IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #631  
Стар 24th April 2011, 02:17
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Уфф, допуснала съм техническа грешка горе - естествено повлияват се от мехлемчета тези фисури, които НЕ са в напреднал стадии.
Отговори с цитат
  #632  
Стар 10th May 2011, 18:59
Dr_Ivanov Dr_Ivanov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 1
По подразбиране Нов метод за лечение

Един от моите пациенти беше опериран от хемороиди преди два месеца със един нов метод който се казва ТХД. Каза, че е мнгого доволен и проблема му най-накрая е решен. Нещото което ми направи впечетление е , че ми каза, че след операцията не е имал абсолютно никакви болки. Поразпитах и се оказа, че ТХД е метод на избор за лечение на хемороиди в Италия и е един от водещите методи в западна Европа и Америка. От няколко месеца се практикува и в България. Правят го в София (за Александровска болница съм сигурен, може и на друго място) и мисля, че и в Стара Загора се прави. Това е най-щадящия и с най-нисък риск от усложнения метод за лечение на хемороиди. Mоже да прочетете повече в сайта на фирмата производител http://www.thdlab.com/ или на дистрибутора за България http://thd-bg.eu/.. Надявам се да съм бил полезен.
Отговори с цитат
  #633  
Стар 27th May 2011, 16:56
waws waws не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 1
По подразбиране

искам да ви попитам, нямам болки сърбежи или парене само кръв по ануса и изпражненията, но е малко. това признаци на хемороиди ли са или е нещо друго? моля ви за отговор
Отговори с цитат
  #634  
Стар 28th May 2011, 23:47
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от waws Виж мнението
искам да ви попитам, нямам болки сърбежи или парене само кръв по ануса и изпражненията, но е малко. това признаци на хемороиди ли са или е нещо друго? моля ви за отговор
Задължително трябва да си направиш преглед при гастроентеролог!!!!Може да е от хемороиди,да е язвен колит.....НО за да се изключи по-сериозна причина,задължително ПРЕГЛЕД(много е вероятно да се наложи скопия на дебелото черво-оглед на лигавицата).Успех
Отговори с цитат
  #635  
Стар 5th June 2011, 16:58
Vessi61 Vessi61 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Аз и друг път съм го посочвала, и макар че ме обвиниха в реклама пак ще го направя. Това лекарство Флебодия направи чудеса с проблема на баща ми. Много е добро. Даже и реклама по телевизията му бяха направили. Аз пък го пия за вените по краката, защото след раждането ми остана този проблем. И особено сега като е топло, наистина се чувствам много добре.
Отговори с цитат
  #636  
Стар 5th June 2011, 17:04
svidenj svidenj не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vessi61 Виж мнението
Аз и друг път съм го посочвала, и макар че ме обвиниха в реклама пак ще го направя. Това лекарство Флебодия направи чудеса с проблема на баща ми. Много е добро. Даже и реклама по телевизията му бяха направили. Аз пък го пия за вените по краката, защото след раждането ми остана този проблем. И особено сега като е топло, наистина се чувствам много добре.
О за Флебодия те подкрепям напълно....
Отговори с цитат
  #637  
Стар 30th June 2011, 18:56
Taylen Taylen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте!
На 17 години съм и мисля че имам хемороиди... Първо, трябва да спомена, че водя доста застоен начин на живот, но това е поради лични причини. Първият път когато ми се появи сърбеж беше лятото (2010 г.), но след това ходих на море за 1 седмица и изчезна напълно. Но след като се прибрах скоро сърбежа се появи отново. И така от приблизително 10 месеца вече имам "хемороиди". Сърбят ме доста често и за съжаление не мога да издърва и ги чеша... Кръв при изпражненията съм имам само един път и това е защото ги бях "разчесал" в деня в който се "изходих". Четох повечето коментари по темата и имам няколко въпроса:
1. Знам че сигурно само доктор ще може да ми каже със сигурност, но според вас мислите ли че имам хемороиди или някаква друга болест?
3. Според вас колко зле са, в какъв стадий съм?
4. Има ли начин да се излекувам на 100%?
Вече ми писнаха и вече ще се престраша да отида на доктор, но първо исках да ви питам
Отговори с цитат
  #638  
Стар 24th July 2011, 19:11
doria doria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 72
По подразбиране

Taylen, аз не съм лекар и не мога да дам отговор на всичките ти въпроси. А и лекар би могъл да ти отговори, ако те види. Знам, обаче, че сърбежът и другите неприятни усещания можеш да облекчиш с хемоклин гел. Това е ново лекарство, холандско и още не всички лекари у нас го знаят. От опит знам, че ще ти помогне. Слагай по 3-4 пъти на ден в началото.
Отговори с цитат
  #639  
Стар 2nd August 2011, 20:31
Taylen Taylen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Някой ползвал ли е Хеморрел? Ако да, моля да ми каже дали е въобще ефективно.
Отговори с цитат
  #640  
Стар 3rd August 2011, 22:28
newage newage не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 15
Exclamation Вече е доказано - седящата тоалетна предизвиква хемороиди!

Има вече трето научно изследвание, извършено от японци, което подкрепя твърденията, че тоалетните тип стол предизвикват хемороиди, поради прекомерно ректално налягане при изхождане в седнала поза.
В общества, където ползват тоалетна тип клекало, хемороидите са рядкост.
Така че, за какви лекарства и мазила за хемороиди да говорим тук, ако продължавате да си ги причинявате сами?

Ето повече по въпроса: http://squat.beinsa.info/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хемороиди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:31.