IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 27th September 2007, 18:16
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

и при мен се случи само веднъж и ми върнаха парите
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th October 2007, 10:17
DoItSlow DoItSlow не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 98
Изпратете съобщение чрез ICQ до DoItSlow
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nelina_02
и при мен се случи само веднъж и ми върнаха парите
А има ли някакви трикове при наддаването. И това, че примерно остават 6 дена, а едни обувки са на цена 9$ и никой не е наддавал каква е вероятността да си останат толкова.
Може ли да споделиш като по-опитна
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th October 2007, 10:30
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DoItSlow
...никой не е наддавал каква е вероятността да си останат толкова.
Сори, че се намесвам, макар въпросът да не е отправен към мен... , но вероятността да се качи цената зависи от обувките, мила.
Може да останат и толкова, но е твърде вероятно да стигнат и до 100$...
Трябва постоянно да ги следиш и да наддаваш в последния момент. Не винаги обаче става.
Аз си бях харесала едни обувки на Diesel за 20 долара и викам - те са.
Ама не би... В последните 2 минути за тях играха още 6-7 души и цената ми достигна 120 долара , а аз се отказах още на 70.
Като си харесаш нещо избери опция "watch this item", така постоянно като си отвориш акаунта ще виждаш колко време остава до края на офертата и колко наддавания има...
И така...Успех!
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 5th October 2007, 12:25
DoItSlow DoItSlow не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 98
Изпратете съобщение чрез ICQ до DoItSlow
По подразбиране

Здравей Даниелка,
благодаря за отговора а каква е вероятността да те излъжат с покупката или по-лошо да ти вземат данните на кредитната карта? Нали съм си бг във всичко търся измама
Отговори с цитат
  #15  
Стар 5th October 2007, 14:04
DoItSlow DoItSlow не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 98
Изпратете съобщение чрез ICQ до DoItSlow
По подразбиране

а и още нещо освен цената на стоката и шипинга до България таксуват ли ме с друго? Например банката някаква такса?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 19th January 2008, 00:15
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Когато пазарувате от ebay, много внимателно гледайте дали линкът е https, а не само http. Също трябва да се появи едно катинарче на toolbar-а, което доказва сертификата на самия сайт. Често се правят измами по тея сайтове и се създават имитации на основния сайт, които на следващия ден вече не съществуват.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 20th January 2008, 13:22
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DoItSlow
Здравей Даниелка,
благодаря за отговора а каква е вероятността да те излъжат с покупката или по-лошо да ти вземат данните на кредитната карта? Нали съм си бг във всичко търся измама
Аз малко късно ще отговоря, но не следя често темата....
Вероятността да ти вземат данните на картата, с която плащаш е минимална, тъй като плащаш през системата PayPal, където се регистрира картата в началото и се създава акаунт.
Тази система е направена точно заради това, да се избегнат злоупотребите с карти на купавачите.
Ако картата ти не е включена в тази система няма да можеш да пазаруваш в Ebay, тъй като 98% от селърите предпочитат плащането да става именно през тази система. Надявам се да съм била полезна и да сте ме разбрали, че май много объркано стана....
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 20th January 2008, 13:24
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DoItSlow
а и още нещо освен цената на стоката и шипинга до България таксуват ли ме с друго? Например банката някаква такса?
Такасата за пазаруване в Интернет зависи от банката и от вида на картата.
Мисля, че таксите при кредитните карти е по-висока, ама знам ли...
Аз пазарувам с карта Visa Elektron в български лева, имам само някаква потребителска такса на година, иначе си пазарувам без други такси...
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 20th January 2008, 13:26
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
Когато пазарувате от ebay, много внимателно гледайте дали линкът е https, а не само http. Също трябва да се появи едно катинарче на toolbar-а, което доказва сертификата на самия сайт. Често се правят измами по тея сайтове и се създават имитации на основния сайт, които на следващия ден вече не съществуват.
Много си права, трябва да си нащрек за такива измамници...
Аз да чукна на дърво, до сега не съм попадала на такива...
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 21st January 2008, 10:55
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

и аз не съм попадала на измамници,но все пак е по-добре да плащаш с Пейпал..вече им аи в БГ така че...ако стане нещо и стоката не ти дойде винаги можешп да пуснеш оплакване от продавача и да ти върнат парите
__________________
Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: каксепазариebay
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:29.