IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 3rd March 2008, 18:37
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nelkata87
Така ли ми се струва или при теб веждите са по-повдигнати във външната си част, отколкото във вътрешната? И каква точно е разликата между челен лифтинг и брау лифт? Къде са разрезите при брау лифт? В сайта на Н. Георгиев пише, че "са скрити в линията на косата", но нещо не мога да си представя в коя част точно Благодаря ви на всички за отговорите...
MariaVassileva, мерси за поздравчето
При челния лифтинг се опъва кожата на челото, докато при брау-лифта - само в участъка над външния край на веждите, което леееекинко променя и външния ъгъл на окото; като цяло промяната не е фрапантна, някои дори не я забелязват - само дето всеки забелязва "колко свеж изведнъж вид" на лицето съм имала... Белезите са в линията на косата, на около два пръста от слепоочието и са съвсем мънички.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd April 2008, 20:25
Аватара на karilka
karilka karilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 94
По подразбиране за брау-лифта

Гвендолин, страхотни очи..и преди ...АМА "СЛЕД" пу пу пу много красиво!!!! Сподели, моля \дано не съм нахална\ къде направи брау-лифта, колко струва ?
Искам точно такъв ефект, защото от възрастта вече очите ми се промениха
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd April 2008, 21:43
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ами правих го при д-р Н. Георгиев; носиш десет дена едни малки щифтчета, приличащи на мини-телбод и спиш известно време по гръб и леко странично - иначе много леко мина при мен; само една седмица имах лек оток, но не личеше за хора, които не ме познават Иначе по принцип процедурата струва 1300 евро
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th April 2008, 09:04
Аватара на karilka
karilka karilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 94
По подразбиране

Мерси за инфото! А разрез ли се прави или едноскопски подкожно хваща и придърпва мускула с надумскулната тъкан или как??
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Форматанаочите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:45.