IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 9th August 2011, 09:22
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Мауз, като прочетох това сериозно се притесних за теб!
Задължително върви да си правиш изследвания, дано нещата са под контрол при теб и си попаднала на качествен уред!
А се чудя, как може да се работи с некачествени апарати, които могат да ти докарат куп проблеми и неприятности, просто акъла ми не го побира...що за хора са тия, където ти взимат парите и в същото време ти забиват нож
Отговори с цитат
  #32  
Стар 9th August 2011, 12:59
pako.a pako.a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 6
По подразбиране

Хапвай и по-леки храни, опитай лимфен дренаж, ама ръчен, да не е с машина. Моля те, сподели дали имаш отпускане на кожата, защото аз да. Успех
Отговори с цитат
  #33  
Стар 9th August 2011, 13:04
pako.a pako.a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 6
По подразбиране

Аз си мисля, че няма достатъчно изследвания за резултатите след време. Може това да е специфична реакция на моя организъм. Още веднъж успеххх
Отговори с цитат
  #34  
Стар 9th August 2011, 15:36
Аватара на Roro333
Roro333 Roro333 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 1
По подразбиране sled 10

da spodelia i svoeto nabludenie po temata. Napravih 10 protseduri na tsena ot 120 lv ednata. Po printsip sportuvam tri puti v sedmitsata i to za poslednite 4 godini, hrania se zdravoslovno i t.n., taka che edinstvenata mi tsel beshe premahvaneto na tselulita ot bedrata i hansha, kudeto sporta pomaga, no ne vurshi chudesa. Ne sum imala ochakvania za namaliavane na obikolka ili svaliane na kg - samo i edinstveno da se mahnat zle izlglejdashtite "portokali".
V salona, razbira se, me uveriha, che to tova moito ne e nishto i shte go mahnem za nula vreme ..., daje 10 mai mi bili mnogo ....
napravih si gi vsichkite 10 kato edna protsedura se sustoi purvo ot ultrazvuk, posle ot vakum masaj i sled tova ot "presa". Pieeh ejednevno po 3.5 - 4.0 litra voda i efekta e tochno NULEV. Tselulita si e tam!!
Komentara im - iavno tezi masni natrupvania sa po-otlejali vuv vremeto i razgrajdaneto im ne e taka prosto ...
Az lichno ne preporuchvam kavitastiata, no tova e si e moia skromen opit
Отговори с цитат
  #35  
Стар 9th August 2011, 19:53
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Аз имам резултат в сантиметрите, но не искам да плащам със здравето си.
Като ви чета се питам защо по-сериозно не повдигнах въпроса преди да се захвана. За питате - питах, но никой не обърна внимание.
Ще си направя изследвания.
А в събота ще се премеря и ще ви кажа дали и колко см. съм си върнала.
При положение, че се храня както преди и по време на процедурите. Режимът ми е доста еднообразен.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #36  
Стар 9th August 2011, 21:24
pako.a pako.a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 6
По подразбиране

Мауз, сподели моля те, дали кожата ти е увиснала или си е еластична.
РОРО 333 - утре съм на масаж и ще питам в твоя случай какво може да се прави. Поне знам, че тия хора не обещават напразно и работят само с постоянна клиентела. Може да дадат съвет. Моят целулит върви добре, но не благодарение на кавитацията. 120 на процедура, ако машината наистина е 3-4000 долара, те я избиват за седмица .... е...бати
Отговори с цитат
  #37  
Стар 13th August 2011, 14:42
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Както бях обещала - споделям.
Сутринта се мерих: нямам промяна в сантиметрите. Последната процура беше преди 19 дена. Казвали са ми, че действието продъължава още към месец.
Нямам и увиснала кожа. Имам само 1 качен кг. от тогава, с който се боря.
Продължавам три пъти в седмицата с домашния масажор. През манипулация слагам загряващ гел, следваща е на сухо с вълнообразната приставка.
Аз и не очаквам чудеса, все пак гоня 60-така
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #38  
Стар 8th November 2011, 22:32
ivo_1978 ivo_1978 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 2
По подразбиране кавитация

Здравейте искам да кажа и аз нещо за кавитацията.
Първо, ние сме малка фирма, която се занимава с внос на подобни апарати с честота 40kHz. Имаме над 10 годишен стаж в областта на рехабилитацията и спа услугите.
В последно време има тенденция да се твърди че посочената по горе честота е вредна. След два дни престой в интернет и търсене на статии и публикации по темата попаднахме само на едно изявление. Определена фирма която внася апарати с честота 2.7MHz, си е направила труда да оплюе всички останали марки с по ниски честоти. Малко прилича на предизборна реклама .
Фирмата от която внасяме апарати работи с цял свят Америка, Европа, Русия, Азия и т.н., Всички апарати имат европейски сертификат за качество, което е гаранция че апарата отговаря на европейските стандарти за качество. Според вас ако този апарат причинява некроза той ще бъде ли допуснат на световния пазар. Те произвеждат подобни апарати от над 4-5 години и до момента няма проблеми с тях.
Проблеми могат да възникнат при всеки апарат когато с него работят неквалифицирани хора и когато подценяват общото състояние на клиентите и работят с максимална мощност на апарата.
Точно за това има точно определено време и сила на УЗ при извършване на процедурите.
А нали говорим за кавитация – нали тя се постига от ултразвук с ниска честота Khz, който навлиза по дълбоко и резултатите са по добри. Ако има проблем придадена процедура то това е от стремеж за 30 мин. някои да станат като принцеси и при това на всяка цена.
Убеден съм че при процедура с какъвто и да е УЗ на максимална мощност и стабилна методика (ако не движите главата) ще настъпят проблеми та ако ще да е на 100MHZ. Не е ли така.
Ако един апарат не отговаря на определени стандарти и няма сертификат, то той не може да бъде внесен в България.
Ние направихме запитване във ИАЛ, изпратихме им сертификати на апаратите, и те след преглед на сертификатите ни казаха че посочените апарати не са медицинска апаратура, не подлежат на техен контрол И МОГАТ СВОБОДНО ДА СЕ ПРОДАВАТ МА ПАЗАРА.
Ако имаше проблем с посочената честота 40 kHz, мисля че те щяха най малко да ни предупредят.
Така че моля Ви престанете с глупостите, а си намерете хора които знаят как да работят и им се доверете.
Тези които пишат подобни изказвания знаят ли какво е некроза и до какво води.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 8th November 2011, 23:35
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Във Вашия така дълъг и обстоен пост аз не открих нищо полезно честно казано. Положителното е, че сте си направили труда да пуснете някакво запитване, но отговорът общо взето е бил "вие не сте наш проблем". Всичко останало в поста Ви не е подплатено с факти или практика (а кавитацията няма достатъчно практика в дългосрочен план, за да твърдите какво би предизвикала процедурата след време). Така че хайде ако обичате кажете нещо по-конкретно, което да разсее "глупостите", които ние сме писали
Отговори с цитат
  #40  
Стар 9th November 2011, 08:51
ivo_1978 ivo_1978 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Ултра звук с честота 40 Khz се продава България поне от 3-4 години а в света от повече. Мисля че това е достатъчно време за да се проследи ефекта от него. Второ аз не съм тръгнал да се защитавам Ако е вредно как ще се продава на пазара, как са получили сертификат за производство. Вземете и си чешейте езиците с нещо друго а не се занимавайте с неща които не разбирате.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кавитация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:26.