IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #651  
Стар 20th March 2012, 16:31
mariaa.ivanovaa mariaa.ivanovaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 1
Thumbs up

мога да помогна на всеки който има желание много хора са излекуваха с едно мехлемче което струва 6лева е на био основа без никакви химикали! за повече информация пишете ми : )
Отговори с цитат
  #652  
Стар 28th March 2012, 15:11
denica_r79 denica_r79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 23
По подразбиране

За хемороидите най-важното е да се храним с храна, богата на много фибри, достатъчно движения и пиене на достатъчно чиста вода. Защото лекарствата и евентуалната операция ще решат временно проблема, може даже да го влошат, докато природносъобразния начин на живот освен за хемороидите ще помогне и на цялото ни тяло да се чуства по-добре....
Отговори с цитат
  #653  
Стар 30th March 2012, 14:25
Lolly_Dolly Lolly_Dolly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 22
По подразбиране

А според мен, най-важно е да си обърнем внимание и ако билковите мехлемчета не помагат да търсим лекар. От личен опит го казва, защото аз чаках бая време и доста си задълбочих проблема. Добре че попаднах на добри лекари в он клиник, които ми помогнаха и от тогава нямам грижи. И не са ми правили операция, напротив вързаха ми ги и те сами паднаха. Не знам за какво влошаване говорите, когато има адекватна намеса от специалист....
А човека с био мехлемчето, защо не го каже направо, а трябва да си пишем съобщения.
Ако е толкова добро, споделете кое е и всеки да си го намери и пробва.
Отговори с цитат
  #654  
Стар 17th July 2012, 09:27
jordjo jordjo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Хора, брат ми се бори с тея гадове от много време и поизчетох темата, пробва някои билки и мазила, ама няма особен ефект.
Сега мислим да го записваме за преглед, насочили сме се към две три места, ама вие бихте ли препоръчали някой лекар конкретно, до Стара загора при Матев нямаме възможност да го водим, по скоро в София нещо ако знаете.
Мерси.
Отговори с цитат
  #655  
Стар 13th August 2012, 13:33
Valdo Valdo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Операцията също не е гаранция. За съжаление много често се появяват рецидиви. Преди да направите тази стъпка ви съветвам да опитате с Хеморин. Това е комбинация от билков чай и мехлем. На мен лично много ми помогна. Желая успех!
Отговори с цитат
  #656  
Стар 22nd August 2012, 12:25
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wwwwww Виж мнението
az probvah kakvo li ne, no s tazi programa se oturvah ot hemoroidite... nadqvam se da sum bila ot polza
Ама ти сега последно момченце ли си или момиченце? Щото в горния раздел, където също рекламираш сайта си се подвизаваш като "момченце".... ай ако обичаш си обирай крушите и дим да те няма.... аман от идиотизми!
Отговори с цитат
  #657  
Стар 22nd August 2012, 14:29
wwwwww wwwwww не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 3
По подразбиране

qvno ne 4etesh osobeno zadulbocheno ne sum nito ednoto nito drugoto na 30 godini sum i ne bih se podigraval s zdraveto na horata.Pisal sum v mujki rod v vs saitove, prosto vidqh polza ot tova i go preporuchvam ne sum nqkoi egoist, koito kato se izlekuva i ne kazva na nikoi kak go e postignal.I s takova nedoverie, koeto e normalno sled dulgi bezuspeshni opiti nqma da se izlekuvash skoro.Vse pak ti jelaq uspeh i da po4uvstvash oblek4enieto, koeto izpitah az
Отговори с цитат
  #658  
Стар 22nd August 2012, 15:00
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Във всички теми рекламираш един и същи сайт. Хайде да не се правим на толкова хуманни, колкото не сме! Напоследък форумът е бъкан от хора като теб... наводняват всички теми с реклами на определени сайтове.

