IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 29th March 2008, 22:31
Calypso Calypso не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 15
По подразбиране

мажа се с крема на Виши за стрии, но само мога да си мечтая да се скрият
__________________
The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them, into the impossible!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th March 2008, 22:49
monica_bellucci monica_bellucci не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 34
По подразбиране

Аз се мажа с хвойново маско.Абсолютна смрад /наистина много гадно мирише/ надявам се леко са се посвият, че идва лято
  • Хвойново масло (от плодовете)

    Получава от плодовете на обикновената хвойна (Juniperus communis L.), което расте в цяла Европа и на територията на Азия.

    Свойства:

    Хвойната намира приложение при опушването на колбаси, окадяването на помещения, както и при производството на тамяни (както поради приятния аромат, така и поради антисептичните си качества). Плодовете и маслото са широко използвани като подправка и аромат. Употребява се също и в билкарството и фармацията; като антибактериално и антигъбично средство се прилага при лечението на акне, мазна кожа и пърхот. Понижава артериалното налягане и регулира течностния баланс на организма, поради което намира приложение при целулит, разширени вени и затлъстяване. Има затягащо действие, премахва стриите от кожата, в най-лошия случай ги свива.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th April 2008, 01:11
ester007 ester007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: sofia
Мнения: 7
По подразбиране

Резултати от това масло има ли?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th April 2008, 08:39
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

И аз не знам какво им се на стриите, аз си ги имам от как се помня- много бледи по дупето. А нито съм надебелявала нито сваляла кой знае какви килограми- най-много +3 или -5, но това от 8ми клас насам. А те са си се появили незнайно за мен как и от къде. Но не ми пречат, стига да не се увеличават. Даже като се изпека не се и виждат.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 14th April 2008, 12:06
baby_touch baby_touch не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Затова тези, които все още нямат или поне нямат мн стрии, мажете се преди да се появят, хранете се правилно, ходете на някакъв спорт. Сигурна съм, че се намира време.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 14th April 2008, 14:50
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baby_touch
Затова тези, които все още нямат или поне нямат мн стрии, мажете се преди да се появят, хранете се правилно, ходете на някакъв спорт. Сигурна съм, че се намира време.
Ами не смятам, че е от храненето или от спорта.... Мойте са си от как си се помня. Просто са до тип кожа.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 14th April 2008, 18:35
vesence_new vesence_new не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 8
По подразбиране

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...r=asc&start=25
Отговори с цитат
  #18  
Стар 18th April 2008, 20:30
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране стрии

стрийте за съжаление не се махат това е разкъсана съединителна тъкан ,не се вижда логично по какъв начин могат да се заличат освен да се залепят или зашият
__________________
Идеални са само човешките намерения
Н.Георгиев-пл.хирург
Отговори с цитат
  #19  
Стар 17th September 2012, 11:21
desislav4eto desislav4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Moq dermatolojka kaza,4e ne sa6testvuva na4in za premahvane ili predodvratqvane na striite.Sa6to kaza ,4e v bolnicata koqto raboti ima lazer za strii ,no nqma efekt i koito kaje ,4e moje da mi premahne striite prosto iska da mi vzeme parite
Отговори с цитат
  #20  
Стар 28th September 2012, 12:42
linka82 linka82 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 17
По подразбиране премахване на стари стрии

Извинявам се,ако допускам правописни грешкиНе се справям с клавиатурата...Та въпроса ми е за старите стрии-10 годишни.Ако някои е успял да се пребори с тях,нека ми даде информация,моля ви
От няколко месеца се захванах с фитнес и тялото ми стана много добре,но гадните стрии,доста са и са дълбоки
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемсъсстриите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:14.