IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1711  
Стар 31st October 2011, 08:33
solakova solakova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 18
По подразбиране

а впрочем, по темата за спорта, аз карам колело вечер , по около 40-50 минути и веднъж седмично йога. Нещо напоследък не ми върви , все не мога да стигна до колелото , но днес съм решила твърдо пак да го яхна.....
Хубав ден на всички!
Отговори с цитат
  #1712  
Стар 31st October 2011, 19:04
Mini-boxer Mini-boxer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 19
Smile

Ура, 49-ти ден - минус 5 кг.!
Не смеех да се кача на кантара, но се престраших и..... направо не ми се вярва, защото наистина, ама наистина НЕ ГЛАДУВАМ!
И мислех, че съм запряла на -3 и толкоз.
Да, ама не. Значи, че бано-плавно килцата си отиват, няма нужда да се качваш всеки ден на кантара и да се тюхкаш, че нищо не помръдва.
Сега съвсем се мотивирах и разчитам на съдбата и моето упорство да ме лишат от поне още 3-4 килца до края на диетата.
А и после да не омета за Коледа елена Рудолф заедно с една шейна баклава.
Отговори с цитат
  #1713  
Стар 1st November 2011, 09:30
solakova solakova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 18
По подразбиране

Браво, мини боксер! Аз се бях затревожила, че на 30тия ден съм с 4 кила надолу, но като се имат предвид прегрешенията ми, както и че не стоя гладна....това си е цяло постижение. Надявам се да устискам до края, целта ми е 5-6 надолу, а иначе за коледната баклавица, аз предлагам да си я поделим.....
Отговори с цитат
  #1714  
Стар 1st November 2011, 17:31
Аватара на ligata
ligata ligata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте! Толкова се радвам, че открих този форум и по-специално, че тази тема е все още активна!
От утре започвам 90 дневната диета и реших, че ще е добре да има от кого да искам съвети, а и да взаимсвам някоя идея за дневно меню.
От доста години се боря с излишните килограми и след като вече веднъж успешно ги свалих за съжеление лека по лека си ги качих обратно. Преди няколко седмици се видях с приятелка, която не бях виждала 2 години. Направо не можах да я позная - беще свалила поне 10 кг. Каза ми, че е пробвала 90 дневната диета преди около година и след това си върнала само 1 кг. Затова реших и аз да пробвам.
Понеже в момента не живея в България се опитах да намеря книгата за диетата на англиийски, но не можах. След няколко часа ровичкане в интернет, успях да я намеря сканирана и сега задълбочено я чета!
Изпитанието започва от утре!
Отговори с цитат
  #1715  
Стар 2nd November 2011, 22:37
Mini-boxer Mini-boxer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 19
Smile

Добре дошла, ligata

Ще ти помагаме колкото можем, всеки със своя опит. Сигурна съм, че след 2-рата седмица вече сама ще налучкаш най-правилните храни и количества за теб. А след първите смъкнати килца мотивацията нараства неимоверно.
Вторият ми воден ден чука на вратата. Но се пада точно на 8-ми Арахангелов ден и най-добрата ми приятелка направо ще ме разкости ако на имения й ден пия само топла водица. Та затуй ще направя първата си смяна на дни - отлагам водния ден за 9-ти, а на 8-ми ще продължа с белтъчен ден, за да мога да хапна мръвчици и да пийна някоя и друга чашка пелин.
Както се казва, планирам прегрешение, а е знайно, че признат грях е половин грях
Отговори с цитат
  #1716  
Стар 3rd November 2011, 15:21
solakova solakova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 18
По подразбиране

Мдаааа, та значи аз не съм единствената ,която попрегрешава, а аз наистина допускам по "половин " грях под формата на половин малка бира тъмно/ няма да пиша марката, че да не ме глобят за реклама/...Дотук поне три пъти ... а днес планирам и четвърти, ама....аз какво да направя сега...напоследък нещо хич не ми се яде, но си хапвам да не се затрия пък .....За довечера планирам картофена салата със зелен боб, задушен, чесън, копър и сол , оцет и олио разумява се.....а за утре, ще видим
Отговори с цитат
  #1717  
Стар 5th November 2011, 21:45
Mini-boxer Mini-boxer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 19
Smile

Хей, фиданки, как сте днес?
Аз съм на варива и към 4 часа сколасахме да обядваме. Справих се юнашки с едни задушени картофки с копър и чесън, както и с малко пържени тиквички, но вместо кисело мляко, залях ги с подправката за шкембе - чесън и оцет. Получи се много добре.
Сега съм в чуденка дали да вечерям с консерва маслен зрял боб или да излапам една сладка сочна круша...
Междувременно се наливам със зелен чай с лотус.
Едно е сигурно - ако си измия зъбите, свършено е с яденето
Весела неделя на всички!
Отговори с цитат
  #1718  
Стар 6th November 2011, 16:52
solakova solakova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 18
По подразбиране

Уф ,вчера нали беше Голяма Задушница, донесоха у дома какви ли не вкусотии... една питка ме изкуши, направо не удържах и в плодовия ден оплющях едно парче пита.....
Днес пък съм на зеле със свинско за обед и е дно кисело млекце след обяда
Да кажа за вечерята- спаначена салата от суров спанак, сирене и стъргано варено яйце, малко лимон, зехтин и чер пипер смлян. Втора салата- коприва с кисело мляко чесън и орехи...половин бира /няма как! / и ако приритаме парче кървавица/ не забравяйте , че сме двама на тази диета/
Отговори с цитат
  #1719  
Стар 6th November 2011, 19:56
Mini-boxer Mini-boxer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 19
Smile

Последно снощи не ядох нито боб, нито круша ами няколко лъжички печени ябълки и... с това ми се размина деня за варива.
Днес дотук омаах половин топло типово хлебче с доматена салца, а след обяда към 4 часа - едно тирамису (ммммммм), но вече пак поглеждам към кухнята и май ще заформя една циганска баница с лют червен пипер (преди парчето черен шоколад ), че утре ще живея на грозде и круши.
А във вторник, вместо гола водица, ще мърсувам с месце и винце (няма как - Мишкин ден ):

Затова пък в сряда ..... в сряда ще се справя с втория си воден ден.
Заклевам се !!!
Отговори с цитат
  #1720  
Стар 7th November 2011, 10:05
solakova solakova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 18
По подразбиране

Мини боксер, стискам палци за водния ден...аз за днес, нали е ден за варива, съм сварила едър боб, ще го направя с царевица, чушка печена, лук , червен пипер, а след сервирането, който иска лютивка / апетитка де/ ....и как върви това с една тъмна биричка....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:58.