напоследък за странични занимания.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th August 2008, 09:16
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Това, че ядеш плодове не значи, че не можеш да откажеш хляба, сладките, соленките, картофите, ориза... сладоледа Поне докато сваляш килограмите, после постепенно всичко се връща (но умерено), за да не върнеш набързо мазнините или дори да стане по-зле от преди.

Първо кажи какво значи "страшно много плодове" - ядеш по 1 кг банани на ден или просто честичко хапваш някакъв плод. От сега да ти кажа най-вече за банана, по-добре го откажи докато трае отслабването
И попринцип "искам да отслабна, но много обичам да се тъпкам с шоколади" - преди да преминеш към мисълта за отслабване, трябва да си избиеш мисълта за шооклада (това е към 2-рия потребител). И аз искам да си купя Порше без пари ама не става - трябва първо да ги спечеля

Една такава диета може да трае 1-2 месеца, в зависимост от изпълнението и гена на човека, след това задължително малко по малко всичко се връща в менюто, естествено отново в малки количества, но колкото да задоволят глада и интереса на организма, да му доставят нужното разнообразие. Ако не можете да платите цената на отслабването и само 2 месеца да се лишавате от толкова любимите храни, няма кой да ви помогне. Все пак трябва и да дадем нещо 2 месеца ще минат супер бързо, а вие ще се радвате на резултатите след това. Като цяло ви казвам - първо си оправете психиката и мисленето относно диетата, после преминете към практиката
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th August 2008, 16:02
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Добре тогава, кажи след време какви са резултатите ; ) А и не засядай над кантара, претегли се след най-малко 15 дни, а по-добре след 30, все пак важно е какво виждаш в огледалото, а не какво показват цифрите
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th August 2008, 19:39
Аватара на Scarlett
Scarlett Scarlett не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 57
По подразбиране

Уау
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th September 2008, 14:08
mirelka mirelka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady_Vanessa
Здравей, sweety_ Започнала ли си вече някаква диета и каква?
Аз също съм нова тук и като теб искам да отслабна със 7кг.
Ако желаеш може да пишем тук как ни протичат диетие, как отслабваме, с какво точно се храним за обмен на полезна информация и съвети! И други могат да се включат - за кураж.
Аз също безалкохолно не пия, но имам слабост към сладкото- шоколадът ми е голям грях. Не одобрявам Дюкан, просто защото не е по моя вкус, за това ще се подложа на плодово-зеленчуков разтоварителен режим или както му викат лечебно гладуване. Решила съм хем да отслабна, хем да се пречистя пък и сега е сезона.В къщи вече съм се заредила с ябълки и праскови и от днес най-официално е ден първи за мен.
Ще се радвам да пишеш и ти за твоята диета. Също искам да попитам спорта до колко е важен? За съжаление работата ми е доста динамична и въобще не ми остава време напоследък за странични занимания.
zdravei ledi vanessa az iska da zapochna dietata koqto rogi spodeli s nas i ako iskash moje da se podkrepqme,az zapochvam ot dnes
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd September 2008, 12:55
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

zdravei ledi vanessa az iska da zapochna dietata koqto rogi spodeli s nas i ako iskash moje da se podkrepqme,az zapochvam ot dnes[/quote]
Започнахте ли,момичета?Как върви диетуването?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd September 2008, 18:16
viliyana89 viliyana89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Varna
Мнения: 27
По подразбиране

Страхотно полезна диета. Аз съм за подобни тренировки и дието, които отнемат малко от времето ти, а давам сила и свалят по малко килограми. Това е страшно полезно.
__________________
Ships, Luxury yachts, Bogatite.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: кгзамесецполовина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:20.