IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 23rd September 2009, 22:12
Аватара на raptor
raptor raptor не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Пловдив
Мнения: 2 662
По подразбиране ами,така прави с едни работи ,и малко боли...

ПЪРВО ми махна бая косми.Пролетта.За три пъти и нямам нищо вече.И там даже...НИЩО....
После ми махна една котва .\тату\.А за корема ходя на фитнес.А докторката го облъчва с една U.S. машина. Много яко е.Малко боли такова ама аз нали си искам плочките...Всичко правя да се махне това нещо.И не пия вече бира.от две седмици само твърдо...
Отговори с цитат
  #42  
Стар 23rd September 2009, 22:14
Аватара на raptor
raptor raptor не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Пловдив
Мнения: 2 662
По подразбиране ЖЕНЕН,МЪЖ

Права си дерматоложка е.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 9th March 2010, 17:43
pacient pacient не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2
По подразбиране има някаква грешка

Сигурно вече отдавна си забравила за инфекцията, но по разказа ти си мисля, че става въпрос за Стрептококова инфекция, а не Стафилококова инфекция. Стафилококовата е по-малкото зло и се лекува успешно само с антибиотици след направена антибиограма. Стрептокока е много по-опасен и лечението е комбинирано като в клиниката до БАН поставят и ваксина.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 11th April 2010, 14:45
dili_anna dili_anna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 2
По подразбиране Re: има някаква грешка

Цитирай:
Първоначално написано от pacient
Сигурно вече отдавна си забравила за инфекцията, но по разказа ти си мисля, че става въпрос за Стрептококова инфекция, а не Стафилококова инфекция. Стафилококовата е по-малкото зло и се лекува успешно само с антибиотици след направена антибиограма. Стрептокока е много по-опасен и лечението е комбинирано като в клиниката до БАН поставят и ваксина.
Здрасти, това към кого беше коментар, защото моята инфекция още си продължава като на моменти затихва и после пак. През изминалата година 2009-та проведох лечение с антибиотици, колкото и да не исках. Резултат пак никакъв, а дерматолозите при които съм ходила досега( изгубих им бройката вече) не ми назначават изследвания на пъпка и отхвърлят всяко мое предположение за стафилококи. За тях е акне, но съм вече на 27 години, все нещо трябва да го предизвиква това акне. Как да си направя сама изследване и къде, за да разбера какви бактерии имам? За Анаста още съм предубедена...
Отговори с цитат
  #45  
Стар 13th April 2010, 11:34
livorno livorno не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Варна
Мнения: 13
По подразбиране Стафилококова инфекция

Здравейте!
Оставям ви лично съобщение!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 15th April 2010, 09:40
livorno livorno не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Варна
Мнения: 13
По подразбиране Стафилококова инфекция

Здравейте!
На 27 години е много малко вероятно да се касае за акне.
Чували ли сте за ефекта на коластрата от крави при проблеми като вашия?
Коластрата от крави съдържа готови антитела срещу 20-тина най-популярни болестопричинители – Streptococcus, Staphylococcus, E.coli, Candida albicans, Hemophylus, Salmonella, Helicobacter pylori, Cryptosporidium, Rotavirus.
Антителата извършват две основни функции.Първо те се свързват по своему с молекулите от чуждото веществто, накарали имунната система да отреагира. Второ те набират други клетки и молекули за да разрушат заедно веществото, щом антитялото се свърже с него.
Зная за излекуване с коластра на подобен проблем, не по-малко тежък от вашия, където антибиотиците също не са помогнали.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 12th May 2010, 10:58
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

мдааа,кофти инфекция си е-януари бях с резултат 2,пих антибиотици и сякаш се успокои,но скоро може да я посетя същата лаборатория да видя коя цифра ще излезе.Възможно е да съм в норма от едни неща,които взимам/вътрешен прием/надявам се де
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #48  
Стар 8th June 2010, 08:33
doria doria не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 72
По подразбиране

На мен хомеопатията не ми помогна. Но ОПЛ-то миказа да не пия антибиотик, а котешки нокът и ехинацея. Пия ги вече 2 месец. Има бавно подобрение, но не знам дали ше решат проблема изцяло. При мен се проявява с възпалени сливици.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 9th June 2010, 21:50
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Възможно ли е да съм прихванала инфекция от приятеля ми? Понеже преди да буда с него, лицето ми беше много чисто и гладко но от 2 години насам имам ужасно пъпки, подкойни или гнойни и са големи. Той ще си прави изследвания вдругиден. Казва че винаги е имал такива, от години наред, но при него са по на рядко.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 10th June 2010, 14:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doria
На мен хомеопатията не ми помогна. Но ОПЛ-то миказа да не пия антибиотик, а котешки нокът и ехинацея. Пия ги вече 2 месец. Има бавно подобрение, но не знам дали ше решат проблема изцяло. При мен се проявява с възпалени сливици.
Изобщо не е достатъчно котешкия нокът и ехинацеята.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Стафилококоваинфекция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:04.