IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 8th April 2012, 22:27
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Стефани,благодаря ти! Наистина от ден на ден,колкото и да се ровя и да се интересувам,наистина се убеждавам,че е сложна операция.Но това за сега не ме разколебава.Ето какво получих след запитване към клиниката на д-р Евстатиев.Учудва ме разликата в цените в различните клиники,например при Емил Георгиев ми предложиха 4000лв,сега при Евстатиев 2500лв.....?!:

Здравейте,

Мисля, че съзнавате, че по-важно от цената е кой и къде ще Ви оперира. При всички случаи е необходима предварителна консултация, при която ще Ви бъдат разяснени самата операция, ще се обсъди оперативния метод, който ще е най-подходящ конкретно за Вас, ще Ви бъдат съобщени възможните усложнения и рискове и т.н. След това, ако имате показания за операция, Ви се определя дата за постъпване и операция. Иначе цената, която включва предоперативните изследвания, консултациите с други специалисти (кардиолог, анестезиолог и т.н.), самата операция и упойката, болничният престой, всички лекарства и т.н., е около 2300 - 2500 лева. Престоят в болницата е около 4 дни

Самостоятелна стая се заплаща допълнително.

За допълнителни въпроси можете да ме потърсите на тел. +359888708567, а час за консултация можете да запишете на тел. 02/403 4911.

Поздрави - доц. д-р Д. Евстатиев


За този доктор какво ще кажете?Харесва ми също,че престоя в болницата е 4 дена,а в други клиники изписват на другия ден или след 48 часа,което ми се вижда рискована.

Последно редактирано от rusalka9 : 8th April 2012 на 22:30
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th April 2012, 22:36
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Стефани,понеже скоро си се оперирала да те питам също,кой издава болничните след операцията?От клиниката дават ли болнични или трябва да се търси личната за тях и с каква диагноза?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 9th April 2012, 08:12
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Вижте каква статия открих,от миналата година е ,но все пак.....

http://www.blitz.bg/news/article/102145
Отговори с цитат
  #14  
Стар 9th April 2012, 21:52
стефани стефани не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Аз не съм искала болничен, но доктора, който ме оперира завежда отделението по пластична хирургия в държавната болница и от там може да ти даде болничен. Дай скайп, ако желаеш, мога там да ти пусна снимки.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 9th April 2012, 22:04
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Стефани,писах ти на лични.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10th April 2012, 21:42
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Заякова ми даде ориентировачна цена от 5500лв.

Така,значи:

д-р Заякова-5500лв.
д-р Евстатиев-2500лв.
д-р Е.Георгиев-4000лв.

Не съм се свързала все още с други.От тези мисля,че Евстатиев е с добро име и дава най-добра цена за сега.Остава да се направят лични консултации.Но ми се иска да чуя предложения и за други лекари и евентуални снимки или разкази на преживели тази операция момичета и жени.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12th April 2012, 12:54
стефани стефани не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Росина, изпратих ти заявка на скайпа.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 12th April 2012, 14:59
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от стефани Виж мнението
Росина, изпратих ти заявка на скайпа.
Нямам заявка,сега погледнах.....,ако искаш дай твоя скайп аз да те намеря.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 21st April 2012, 19:43
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Благодаря на Стефани!Ще потърся д-р Рачев от Плевенската клиника по пластична хирургия,но ми се иска да се срещна и с д-р Евстатиев,защото той ми беше отговорил,че при тях престоя в болницата е 4 дена,а в Плевен е един ден,което мен малко ме плаши.Все пак е тежка операция и не ми се стои по хотели и квартири,докато не са махнали дренажите.
Някой,ако може да каже нещо и за д-р Евстатиев и д-р Рачев от Плевен....ще ми е полезно.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 30th May 2012, 22:45
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Днес направих консултация с д-р Рачев от медицински център Бюти в Плевен.Консултацията беше безплатна,говорихме обширно,обясни как протича операцията,възстановителн я период.Останах доволна от разговора.Даде ми цена от 3800лв. доктора.Някой минал ли е през тази операция като са му шили не само средните коремни мускули,а и страничните,които се намират под ребрата,защото в моя случай може и тях да зашият.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Абдоминопластикадиастаза
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:08.