IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 31st March 2009, 19:34
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

ходи се кланяй на некой друг. има толкова жени които се чудят как да забременеят ти ни занимаваш тука с фантастики
аре
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 1st April 2009, 08:17
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от peteto_83
Здравейте моми4ета,как сте днес?
здрасти аз съм добре но нещо започва да ми поприлошава сутрин докато пътувам в наблъсканата маршрутка кога ще 'изригна' ужас много ме е страх да не се изложа !а съм в самото начало.аз в събота ще ходя на сватба на моя съученичка също бременна/били сме съученички преди повече от 10 години / само че май вече в 6-ти или 7-ми месец забравих кога ми даде поканата преди месец или 2 и беше в 5-ти месец.Ище скокна до Видин най-накрая някакво разнообразие макар че се виждам как заспивам на масата!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 1st April 2009, 11:52
peteto_83 peteto_83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Milano
Мнения: 13
По подразбиране

Здравей FRUITTY,
на мен ми се гадеше до кам 7,8г.с.Сега запо4на да ме боли по малко кръста и таза,казаха ми 4е било нормално.
Ти да не би да спазваш някаква диета?В коя седмица каза 4е си?
Отговори с цитат
  #34  
Стар 1st April 2009, 13:29
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

6гс съм аз съм много в началото ти вече си изминала половината път а аз още дори не съм видяла човечето така ти завиждам
Отговори с цитат
  #35  
Стар 3rd April 2009, 12:54
peteto_83 peteto_83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Milano
Мнения: 13
По подразбиране

Здравей Fruitty,
Как си,как се 4устваш,още ли ти се гади?
Ами и аз на първия преглед в 6 г.ц видях само плодно сак4е,но след това видяхме туптящото сър4ице на беб4о.
Ти кога си на следващ преглед?
Аз в4ера бях на изследвания за кръв,за 3ти път ходя,тук всеки месец се правят изследвания -кръв и урина.И във Вторник съм на преглед,ще измерват беб4о и да видят дали вси4ко е наред,прави се в края на 1ви триместър.
И след това мисля да се прибера за около 3 седмици на Бг за празниците.
Нещо не виждам други бъдещи мамита да пишат или пък няма такива,не ми се вярва,ние две4ките сме редовни тук.
Лек ден ти желая.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 3rd April 2009, 13:28
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fruitty
6гс съм аз съм много в началото ти вече си изминала половината път а аз още дори не съм видяла човечето така ти завиждам
Чакай, има още толкова, докато измине половината път
Петето, и да има други, тук форума е с друга насоченост и няма кой знае каква информация на тема бременност, та затова няма какво да се чудиш Аз лично предпочитам да чета и пиша в бг мама, но айде, като сте рекли, ще се отчета и тук- 7 г.с., засега предпочитам да си мълча и да не се хваля много много, че съм леко проблемна... надявам се да мине безпроблемно първия триместър, след това ще ми е по- спокойно
Отговори с цитат
  #37  
Стар 3rd April 2009, 13:39
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

apoklistika, честито! (шшшшшт, все едно не съм ти честитила) Твоето детенце ако не се роди с апаратче в ръка, де на!
Безпроблемно износване на дечицата и на останалите бъдещи мами!
Повече спокойствие, чист въздух и здравословна храна!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
  #38  
Стар 3rd April 2009, 15:11
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Цитирай:
Първоначално написано от fruitty
6гс съм аз съм много в началото ти вече си изминала половината път а аз още дори не съм видяла човечето така ти завиждам
Чакай, има още толкова, докато измине половината път
Петето, и да има други, тук форума е с друга насоченост и няма кой знае каква информация на тема бременност, та затова няма какво да се чудиш Аз лично предпочитам да чета и пиша в бг мама, но айде, като сте рекли, ще се отчета и тук- 7 г.с., засега предпочитам да си мълча и да не се хваля много много, че съм леко проблемна... надявам се да мине безпроблемно първия триместър, след това ще ми е по- спокойно
наистина ли бях чела една тема която беше започнала и развръзката много ме разочарова затова съм се и страснала между другото много исках да те питам кога видяха че има проблем но не исках да слагам сол в раната.Истински се радвам за теб въпреки че не се познаваме някак си много присърце бях приела историята.Пожелавам ти този път всичко да мине без проблеми и с разлика една седмица да се похвалим една на друга с резултата
Отговори с цитат
  #39  
Стар 3rd April 2009, 15:14
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

аз днес съм на преглед пак и мен ми е терсене до 3-я триместър не че повечето ми близки не знаят но на мен и ми личи да му се не види.
а относно бг.мама аз се регистрирах там но все си мисля че там са хора без работа не може за един ден да се изписват по няколко страници аз дори не мога да си намеря мнението в темата за ноемврийските мамчета .много хора пишат абсолютно трябва да си взимаш отпуска за да може всеки ден да четеш кой какво е казал
Отговори с цитат
  #40  
Стар 3rd April 2009, 16:14
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

При мен просто ембриона спря да се развива. Ако недай Боже стане така, на всеки преглед ще го видят, но не виждам защо си се стреснала, ако това ти е първа бременност и доктора не ти е дал досега никакъв повод за притеснение.
Колкото до бг мама, нормално е, това е много голям форум. но с времето човек винаги пресява останалите и започва да комуникира по- тясно с малко хора, тогава става и по- лесно да следиш
Всеки сам си преценя де, аз лично колкото и да си обичам този форум, определено по тази тема ще пиша другаде
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималибременнибъдещимами
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:14.