IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 2nd March 2011, 19:33
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blackberry11
Момичета,да ви питам... не трябват ли някакви изследвания преди операцията? Чета за кръвни такива,а на мен доктора не спомена за никакви такива.
Писах в другата тема - абсолютно трябва. Когато ме оперира мен, работеше с Цибалаб. Питай го задължително и настоявай. Трябва да ти се пусне един 'предоперативен минимум' поне.
Другото просто не е сериозно.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 10th March 2011, 17:39
blackberry11 blackberry11 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

Jansi никаква не е писала.Дано всичко е ок при нея.
А аз днес си взех кръвните изследвания,в норма са.Утре е големият ден.Стискайте ми палци.
Спокойно ми е,но може би утре вече ще съм с треперещи крака и ръце.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 10th March 2011, 20:36
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Успех!
Отговори с цитат
  #64  
Стар 12th March 2011, 18:35
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blackberry11
Jansi никаква не е писала.Дано всичко е ок при нея.
А аз днес си взех кръвните изследвания,в норма са.Утре е големият ден.Стискайте ми палци.
Спокойно ми е,но може би утре вече ще съм с треперещи крака и ръце.
Момичета, чакаме ви с нетърпение. Дано всичко да е наред и да се въстановите по-бъзро. Дано да понасяте тампоните сравнително леко.
Отговори с цитат
  #65  
Стар 13th March 2011, 10:30
blackberry11 blackberry11 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

ето ме.всичко мина,стоях 6 часа постоперативно в клиниката и ме прибраха вкъщи,сега съм в ранен възстановителен период.нямам идея как ми изглежда носа.

Последно редактирано от blackberry11 : 21st March 2011 на 16:13
Отговори с цитат
  #66  
Стар 13th March 2011, 10:37
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

честито,със здраве да си периш новото носле
Отговори с цитат
  #67  
Стар 13th March 2011, 10:53
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blackberry11
Ето ме.Всичко мина,стоях 6 часа постоперативно в клиниката и ме прибраха вкъщи,сега съм в ранен възстановителен период.Нямам идея как ми изглежда носа.
Ден 3 - все още приличам на прибита от тези отоци - още не са започнали да спадат.Синините от патладжан започнаха да пожълтяват.Изтощена съм.Не се храня почти,малко спя,не усещам никакви вкусове.От това лежане само по гръб ме наболяват костите.Болката е перманентно леко главоболие,пия аулин,наред с една шепа други лекарства.
Ще махам тампоните във вторник и ще пиша подробности тогава.
blackberry11, надявам се като ти махнат гипса и си видиш нослето, да се харесаш много.
Нещата, които описваш са нормални. Храненето си е трудно или по-скоро дъвченето и преглъщането, защото нослето е запушено от тампоните. Аз лично си бях взела детски пюренца - и солени и плодови и така цяла седмица. Това че не можеш да спиш, вероятно се дължи на това, че не можеш да дишаш и се будиш често. Лежането по гръб е неизбежно, може да си сложиш повече възглавници и да си полулегнала, това ще те облечки доста. Сменяй възглавниците (броя и твърдостта), за да може гръбнака и ребрата да не са в едно и също положение през цялото време.
Това, което изпитваш не е толкова болка, колкото тежест от отоците/кръвонапълването в областта на главата. Мисля, че аулинът в тази ситуация няма особено голям ефект. Ако нямаш съществено подобрение от него, аз те съветвам да си го спестиш ( а ти едва ли имаш). Антибиотикът е най-важен и няма нужда да натоварваш бъбреците и черния дроб с аулин, имайки предвид, че той е доказано доста токсичен за черния дроб и точно затова се продава само с рецепта.
Стискам ти палци да ти тече по бързо времето до вторник, когато ще изпиташ огромно облекчение от махането на тампоните.
Мисли си само за хубави неща.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 14th March 2011, 01:47
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

честито!!!! всичко, което описваш е нормално, не се притеснявай. радвам се, че операцията е минала и си добре. надявам се много да харесаш новото си носле!
Отговори с цитат
  #69  
Стар 14th March 2011, 09:16
blackberry11 blackberry11 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

след махането на тампоните ли ще ми се възвърнат сетивата?

хубав ден,момичета.

Последно редактирано от blackberry11 : 21st March 2011 на 16:13
Отговори с цитат
  #70  
Стар 14th March 2011, 11:16
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blackberry11
Добро утро,хубавото на това,да спиш само по няколко часа нощем е,че още в 9 съм привършила със 'задачките' си.
Тази сутрин,на своя воля се изкъпах + косата/това инфо ще го спестя на доктора/ ,като изключително много внимавах.Имам леко главоболие,но се въздържам от аулин,по съвет на Вера Слович.Отоците започнаха видимо да спадат,днес ми е 4-ти ден.Носа и лицето ме сърбят от време на време.
Все още нямам вкус и обоняние,което всъщност наред с отоците най-много ме дразни.

След махането на тампоните ли ще ми се възвърнат сетивата?

Хубав ден,момичета.
Да, ще ти се възвърнат, осбено обонянието
При отоците процесът ще е доста по-бавен, по-голямата част наистина спадат бързо, но на мен синките ми седяха повече от месец.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КорекциянаносклиникаНефертити
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:50.