IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #511  
Стар 2nd February 2010, 13:40
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от unknown-11
Сега - 22 дни след операцията практически няма проблеми при ежедневието - започнах да забравям, че е имало въобще проблем.
Радвам се да го чуя.
Отговори с цитат
  #512  
Стар 16th February 2010, 00:40
fly4e fly4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Отидох на кожен и ги махнах с мравчена киселина... , взе ми само 2 лева за прегледа и ми даде киселината да си мажа дупето, за сега съм добре няма спомен, слава Бого, но незнам до кога...
Отговори с цитат
  #513  
Стар 17th February 2010, 17:01
Маркончо Маркончо не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте, вчера се подложих на KRIO, ще рече бекръвно премхване на хемороиди по метода с пристягане със силиконов пръстен. Манипулацията беше извършена в клиника Света София в Бургас срещу съответното заплащане. Съветвах се с доктори и те ми препоръчаха да не ходя в ON-CLINIK София. Причини няма да посочвам. Това че се премахват амбулаторно не е вярно. Беше си чиста операция с пълна венозна упойка. Може би за някой друг щеше да е без упойка но мен още при туширането ме болеше много. Аз такава амбулаторна манипулация с бъркане в ануса не бих издържал. Бандажираха се 4 големи и дин малък х-ди от 3та степен. По време на операцията спах но после като се събудих болките почнаха. След самата манипулация боли много в областта на ануса. След това болката преминава или се тушира с Аулин, но при дефекация боли страхотнои особено когато се свива аналния мускул. Не се яде и пие нищо освен вода и бульони по разбираеми причини. При движение и ходене също боли. Много често силиконовите пръстени се изхлузват при дефекация или движение. Единия ми пръстен падна след като си изчистих тампона 2,5 часа след манипулацията.
Всичко това го пиша за да придобиете представа за какво иде реч и най-вече да не си мислете че е напълно безобидно. След такъв род манипулация не трябва да се пътува или ходи и това е много важно.
Изберете си добре хирурга който ще работи с вас. Чао за сега.
Отговори с цитат
  #514  
Стар 17th February 2010, 17:32
unknown-11 unknown-11 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: България
Мнения: 5
По подразбиране

Направо ме учудвате с информацията за 'безкръвната' операция....
Несъответствията на инструкциите на различните доктори явно са много.
При мен след обикновената операция не само ми казаха да ям всичко без люто и бял хляб, но и първия ден (около 18ч след операцията) обяда в болницата бе супа топчета, пушено пилешко филе, картофи, някаква салатка и крем за десерт. След това за вечеря следваха пилешки пържоли с десерт и т.н.
И болка имаше само при движение или интервенция. Иначе при спокойно стоене без движение не се усещаше никаква болка (свиването на мускулатурата също болеше сериозно)...
Отговори с цитат
  #515  
Стар 18th February 2010, 19:18
sevastiano sevastiano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Към Маркончо: Както вече писах и на мен ми поставяха пръстени, но в Он Клиник, но това което ти пишеш няма връзка с моето. При мен никаква упойка не се поставя, защото болка няма, не съм заспивал, стана за половин минута да ми сложат 2 пръстенчета, след 5 мин. инструктаж как да се изхождам и как да се храня аз си тръгнах, качих се на колата и шофирах 250 км с едно спиране да обядвам. Леки болки и дърпане имах първата вечер, но с 2 спазмалгона преминаха за 10 мин. Никакъв тампон не ми е слаган, изхождането беше без болка и след няколко дни изхврълих хемороидите с пръстените без болка при поредното изхождане.През тези дни си ходех на работа и на тренировки, хранех се нормално, но без запичащи храни и без да се напъвам при изхождането. Един приятел е правил лечение с този метод в Щатите и разказа долу-горе същото. Това, което на Маркончо е правено в Бургас, на мен ми звучи направо като операция. Пожелавам на Маркончо бързо да се оправи и най-вече да са му премахнали успешно хемороидите му!
Отговори с цитат
  #516  
Стар 19th February 2010, 15:53
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

sevastiano, а твойте коя степен са били? Пак със секунди работят тез хора бе, еййй, само че преди беше за 1-а секунда, а сега за цели 15

Маркончо, нищо не знам за този метод, но друго искам да кажа отново: след мойта операция ми идваще въобще да не ям... ама никак! За да няма болка. Но доктора каза, че трябва да ям за перисталтиката на червата. Разбира се, подходящи храни.
Отговори с цитат
  #517  
Стар 22nd February 2010, 21:53
Маркончо Маркончо не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 10
По подразбиране

След като прочетох горното, не зная какво да кажа?! Или вие търпите на болка и аз съм лигльо или митодите са различни или някой от нас лъже. Самата процедура продължава не повече от минута на бройка хемороид. Въпроса е че вие казвате че след това няма болка а мен си ме болеше при свиване и сядане до 4-5 ден. Имаше и кървене. Между другото моя лекар (който ми беше препоръчан и от софийски колеги) ми каза че е оправял и фалове на он-клиник София. После при мен говорим за 5бр наведнъж. Не зная какво да кажа. Утре имам контролен преглед и дано да е всичко наред.
Отговори с цитат
  #518  
Стар 23rd February 2010, 23:42
Аватара на otherdeadangel
otherdeadangel otherdeadangel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Heaven&Hell
Мнения: 91
По подразбиране

