IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 16th December 2009, 10:17
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

В Шейново обаче трудно се дореждаш до ВИП стая Иначе аз си платих избор на екип и всички се въртяха на пета около мен. Нямаше свободна ВИП стая, а сега се очертава същото (всяка втора позната ще ражда през Май ). Когато не е планирано раждането, няма как да се запази. Не си и помислям да мина без плащане - засега цената за "избор на екип" при нормално е 900лв. а за секцио - 950лв. Ако се стигне до секцио (не дай Боже), ще настоявам и за ВИП стая - 5 дни в общите с 1 баня на не знам колко жени, не бих ги издържала. Мисля, че ВИП стаята е 70лв./ден.

Най-тъпото е плащането за присъствието на бащата, но доколкото знам, тези раждания стават в отделна зала (ВИП родилна зала) и таксата е затова, не че мъжът е разход. Ще се окаже такъв, ако не издържи на гледката

В Майчин дом е доста по-евтино, неонатологията е уж най-добрата в БГ, но там мизерията е страшна. В Тина Киркова цените са като в Шейново. В Токуда - 2300лв. За Св.Лазар съм чувала - 5000лв., но не съм сигурна. Мисля, че в Св.Лазар само секцио правят.
В клиниката на Мазнейкова ходя при една лекарка на женска консултация (ползва кабинет под наем). Явно там е такава практика, а самата клиника е отврат.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 16th December 2009, 10:20
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trigers
Цитирай:
Първоначално написано от Armand
незнам ,намирам аналогия между женските разкази за раждането с мъжките истории за казармата =))))

с тая разлика, че от казармата вече новите попълнения се отърваха, а жените ще си продължим да раждаме...
ммда, пък и освен това казармата се минава един път в живота, а раждането, колкото издържите хихи
Отговори с цитат
  #73  
Стар 16th December 2009, 10:21
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Цитирай:
Първоначално написано от Armand
незнам ,намирам аналогия между женските разкази за раждането с мъжките истории за казармата =))))
Нали? Калени в мръсотията...Аз с мръсотията и мизерията не се гордея, срам ме е...
ее, не съм сигурен, че всичко е свързано с мръсотия и мизерия

всъщност не зная, не съм бил войник, сигурно за тва съм такъв лигьо, не можах да стана истински мъж
Отговори с цитат
  #74  
Стар 16th December 2009, 10:33
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Цитирай:
Първоначално написано от Armand
незнам ,намирам аналогия между женските разкази за раждането с мъжките истории за казармата =))))
Нали? Калени в мръсотията...Аз с мръсотията и мизерията не се гордея, срам ме е...
ее, не съм сигурен, че всичко е свързано с мръсотия и мизерия

всъщност не зная, не съм бил войник, сигурно за тва съм такъв лигьо, не можах да стана истински мъж
Ти не събираше ли пари за цици Все се надявах говоренето в мъжки/женски род да е просто грешка клавиатурата, а не изпробване на наблюдателността ни :P
Отговори с цитат
  #75  
Стар 16th December 2009, 10:35
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

ми не в Свети Лазар и нормално се ражда, отива към 5000 в зависимост от изследванията, които се наложи да ти направят. Наистина е много. Сестра ми роди там и беше много доволна. Сташта и беше като хотелска и все някой жужеше покрай нея, ама за толкова пари така е

Майчин дом е трагедия да- направих грешката да отида на отворени врати и щях да припадна.

Шейново също го видях след ремонта- доста добре изглежда и там общите стаи май не бива да те плашат, защото не са като в Майчин дом с по 20 легла вътре и баня на края на коридора (но все пак не знам дали са показали цялата истина на тези отворени врати). Там цените са като в ТК, която още не съм видяла.

Вита ми казаха че уж е частна пък ти излиза около 1500 лв защото здравна каса поема част. Там обаче нямам лекар а и гледам сега на сайта нормално раждане 1700лв, но това с избор на екип ли е и какви са стаите никой не знае.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 16th December 2009, 10:35
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

ее, ше ме съсипете =)

не, не събирам пари за цици =)

някой друг да е останал с впечатление, че АРМАНД е жена?
Отговори с цитат
  #77  
Стар 16th December 2009, 10:38
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

ми имаш интерес към темата бременност и майчинство...или надушваш хормоните и затова се навърташ
Отговори с цитат
  #78  
Стар 16th December 2009, 10:41
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране



ясно, ходи разправяй после, че нямаш сестра =))

ок, предавам се ->> събирам пари за цици и даже мисля да тегля кредит =)
Отговори с цитат
  #79  
Стар 16th December 2009, 10:44
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

ТОЙ има интерес към всичко. Сори, Armand, явно съм се заблудила от постовете в Мамопластика :P
trigers, когато аз раждах в Шейново, бях 2 дни след това на етажа, който не беше ремонтиран (беше пак някакъв бейби бум, нямаше легла). Беше поносимо за два дни - стая с 5 легла, на две от които бяха съфорумки от бг-мама Голям лаф му дръпнахме. Обаче ВЦ и баня беше само 1 на етажа (чиста, но почти постоянно заета). Аз обаче и двата дни си се къпах, понякога ходех на горния етаж (приспособима съм ). Сега и този етаж бил ремонтиран, така че сигурно е ОК. Важно ми е лекарите да са професионалисти, неонатологията да е на ниво, условията се изтрайват.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 16th December 2009, 10:44
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

ми те циците са си едно капиталовложение...ще ти се отплатят (да каже който има акива де )
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: екипизараждане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:34.