IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 22nd June 2012, 09:26
rani rani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 1
По подразбиране

преди 3 месеца се оперирах при доц.Цветков,самата операция и възстановявянето мина добре,но в никакъв случай не се подлагайте на
външни корекции при него,може би е добър само за вътрешни-изправяне на носна преграда.Вече търся лекар в чужбина за поправка на пораженията
от ръцете му.
Отговори с цитат
  #122  
Стар 20th January 2013, 16:04
RumitoChoneva RumitoChoneva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 2
Smile

Здравейте, аз съм нова във форума. Предстои ми да си направя операция на носа, но не козметична, трябва да ми се премахне някакъв хрущял, за да мога да дишам по-лесно през носа, като тази операция е препоръчителна за пълноценния ми живот и ми препоръчаха да си я направя докато съм още млада. Изчетох всички възможни мнения и за ринопластиката при д-р Цветков и д-р Джамбазов като ясно става, че има и доволни, има и недоволни, но аз тотално се обърках и наистина незнам при кого да отида. Май всичко е на късмет, но все пак имам притеснения и не искам носът ми накрая да се обезобрази, макар да не искам външна намеса.
Искам да попитам, тъй като съм здравно осигурена, прочетох, че такава операция се поема от здравна каса, но на места се пишат страхотни суми, дали наистина не се заплаща с направление от лекар УНГ? Благодая предварително!
Отговори с цитат
  #123  
Стар 29th January 2013, 16:38
darito_bulgaria darito_bulgaria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 9
По подразбиране

На мен ми доц.Цветков ми изправя носната преграда и ми чисти синусите, носната преграда минава през здравната каса, плаща се само престоя в болницата, а за консумативите за синусите платих 1000 лв.
Отговори с цитат
  #124  
Стар 3rd February 2013, 14:59
Аватара на DAFINA
DAFINA DAFINA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 1
По подразбиране искрен коментар от негова жертва

ИЗРОДСКА- РИНОПЛАСТИКА -3000 лв ПАТЕНТ на цветков катастрофален връх на НЕКОМПЕТЕНТНОСТ , след което ще ви бадат необходими 1-2 реконструктивни ринопластики
Отговори с цитат
  #125  
Стар 5th February 2013, 20:04
RumitoChoneva RumitoChoneva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Да, и на мен ми казадва начина за изправяне на носна преграда: по здравна каса като там си на произволен лекар, не се знае дали ще те оперира той, стоиш 5 дена в болницата с тампони и цялата подута, докато другия е някакъв по-модерен вариант, който струва 1000лв, оперира те самия доц.Цветков , стоиш вечерта там после си тръгваш и след 4,5 дни отиваш да ти маха пластините, като след този метод можеш да си излизаш т.е няма да изглеждаш толкова зле, околкото при първия като там възстановяването е по-дълго.
Отговори с цитат
  #126  
Стар 11th February 2013, 10:02
anicka88 anicka88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ronika Виж мнението
Здравейте, изчетох написаното в темата и реших да дам мнение. Лично аз преди близо 2 години си правих ринопластика при доц. В. Цветков във ВМА. Мога да кажа само, че съм изключително доволна..и честно казано неочаквах толкова добър резултат.невиждам какво още да напиша.Ако някой се интересува по подробно нека ми пише на ronika85@yahoo.co.uk .Чао за сега от мен и умната хора
Здрасти. Радвам се , че си доволна от твоята операция, но какво точно ти променяха- гърбица, върха на нослето или всичко. Ще съм ти благодарна и , ако видя твоя снимка понеже и за събирам мнения за това при кой да се оперирам.
Отговори с цитат
  #127  
Стар 12th April 2013, 09:52
darito_bulgaria darito_bulgaria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте отново,

5 месеца след операцията ми направиха скенер и се оказа, че носната ми преграда е изкривена отново, този път на другата страна....Иначе полипи няма, за което съм много благодарна (преди операцията бяха по два във всеки синус), но моите проблеми продължават...Не знам какво се е случило и как са изправяли преградата, но повторното изкривяване е факт.Доста се колебаех дали да отида пак при Цветков за естетическа операция, но предвид сегашните резултати, смятам да се оперирам на друго място (пак преграда, гърбица и носна лигавица). Не искам да обвинявам доцента на 100%, благодарна съм за свършената работа със синусите, може би и аз нямам късмет, все пак ми изглежда странно толкова скоро след операцията историята да се повтаря....
Отговори с цитат
  #128  
Стар 13th April 2013, 19:00
Paffalot Paffalot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Здравей Дарито,

Искам да се обърна към тебе тъй като имам сходен проблем. Аз също имам неуспешна операция на изправяне на носната преграда. Имах съмнения за замърсени синуси, но за късмет се оказаха чисти. Нещото което обаче се оказа проблем е че имам 2 вида бактерии в носната кухина, които са в масивни количества. Говоря за лоши бактерии, които така или иначе си ги имаме там, само че при мен са над нормата. Така, дотук беше Увода. Искам сега да те попитам, дали на тебе са ти правили изследвания на носен секрет, за да се види дали нямаш и ти това. Задавам този въпрос, тъй като тази седмица една лекарка ми каза, че операцията на носната ми преграда е била неуспешна, заради възпалената носна лигавица, в следствие на бактериите. Каза ми че няма смисъл да я оправям пак, преди да се спправя с бактериите, защото щяло да стане същото. Така че направи си и ти изследване на носен секрет, за да провериш тази теза. Резултата ще бъде полезен и за двама ни. Аз смятам че щом си имала синузит, има големи шансове да имаш инфектирана лигавица, така че мисля че си заслужава да се провери
Отговори с цитат
  #129  
Стар 15th April 2013, 14:59
darito_bulgaria darito_bulgaria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Здравей,

Скоро не са ми взимали носен секрет, последният път при наличие на жълт секрет резултатите бяха отрицателни, при което УНГ специалистът ми каза, че имам проблеми с нервите и ми изписа успокоителни...
Лигавицата ми е хипертрофирала от много време насам, проблемите при мен са от както ми извадиха сливиците преди 10 години...Освен това, според доц.Цветков проблемите в моя случай идват от алергия, която никой не може да открие, преди операцията ми каза, че след това ще трябва да продължа да лекувам въпросната алергия и проблемите няма да изчезнат окончателно.Факт е, че инфекциите намаляха, но проблемът със затрудненото дишане продължи.
Вече имам насрочена дата за операция, освен преградата, ще ми "поправят" и лигавицата, която се е разраснала и ми запушва конхите, отделно се оказва, че самите конхи са много малки и ще се наложи да се разширят.И разбира се - премахване на гърбица и повдигане на върха.
Благодаря за информацията и съвета, в петък съм на преглед, ще се консултирам с доктора.

Поздрави!
Отговори с цитат
  #130  
Стар 15th April 2013, 16:10
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Здравейте, бихте ли ми обяснили в какво точно се изразява атрофията на лигавицата?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикадоцВенциславЦветков
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:57.