IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 13th March 2009, 06:46
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

... аз не съм се борила за стандарт, а за чувства...Между другото, стандарта в България далея не е мизерен...
Отговори с цитат
  #42  
Стар 13th March 2009, 17:11
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JosephineDeBeauharnais
Не става дума някой да ти предлага добър стандарт и ти да тръгнеш с него без значение какъв човек е, става дума да зарежеш хубавия подреден стандарт, за който си се борила и да си се върнеш там от където идваш-Българския мизерен стандарт.
То пък в бг ако има някакъв стандарт
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 13th March 2009, 17:54
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Има, има...то е както сам си го направиш...то и по света е така...освен ако не чакаш някой мъж да ти го направи..
Отговори с цитат
  #44  
Стар 13th March 2009, 18:18
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Има, има...то е както сам си го направиш...то и по света е така...освен ако не чакаш някой мъж да ти го направи..
Боже то пък в чужбина са толкова стиснати
__________________
Искам да ме обичат така,както аз се обичам!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 13th March 2009, 19:50
JosephineDeBeauharnais JosephineDeBeauharnais не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Chateau de Versailles
Мнения: 156
По подразбиране

По света изобщо не е така, както е в БГ, не се самозалъгвайте, че ви е добре в тоя абсурд.

Ако един мъж ИСКА да е с теб, би дошъл и на северния полюс да живеете в иглу без да го каниш, камо ли да се бориш за него. Незнам защо сте поставили темата така сякаш жената върши нещо лошо, искайки да си подсигури хубав живот в чужбина.
__________________
Отговори с цитат
  #46  
Стар 13th March 2009, 20:05
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Има, има...то е както сам си го направиш...то и по света е така...освен ако не чакаш някой мъж да ти го направи..
Боже то пък в чужбина са толкова стиснати
Еее не е така, явно не си имала приятел чужденец.То си зависи и от човека де.Но дума не може да става че в бг е по-добре.
А това дали мъж ще осигури по-добрия стандарт, си е личен избор на всеки.
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 14th March 2009, 13:15
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от goldi
Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Има, има...то е както сам си го направиш...то и по света е така...освен ако не чакаш някой мъж да ти го направи..
Боже то пък в чужбина са толкова стиснати
Еее не е така, явно не си имала приятел чужденец.То си зависи и от човека де.Но дума не може да става че в бг е по-добре.
А това дали мъж ще осигури по-добрия стандарт, си е личен избор на всеки.
Ми от близо 4г живея в чужбина,и сам ги сменила не малък брой мъже смея да твърдя,че имам някакъв опит по този въпрос при мен лично българските мъже са били по-давашни,и чужденците са се разпускали също,но за сметка на това са очаквали ро-големи романи за който разбира се не съм им давала повот За мен е нормално и би триябвало да е когато изляза с един мъж на заведение от рода на кафе,бар или реторант той да поеме сметката,НО това ми се е случвало без нито един пропуск само в БГ
__________________
Искам да ме обичат така,както аз се обичам!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 15th March 2009, 11:52
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JosephineDeBeauharnais
По света изобщо не е така, както е в БГ, не се самозалъгвайте, че ви е добре в тоя абсурд.
Всъщност познавам доста хора, които живеят съвсем добре и без да се самозалъгвам, сигурна съм, че им е прекрасно в тоя абсурд Не е наистина да няма абсурди в България (а и по света ги има), но е до всеки човек как ще се справи с тези абсурди и как ще живее.
Колкото до мъжете... не знам къде е казано, че някой задължително трябва да ти плаща сметката... пък ако го прави постоянно, сигурно е и нормално да има разни очаквания. Според мен това изцяло зависи не от народност, а от среда и възпитание навсякъде по света.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 15th March 2009, 14:23
JosephineDeBeauharnais JosephineDeBeauharnais не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Chateau de Versailles
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Цитирай:
Първоначално написано от JosephineDeBeauharnais
По света изобщо не е така, както е в БГ, не се самозалъгвайте, че ви е добре в тоя абсурд.
Всъщност познавам доста хора, които живеят съвсем добре и без да се самозалъгвам, сигурна съм, че им е прекрасно в тоя абсурд Не е наистина да няма абсурди в България (а и по света ги има), но е до всеки човек как ще се справи с тези абсурди и как ще живее.
Колкото до мъжете... не знам къде е казано, че някой задължително трябва да ти плаща сметката... пък ако го прави постоянно, сигурно е и нормално да има разни очаквания. Според мен това изцяло зависи не от народност, а от среда и възпитание навсякъде по света.


Знаете ли какво ми липсваше най-много като бях в чужбина - мутрите и "бизнесмените". Като влизах в някое клубче ми беше несвойствено, някой да не ми се похвали със 7те си фирми и мерцедеса...Това се казва Българска Екзотика

За плащането на всички сметки съм много против . Малко ми е като "игрички на дребно ". Абе при мен нещата са сложни-общо взето съм разбрала,че единствено мъжете от зодия Скорпион, със своята умереност успяват да налучкат пътя към сърцето ми.
__________________
Отговори с цитат
  #50  
Стар 15th March 2009, 14:59
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Те тия мутрички и сега ги има ,купили си от пазара ланец на кило, взел 50лв на дребно и адидасче от разпродажба и ходи все едно улицата е негова
Иначе за сметките, ако сме сем ще ги плаща защо не.
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бихтели
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:31.