IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 16th May 2007, 09:56
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Това че нормалната липосукстiя е за млади хора означава ли че за мен само този Гаспароти вариант е удачен? защото така няма нищо да се получи, казаха ми че не ставам за аспирационна заради спуканите капиляри разширени вени, трябвало ултразвyкова, а сега споменавате за microwave, тя каква точно е?

И още един въпрос ако пациента му виси коja отвякaде доктора не я ли изрязва при липосукцията нали идеята е да се получи естетически ефект затова и тази хирургия така я наричат а не само да точи мазнина, или не се разбира от само себе си и трябва изричнио и това да уточняваме при консултациите.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #162  
Стар 16th May 2007, 17:00
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
въпроса ми е, аджеба тоя пациент като е буден, и вземе да мръдне нещо, с тоя шиш няма ли да го набучат здраво, че може и кожата да му пробият в бързината
Според мен толкова те е страх в този момент, че няма как случайно да мръднеш
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #163  
Стар 16th May 2007, 17:23
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
въпроса ми е, аджеба тоя пациент като е буден, и вземе да мръдне нещо, с тоя шиш няма ли да го набучат здраво, че може и кожата да му пробият в бързината
Според мен толкова те е страх в този момент, че няма как случайно да мръднеш
ами аз като излязох за малко от упойка и усещах как ме ръгат с тоя шиш исках да мръдна, да дам знак, ама бях парализирана чуството е ужасно, тъй че ако можех бих мръднала предполагам
макар че пък с местната сигурно нищо не усещаш и няма да се чуства това мушкане с шиша и може и да не ти се иска да мърдаш, знам ли
Отговори с цитат
  #164  
Стар 16th May 2007, 17:28
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Уфф, аз хич не разбирам от упойки, ама местната упойка не обездвижва ли и тя? Като са ти "упоени" краката, как така ще се местиш?
Отговори с цитат
  #165  
Стар 16th May 2007, 17:45
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

и аз не разбирам от упойки, но съм била в спинална- от кръста надолу ни-що не усещаш! не можеш да се помръднеш и на милиметър. много е странно усещането. иначе си в съзнание, но от кръста надолу-не помръдваш!! просто не можеш.
Отговори с цитат
  #166  
Стар 16th May 2007, 18:36
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

е как тогава щяла да каже на пациента да застане в определена поза, че да дърпа по-добре от където трябва, след като пациента не може да мръдне
Отговори с цитат
  #167  
Стар 16th May 2007, 18:45
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

ми то местната упойка май е различна от спиналната, но въпроса ти пак си остава...
Отговори с цитат
  #168  
Стар 16th May 2007, 19:42
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

За разреза на кожата се прави локална упойка с Лидокаин. Местната упойка за липосукцията се прави със самия разтвор, с който се инфилтрира мастната тъкан.
Малка липосукция под местна - става, например само бричове или корем, гледах го в един филм (не художествен ).
Ето един полезен сайт.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #169  
Стар 17th May 2007, 05:15
Errika Errika не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 92
Изпратете съобщение чрез ICQ до Errika
По подразбиране

На мен Красимира Вачкова преди около десетина години ми прави липосукция на глезените с местна упойка.Не знам каква беше тази упойка,но през цялото време си усещах всичко и ме болеше
Със спинална съм си правила липо на бричове и колена.Тогава нямах болка,гледах как ръчкат с шиша из сланините ми и дори се шегувах с докторите.
Отговори с цитат
  #170  
Стар 28th May 2007, 22:04
ilianna ilianna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте!Интересувам се от това дали при премахването на излишните мазнини после кожата не увисва?
Може ли някой с опит да сподели?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Всичкозалипосукциятанайвечезаслужавалиси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:30.