IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 3rd April 2009, 20:20
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

права си прегледа мина отново не се видя човече но сакчето е пораснало с 2см поне на този видеозон и термина ми беше 'изчислен ' за 21.11 а не както л инийките за 23.11
докторчето каза че е нормално да не се вижда още човечето но аз губя търпение дали пък не се развива бавно!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 6th April 2009, 09:20
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Апо, тихичко честито. От доста време чета във форума, макар и да не пиша много и си спомням твоята история. Много се радвам за теб сега и ще стискам палци всичко да се развива успешно!
fruitty, нетърпението и паниката са лош съветник. Така или иначе нещата не зависят от теб. Това до голяма степен е природа. Храни се здравословно, почивай си, развай се, че си бременна, другото не зависи от теб и паниката няма да помогне. Съвсем приятелски те съветвам. :P
Отговори с цитат
  #43  
Стар 6th April 2009, 09:26
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

опитвам се явно като всички или повечето бременни ту се успокоявам ту си мисля че има проблем а като гледам по разни сайтове че в този период вече се развиват органите и се спичам но ще видим ,каквото е писано това ще стане
Отговори с цитат
  #44  
Стар 6th April 2009, 10:55
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Apoklistika, тихо скачам от радост и стискам палци много силно!!!
fruitty, не се развиват органите в 6г.с. Успокой се! Просто бъди търпелива и отиди отново на преглед след 2 седмици
Отговори с цитат
  #45  
Стар 6th April 2009, 11:14
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Благодаря ви, мацки, надявам се този път всичко да мине ок, макар че пак имам проблеми... ама съм под засилено наблюдение, имам им вяра на докторите, надявам се на щастлив край
Отговори с цитат
  #46  
Стар 6th April 2009, 11:18
Аватара на zve
zve zve не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Варна
Мнения: 4 043
По подразбиране

apoklistika
__________________
Господ винаги чува молитвите ни, но понякога отговорът просто е не.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 6th April 2009, 12:29
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Благодаря ви, мацки, надявам се този път всичко да мине ок, макар че пак имам проблеми... ама съм под засилено наблюдение, имам им вяра на докторите, надявам се на щастлив край
Аз не знам твоята история,но каквото и да е било дано не се повтаря.Пожелавам ти от все сърце лека и безпроблемна бременност
Отговори с цитат
  #48  
Стар 9th April 2009, 11:01
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Апо,всичко най-най
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 13th April 2009, 16:24
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

да се похваля не само че видя докторчето че има човече ами и сърчицето чухме /звука беше уникален като бързо грухтене/ но усещането е уникално две сърца в едно!
Отговори с цитат
  #50  
Стар 13th April 2009, 17:04
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

преди седмица ходих на преглед и силно се надявах да ми кажат какво ще е бебо,момиченце или момченце,но това моето бебо много срамежливо беше крастосало краката и беше седнало по турски криеше се и неможа да се види хубаво какво ще е ,но гинеколожката ми каза че не се вижда да стърчи чурка и се предполага че ще е мома,но не е сигурно на другата консултация другият месец ми каза че тогава ще потвърди дали е така или не
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималибременнибъдещимами
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:41.