IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 4th July 2007, 13:48
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Благодаря ти, Мария. Вчера не успях да прочета посланието ти, защото по това време вече бях при доктора. Общо взето, за сега съм доволна, защото за първи път някой, от тия доктори, които съм посещавала по този повод, ме пита подробно и изслуша. Друго, което ми направи впечатление, че каза, че ще направи ехограф на корема -червата и т.н., стомаха и ще търси причината за цялостното ми състояние. което ме обнадежди. писала съм преди, че имам големи проблеми със стомаха и червата и хемороидите... Така ми се иска да заживея един нормален спокоен живот и да се изясни най-после какво мога да ям и какво не трябва. Зная, че мога да пазя диети и в името на здравето си ще пазя още, щом трябва. Ама не може да си правят опити с мен. Където и да съм отишла винаги приключвам прегледа: "Я пробвай това нещо, може пък да излезе нещо...." Ужасно се чувствам.
В понеделник ме приемат в клиниката за 2 дни. с направление № 7 е, не зная защо, нищо че ти ми пишеш за направление № 3.
Като изляза пак ще пиша как е минало. Имам надежда, че този път може да излезе нещо ДОБРО. Стискайте ми палци!
Отговори с цитат
  #112  
Стар 4th July 2007, 15:18
Grimoire Grimoire не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Успех!!! И да пишеш.
Отговори с цитат
  #113  
Стар 4th July 2007, 17:31
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

направление 7 е за хоспитализация- задето те приемат в болница.
3 е за преглед при специалист.
Успе-ех най-сетне!!
(знам, че ще пишеш)
Отговори с цитат
  #114  
Стар 4th July 2007, 18:23
Grimoire Grimoire не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Току-що ми казаха бабешко ноу-хау. При всяко подмиване да се мажа с паста за зъби. След това се отмива, разбира се. Утре ще пробвам.
Отговори с цитат
  #115  
Стар 4th July 2007, 18:46
maimunki maimunki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 3
По подразбиране

здравейте,надявам се да ми помогнете защото вече изпадам в паника...както се досещате,мисля че и аз имам хемороиди,въпреки че си признавам-диагностицирах ги сама...нямам възмоност в момента да посетя лекар по комплексни причини.
Значи ситуацията е следната:На 20 години съм,не съм бременна ,не съм раждала...другото което ме притеснява е ,че при мен няма кървене-въобще!доста изчетох вече и виждам,че това е основен симптом.Но от 4 дни имам нещо точно там ,голямо колкото сплескан лешник(това е единственото което ми хрумна).В началото ме болеше,сега вече не,но си седи там.Виолетово е наистина ,не съм го мазала с нищо ,защото ме е страх да не го влоша,мия се без сапун по същата причина...
Забражих да кажа-получи се веднага след 30 минутна диария...Не ми се е случвало преди...Вие какво мислите?
Отговори с цитат
  #116  
Стар 4th July 2007, 18:49
Grimoire Grimoire не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Ами и аз никога не съм имал кървене. А това твоето е 99% хемороид.
Отговори с цитат
  #117  
Стар 4th July 2007, 18:57
melani melani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: Пловдив
Мнения: 32
По подразбиране

Това наистина е хемороид,добре дошла в нашия отбор!
Ако наистина нямаш възможност в момента да посетиш лекар,влез в някоя аптека и си купи някакво кремче-едно от най -безобидните е пайлех.
Горещо ти препоръчвам и промивки със смрадлика-прави си сутрин и вечер-облекчава много.Изобщо смрадликата е дар божи за това заболяване,а и не само за него.
Отговори с цитат
  #118  
Стар 4th July 2007, 18:57
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Grimoire
Току-що ми казаха бабешко ноу-хау. При всяко подмиване да се мажа с паста за зъби. След това се отмива, разбира се. Утре ще пробвам.
няма ли да щипе безобразно много с тая паста за зъби това ми звучи доста абсурдно
Отговори с цитат
  #119  
Стар 4th July 2007, 18:59
maimunki maimunki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Благодаря...като ви гледам колко сте спокойни..аз много се стреснах.А това нещо прибира ли се?Или вече там ще си стои?
Отговори с цитат
  #120  
Стар 4th July 2007, 19:00
Grimoire Grimoire не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Ами баща ми е охрана в клиники Малинов (там дето на Пеньо му правиха пластичната операция на носа) и един от лекарите там му го е казал. Казал му е, че било много ефективно. Разбира се няма да ги излекуваш по този начин. То е за облекчение.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хемороиди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:50.