IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #281  
Стар 13th March 2011, 21:08
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ох моля ви стига вече с тези разправии.
Който има пари да си сложи силикон, ще намери пари да си направи и повдигане, АКО се наложи!
Момичето е избрало (било е посъветвано да избере) надмускулния метод, но това не е доживотно решение. Нека мине време, може да роди, да кърми и така или иначе да и се наложи да подменя имплантите.
Отговори с цитат
  #282  
Стар 13th March 2011, 21:37
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

просто не бях видяла другата тема още.....

разправиите са до време - ден два...след което по- умните изобщо спират да " отразяват" съответния човек !!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #283  
Стар 13th March 2011, 21:41
Аватара на Ну заяц погоди
Ну заяц погоди Ну заяц погоди не е на линия
Member
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 60
По подразбиране

ми не е така бе Пини Виж ,.......има много момичета които са си дали последните пари ,теглили са кредит ,събирали са от тук -и там за такова нещо.........и........ако аз си бях сложила по този метод , ей сега нивгаш нямаше да мога да си позволя да си ги.......хм.........повдигам Дори бих казала ,че по малък е процента на баровките който имат богат :баща ,тъпкач и т.н ......повечето сме си дали последните левчета за тая изгъзица .
__________________
К'во ти пука какво говорят зад гърба ти? Нали вървиш пред тях, нека гледат гъза ти!
Отговори с цитат
  #284  
Стар 13th March 2011, 21:46
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ах ах ах - я виж колко мацки тук са с реоперации - на една и малеят, другата искала да смени марката, трета - формата. Не е толкова трагично, след няколко години може да си ги смени с подмускулни, ако види, че почват да увисват. Всеки човек има право на грешки, лошото е когато се заформят такива грозни разпавии
Отговори с цитат
  #285  
Стар 13th March 2011, 22:07
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
ах ах ах - я виж колко мацки тук са с реоперации - на една и малеят, другата искала да смени марката, трета - формата. Не е толкова трагично, след няколко години може да си ги смени с подмускулни, ако види, че почват да увисват. Всеки човек има право на грешки, лошото е когато се заформят такива грозни разпавии
е тук вече съм напълно съгласна, но това е енизбежно и е право свързано с умсвения багаж, възпитението, уважението, умението за водене на раговор и все подобни неща, които липсват на някои хора....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #286  
Стар 13th March 2011, 22:12
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ну заяц погоди
ми не е така бе Пини Виж ,.......има много момичета които са си дали последните пари ,теглили са кредит ,събирали са от тук -и там за такова нещо.........и........ако аз си бях сложила по този метод , ей сега нивгаш нямаше да мога да си позволя да си ги.......хм.........повдигам Дори бих казала ,че по малък е процента на баровките който имат богат :баща ,тъпкач и т.н ......повечето сме си дали последните левчета за тая изгъзица .
И аз мисля така . Това , че веднъж си решил и събрал , не значи . че пак ще можеш . И защо се приема за нормално , че се налагат реоперации ...
Отговори с цитат
  #287  
Стар 13th March 2011, 22:48
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

имплантите не са вечни и не са доживот. поради една или друга причина, рано или късно ще се наложи да се сменят. аз смятам, че съм се доверила на изключително опитен хирург, специализиращ в реконструкция на гръдната стена и мамопластика с дългогодишен опит и име в областта. ходила съм на консултации в бг и съм чула различни мнения. за мен изборът е правилен и резултата повече от задоволителен.
Отговори с цитат
  #288  
Стар 13th March 2011, 23:06
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
имплантите не са вечни и не са доживот. поради една или друга причина, рано или късно ще се наложи да се сменят. аз смятам, че съм се доверила на изключително опитен хирург, специализиращ в реконструкция на гръдната стена и мамопластика с дългогодишен опит и име в областта. ходила съм на консултации в бг и съм чула различни мнения. за мен изборът е правилен и резултата повече от задоволителен.


Това беше най-аргументирания ти пост дотук. Съгласна съм с теб и написаното. Така трябва да се чувства всяка от нас, преди операцията и след това
Отговори с цитат
  #289  
Стар 14th March 2011, 04:19
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Естествено , че имплантите не са вечни Както и доста други неща . Но не смятам за правилно да пристъпвам към операция с нагласата , че и без това пак ще се наложи да се оперирам . Не мисля , че тази обреченост е нещо нормално . Не искам да съм абонат .
За съжаление при мен ще се наложи , но не мисля , че момиче , което сега си избира доктор и импланти трябва да мисли по този начин . Единствено за неуспешни операции , това е добра утеха - да си кажем - е то и без тва ще да се наложи отново да се оперирам , защото имплантите не са вечни
Отговори с цитат
  #290  
Стар 14th March 2011, 11:04
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Естествено , че имплантите не са вечни Както и доста други неща . Но не смятам за правилно да пристъпвам към операция с нагласата , че и без това пак ще се наложи да се оперирам . Не мисля , че тази обреченост е нещо нормално . Не искам да съм абонат .
За съжаление при мен ще се наложи , но не мисля , че момиче , което сега си избира доктор и импланти трябва да мисли по този начин . Единствено за неуспешни операции , това е добра утеха - да си кажем - е то и без тва ще да се наложи отново да се оперирам , защото имплантите не са вечни
Разбира се,че не трябва да си с нагласата за реоперация,да-често се случва,но има и жени които са с импланти от 10 год. и не им се е наложила подмяна-аз лично познавам такива
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: засутиена
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:35.