IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 30th November 2006, 19:23
DDeli DDeli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2
По подразбиране

И аз днес ходих на химически пилинг. Всъщност имам някакъв много ситен обрив от доста време и ми дадоха крем за него. Но Д-р Паскова препоръча и хим пилинг (общо 4 пъти) през 12-14 дни. Засега се чувствам добре - съвсем малко ми "дърпа" кожата.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 30th November 2006, 20:14
Ivanina Ivanina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 21
По подразбиране

Здравейте!
Аз също съм привърженичка на пилингите, но на тези с плодови киселини.Има едни с алфа хидрокси и глюколови киселини, които са може би най-безвредните и без алергизации. Дават им 0% алергизация, за щото били с най-малка молекула и проникват най-дълбоко без кожата да се съпротивлява т.е. да отреагирва. Правих си и Грийн пил, но излющването също е силно, докато с глюколовия е невидимо за окото. Също се правят 4-5 пъти, веднъж седмично и са с цена от 45 до 70 лв. едната процедура. А има и много по-добро дермабразио съобразено с кожата и проблемите и.Една приятелка си го прави в Хайкер център(аз там си правя глюколовия в последно време) и кожата и стана супер. Но аз нямам такава нужда и още не смея, защото съм виждала страшни неща наистина.Но там дермабразиото е някакво последно поколение и много го хвалят. Мисля, че струваше към 80 лв. една процедура, а тя си маха белези и пигментация и стана много добре.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 30th November 2006, 20:38
nastasia nastasia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Germany
Мнения: 80
По подразбиране

Ivanina, би ли дала ако обичаш координати на Хайкер център и уеб сайт, ако имат.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 30th November 2006, 21:04
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Аз говорех за мезотерапия . Срам ме е да кажа , няма или почти няма ефект от един път - витамини + хиалуронова киселина беше . А бях чувала страшни суперлативи . След 20 дена ще си правя още една . Аз ли съм толкова капризна , много ли искам ? Но наистина не видях ефект .
Даже просветляне на лицето , за което говорите - няма . Сега чакам ефекта на хиалуроновата киселина - разсейване в тъканта и задържане на влага , създ. на колаген и т.н .
Отговори с цитат
  #35  
Стар 1st December 2006, 17:14
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanina
Здравейте!
Аз също съм привърженичка на пилингите, но на тези с плодови киселини.Има едни с алфа хидрокси и глюколови киселини, които са може би най-безвредните и без алергизации. Дават им 0% алергизация, за щото били с най-малка молекула и проникват най-дълбоко без кожата да се съпротивлява т.е. да отреагирва. .
Глюколовият е един от най-старите и непремерени пилинги... На повечето места почистват лицето с ацетон преди пилинга... Няма крем, който прекъсва реакцията и има опастност киселината да продължи да действа и след процедурата.. Понякога се получава неравномерно изгаряне на кожата и пигментации.. Сестра ми си прави преди 2-3 год (без да ми каже ) и като се обади да ми реве по телефона тогава разбрах.. Лицето и беше на места изгоряло, а около устните , защото имала по- дълбоки бръчки, докторът я мазал повечко... В резултат се сдоби с пигментация, която изглеждаше като катинарче около устата и... После трябваше да мине време, за да си направи Easy peel (друг химически), че да махнем пигментациите...
НО глюколовият е в пъти по- ефтин и за съжаление заради това и заради липса на информация хората се подлъгват...
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #36  
Стар 1st December 2006, 17:46
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дива
Аз говорех за мезотерапия . Срам ме е да кажа , няма или почти няма ефект от един път - витамини + хиалуронова киселина беше . А бях чувала страшни суперлативи . След 20 дена ще си правя още една . Аз ли съм толкова капризна , много ли искам ? Но наистина не видях ефект .
Даже просветляне на лицето , за което говорите - няма . Сега чакам ефекта на хиалуроновата киселина - разсейване в тъканта и задържане на влага , създ. на колаген и т.н .
Те нали препоръчват за най добър ефект 3-4 процедури! Явно от една не личи... Според мен не се отказвай
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #37  
Стар 1st December 2006, 18:05
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Отговори с цитат
  #38  
Стар 1st December 2006, 19:46
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Хахаха... ми едва ли ще има смисъл от мазане през 5 мин. ... Пък и на тези кремове хич не се надявам, струва ми се че все тая дали скъп или евтин От процедурките сякаш ефекта е доста по добър! Дано си доволна от мезотерапията, че аз януари ще си правя...
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #39  
Стар 2nd December 2006, 08:23
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DDeli
И аз днес ходих на химически пилинг. Всъщност имам някакъв много ситен обрив от доста време и ми дадоха крем за него. Но Д-р Паскова препоръча и хим пилинг (общо 4 пъти) през 12-14 дни. Засега се чувствам добре - съвсем малко ми "дърпа" кожата.
DDeli, ти повърхностен или средно дълбок пилинг си прави?
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #40  
Стар 5th December 2006, 10:55
mmm mmm не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 38
По подразбиране .......

Чета с интерес писаното за пилингите,но все пак не съм на ясно това дали да се направят 1 или 3-4 процедури за избелване зависи само от състоянието на кожата или от метода на пилинг.
Аз лично се колебая между билков и тоя с трихлороцетна киселина.
Чета,че на някои препоръчали няколко процедури,а на други еднократно.Дали пък тук не играе роля силата на химикала с който се работи.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Химиченпилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:38.