IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 24th September 2013, 19:58
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Хора, защо се занимавате сега с тия глупости ?
И аз за лифтинга влязох да чета .... майкооооо ))))
Отговори с цитат
  #142  
Стар 16th October 2013, 13:07
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Занимавам се с некви откровения, дето може би не са необходими, ама...нейсе уж за аудиторията ....е всеки си има мерилка. Аз имам своята и не робувам на публикации с цел харесване от аудиторията. За всеки влак си има пътници. Нормално е едни да са на въпреки и други, които да споделят мнението ми. И това е нормално без никой да се сърди. Живи и здрави !
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #143  
Стар 11th December 2013, 15:36
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Малко да раздвижа темата!!!!!!!!!!!!!
Някой правил ли е тредлифт с корейските мезоконци - поредната новост! Били пълен аналог на хирургичен лифтинг, но за кратък период - 1,5 - 2 год. На много места вече ги прилагат и цената варира между 200 - 900 евро /в зависимост от броя конци/, но понеже не познам някой, който да е правил тази интервенция съм малко скептична! Все пак смятам след празниците да отида на една консултация, та да видя какво ще ми препоръчат!

Последно редактирано от Beauty_on_Duty : 11th December 2013 на 16:40
Отговори с цитат
  #144  
Стар 11th December 2013, 19:39
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty_on_Duty Виж мнението
Малко да раздвижа темата!!!!!!!!!!!!!
Някой правил ли е тредлифт с корейските мезоконци - поредната новост! Били пълен аналог на хирургичен лифтинг, но за кратък период - 1,5 - 2 год. На много места вече ги прилагат и цената варира между 200 - 900 евро /в зависимост от броя конци/, но понеже не познам някой, който да е правил тази интервенция съм малко скептична! Все пак смятам след празниците да отида на една консултация, та да видя какво ще ми препоръчат!
Колежката ми миналия ден си прави при Денкова , казала и е да очаква положителен резултат след 3 седмици и , че трябва да се направи втора процедура след изтичане на 2 месеца , мен съшо ме вълнува тази тема , така че ще я следя и ще споделя когато има развитие .
Отговори с цитат
  #145  
Стар 11th December 2013, 22:59
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Би ли я поразпитала за коя зона на лицето е правена процедурата и колко ѝ е излязло реално. Денкова за всички други процедури в сайта си публикува цени, а конкретно за тази - нищо! Аз с 100000000000000000 мъки изкрънках някой да ми каже нещо ориентировъчно!

Последно редактирано от Beauty_on_Duty : 11th December 2013 на 23:02
Отговори с цитат
  #146  
Стар 11th December 2013, 23:07
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty_on_Duty Виж мнението
Би ли я поразпитала за коя зона на лицето е правена процедурата и колко ѝ е излязло реално. Денкова за всички други процедури в сайта си публикува цени, а конкретно за тази - нищо! Аз с 100000000000000000 мъки изкрънках някой да ми каже нещо ориентировъчно!
Тя има птоза на шията и това си е правила , струвало и е 650 лева , цените и не са обявени в сайта защото нещата са много индивидуални , в смисъл според зоната и съответния проблем се ползват различни дебелини на конците , които са на различни цени , цената е на сантиметър . При нейния проблем примерно са използвани 3 дебелини ( 3 вида конци )
Отговори с цитат
  #147  
Стар 11th December 2013, 23:23
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Мерси за инфото, това звучи много разумно като цена!
Отговори с цитат
  #148  
Стар 13th December 2013, 15:29
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Здравейте, аз също се интересувам много от този лифтинг с конци. Гледах видео, много страшно изглежда. Чудя се дали боли много и след това как е положението - има ли синини и отоци, може ли човек да мине без отпуска и въобще много ми се иска някой да сподели повечко. Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #149  
Стар 13th December 2013, 16:52
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Agata Виж мнението
Здравейте, аз също се интересувам много от този лифтинг с конци. Гледах видео, много страшно изглежда. Чудя се дали боли много и след това как е положението - има ли синини и отоци, може ли човек да мине без отпуска и въобще много ми се иска някой да сподели повечко. Благодаря предварително!
До колкото разбрах процедурата е около 10 минути , понякога се получават синини но не е задължително , търпима е болката , веднага след процедурата може да се върнеш към ежедневните занимания .
Отговори с цитат
  #150  
Стар 13th December 2013, 20:01
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Благодаря за инфото! Приятна вечер от мен!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фейслифтинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:47.