АБЕ ЕЙ ГАДНИ МРЪСНИ ГЛАДНИ ДОКТОРЧЕТА И ФЕЛДШЕРЧЕТА ВИЕ ТУК НИ ВЗЕХТЕ ЗА ПОРЕДНИТЕ ИДИОТИ ЗА СКУБАНЕ
Не ви ли е срам гадини че така опорочавате и тази професия?
Само и само да измъкнете някоя хилядарка или поне няколко стотака мамка ви гадна от човешкото нещастие...
дано на всички да ви излязат по 20 санта хемороиди да ревете докато .... и да пишете прави тук гадните си реклами

ХОРАТА ВИПИТАТ А ВИЕ ГИ ЛЪЖЕТЕ И ПЛЮЕТЕ ...

Първо менние уж случайно намерили форума и да кажат колко са доволни от еди кой си доктор или клиника
ТОВА Е ОТВРАТИТЕЛНО ПОШЛА РЕКЛАМА!!!! има 5 човека тук които са написали свестни и съвестни отговори и те не са свързани с разни реклами на он онион клиники на митев на желязков и на незнам си кой още факир дето с език ти маха хемороидите хем кеф да ти направи хем да те излекува а?
отвратителни гадове сте ей
ПРИЗОВАВАМ И ПО ТЪПИТЕ ЧИТАТЕЛИ ДА НЕ ВЯРВАТ НА ТАКИВА С ЕДНО ДВЕ - ДЕСЕТ МНЕНИЯ ТОВА Е ЛЪЖА И САМОРЕКЛАМА ...
Искам да прочета постове от хора с няколко стотин мнения за да им повярвам
Извинявам с еза тона но ме вбесихте и не само тук и по другите форуми е същото ппълно е с гости и с някакви с по едно две менния влезли да рекламират клиника или собствените си мнения и мехлеми!!!

Влязох да потърся някакво решение защото приятелката ми има подобен проблем и това ни съсипва сексуалния живот от няколко години.
Така че айде без ненужна реклама а кажете решение без да рекламирите гадните си клинки дано фалират !
Имам пари но съм ги изкарал с акъл и не за да ги хвърля на разни алчни фелдшери с мазни и нагли погледи. БОклуци гадни
ТОВА КОЕТО РАЗБРАХ ОТТУК И ОТ ЦЕЛИЯ НЕТ Е:
НЕ ХОДЕТЕ В УНИОН КЛИНИК, НЕ ХОДЕТЕ В ОН КЛИНИК, НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ДОКТОР ЖЕЛЯЗКОВ И МИТЕВ ... да се бяха изправили като пичове И да кажат аз съм доктор еди кой си лекувам еди какво си еди как си имам много доволни клиенти попитайте за тях
а не както тук и в други форуми дв еклиники с еплюят в 5 страници пост след пост неходете в он елате в унион не ходете в унион елате в он ... боклуци еййй гадини такива!!!

не може ли някой да пресее лъжата ? Аз на постове на хора с по малко от 100 мнения не вярвам ... сори може да има верни но покрай сухото гори и мокрото успех на всички с аналните приключения и дайте най-накрая полезна информация!
__________________
Всеки един ден нещо изниква пред мен,някой трябва да плати за малките неща.Мога да се пазаря със Съдбата,но не и с малките неща...
Отговори с цитат
  #519  
Стар 24th February 2010, 18:17
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от otherdeadangel
Извинявам с еза тона но ме вбесихте и не само тук и по другите форуми е същото ппълно е с гости и с някакви с по едно две менния влезли да рекламират клиника или собствените си мнения и мехлеми!!!
Лично аз те извиняам!

Цитирай:
Първоначално написано от otherdeadangel
ТОВА Е ОТВРАТИТЕЛНО ПОШЛА РЕКЛАМА!!!!
Подкрепям!
Отговори с цитат
  #520  
Стар 24th February 2010, 21:39
Маркончо Маркончо не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 10
По подразбиране

otherdeadangel СИ Е НАПЪЛНО ПРАВ И АЗ СЪЩО СЕ ПРИСЪЕДИНЯВАМ КЪМ НЕГО. Май след като изтърпях всичко на ГЪЗА СИ, и ми мина и контролния преглед ще кажа на всички тези дето правят реклама на ОН-КЛИНИК да го духат с пълна сила.
В Бургас ми обработиха ми 5 хемороида големи като малки шишарки в 3 към 4та степен. След манипулацията боли и не може да не боли защото зоната е травмирана а некротизирането на хемороидите отнема време. И тия дето ми ядат и се изхождат нормално без болка ще имат да вземат. Тетрадката на доктора е пълна със слечаи на такива като мен, а има и такива дето са пострадали от ОН-КЛИНИК С КРЪВОИЗЛИВИ И УСЛОЖНЕНИЯ.
Така че хайде да бъдем честни и да не бъркаме хората и да не се подиграваме със здравето им.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хемороиди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:02.