А, още нещо.... не очаквай някой да чете задълбочено постове, които не са написани на кирилица .... и последно, това че те зачепках в темата за хемороидите не означава, че страдам от хемороиди, но благодаря за състрадателността ти... почти ме просълзи...
Отговори с цитат
  #659  
Стар 23rd August 2012, 09:09
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Във всички теми рекламираш един и същи сайт. Хайде да не се правим на толкова хуманни, колкото не сме! Напоследък форумът е бъкан от хора като теб... наводняват всички теми с реклами на определени сайтове.

А, още нещо.... не очаквай някой да чете задълбочено постове, които не са написани на кирилица .... и последно, това че те зачепках в темата за хемороидите не означава, че страдам от хемороиди, но благодаря за състрадателността ти... почти ме просълзи...
Нямам емотиконка за Браво с пляскане, иначе бих сложила, т.е. подкрепям напълно!
Тия с рекламите явно не могат да разберат, че тук хич не сме от лековерните - както и да е, това си е в тяхна вреда.
Отговори с цитат
  #660  
Стар 10th September 2012, 18:24
girdap139 girdap139 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте на всички съфорумци с болки отзад.Искам да споделя с вас как се избавих от гадните хемароиди и фисури, които ме мъчиха години наред.Аз се оперирах във Варна в клиника-"Професор Темелков".Операциятами беше извършена от Професор Темелков и неговият екип.
Здравейте на всички страдащи от хемароиди и фисури на дупето.Аз съм мъж на 60 години от Русе. След много страдания и изживени болки от около 2 години и мазане с различни мехлеми и бабини лекове и никакво подобрение и аз се реших на последната стъпка, операцията. Изчетох много от форумите за консултация и се спрях на един лекар от Варна и не знам дали е редно да споменавам името му и болницата в която ме оперираха. На 31.08.2012 година ходих на преглед при него след предварително записване и ми назначиха операция за 03.09.2012 год. Предният ден преди операцията трябваше да пия едно очистително за да се изпразнят червата от всичко. Приеха ме и ме подготвиха за операция, като ми намазаха задните части с един крем и след 15мин. се измих и ми падна цялото окосмяване. В 16.00часа влязох в операционната зала както ме е майка родила и ме подготвиха за операция, като ми биха упойка която от кръста надолу не чувстваш нищо.Разкрачиха ме на едно магаре и се започна процедурата от която не усетих нищо.В 16.30часа ме закараха в стаята с едно друго легло и ме сложиха на моето.Към 19.00ч. ми биха болкоуспокояваща инжекция за евентуални болки.Нямах болки но имах един тампон в дупето който те кара да се чувстваш некомфортно.Спах спокойно и на сутринта преди визитацията ми биха обезболяваща инжекция защото щели да извадят тампона и малко можело да ме заболи.Всичко мина без проблем и след това ми донесоха закуска. Имах съвсем лека болка която до обяд отшумя и оттогава забравих що е това болка.На обяд станах до тоалетната по малка нужда без проблем Вечерта вечерях и пак спах без никаква болка.На сутринта след закуска ходих до тоалетна по голяма нужда с голям страх, но се оказа напразен страха ми защото изобщо не ме заболя след дефекцията.От него ден нататък след всяко изхождане трябва да се намаже с един мехлем ануса след измиване.На 05.09.12г. ме изписаха и се прибрах в Русе с кола без никаква болка и странични проблеми.Днес 10.09.12г. се чувствам отлично и даже ходих на разходка без проблеми.Не знам защо има съфорумци които пишат че след операцията кървят с месеци и ги боли неистово.Просто не са попаднали на правилният лекар който да ги оперира.Всяко нещо си иска майстора. П.С.-Забравих да ви кажа че тази клиника работи с направление от Здравна каса и отделно се плащат 500лева в брой. Първият преглед е 50 лева за установяване на диагнозата.Ако ви интересува още нещо питайте без проблеми ще ви обясня.С поздрави и кураж!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хемороиди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:09.