IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 22nd January 2011, 16:47
Аватара на not_sweety
not_sweety not_sweety не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Свят за двама
Мнения: 768
По подразбиране

По темата ли говорим още?
Всъщност, не разбирам- защо говорим, въобще.
Виж... ако се окаже, че това, което съм написал, му е излишно... проблемът, че съм си загубил времето, си е изцяло мой. Решил съм, че си струва, и съм го направил.
Тренирам. И тренирам. (Както и ти, най- вероятно, щом пишем в тази тема) И знам, че всичко започва- не с уменията, или със знанията. А с мотивацията.
И това, че понякога, ако не можеш да помогнеш с нещо конкретно на някого, можеш просто да седнеш и да поговориш с него.
Всъщност, понякога... това значи повече, от самият съвет, дори.
И, ако съм подценил въпросния пич... толкова по- добре за него, нали?
Не говорех за житейски опит, а за спортен. Поставих се на негово място, и отделих време, за да му пиша. Защото реших, че си струва.
Но не знам- защо си губя времето сега. Спирам.
__________________
И бронята си ще сваля. Тежи ми.
Какво че рани-рози ще цъфтят
по бледата ми кожа. Помогни ми.
Пусни ме днес на риск във своя свят.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 22nd January 2011, 21:06
Endurobg Endurobg не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 3
По подразбиране

хора на 16 години съм 1,80 90 килограма от 2 седмици тичам на пътека но и дигам с тежести и сутрин не закусвам по причината че нямам апетит а иначе на обяд и вечер си хапвам но с умерени количества та исках просто да ми кажете дали трябва да намалявам яденето или не
Отговори с цитат
  #13  
Стар 23rd January 2011, 10:28
Аватара на not_sweety
not_sweety not_sweety не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Свят за двама
Мнения: 768
По подразбиране

Виж... за две седмици, ако всичко беше наред... трябваше да започне- да има резултат. Малко е кофти това, че пропускаш сутрешното хранене, за сметка на вечерята... Но и това не е проблем. Аз също, карам само на кафета до обяд. Много зависи- от това, в коя част на деня, тренираш.
Но, знаеш ли, на 16... всичко ти е нужно. Че ти сега растеш. Просто... тренирай повече. Прави повече упражнения- за раменния пояс и отваряне на гръдния кош. Умерената употреба на тежести, стимулира растежа. Спортувай повече. Всичко. Запиши се на нещо. Ако не ти допадне... на второ, на трето. Ходи да плуваш. Карай ски, колело, ако щеш... Не се забивай само във фитнеса.
И така... да можеш да дръпнеш поне още пет сантиметра. Знаеш ли колко хора си мечтаят за този ръст?
'Щото, най- важното... това, на което си постелиш- в тези една- две години... ще ти остане за следващите петдесет.
Има време да "чистиш". Повече движение, повече спорт... и всичко си идва на мястото.
__________________
И бронята си ще сваля. Тежи ми.
Какво че рани-рози ще цъфтят
по бледата ми кожа. Помогни ми.
Пусни ме днес на риск във своя свят.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd January 2011, 11:30
Endurobg Endurobg не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 3
По подразбиране

благодаря ти not_sweety само искам да добавя че карам колело непрекъснато когато е топло времето и във фитнеса аз не се занимавам само с тежестите аз тичам повече на пътеката
Отговори с цитат
  #15  
Стар 28th February 2011, 11:52
kemo069 kemo069 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте.Значи проблема ми е с корема.Преди да почна да работя бях много добре нито корем нито пък мазнини -80кг и висок 1.80м.
Но това че почнах да работя в магазин и нямах никакво движение почнах да качвам и станах 95кг.
След това реших да започна да тренирам във фитнес зала, става вече 2 години тренирам и що годе вече съм постигнал някакъв резултат.Дразни ма единствено корема не се изчиства, посъветвал съм са с хора които са занимават от доста време с фитнес и повечето ми викат да пазя някаква диета.
Проблема е там че нямам възможност за специални храни.Повечето ям вкъщи това което готви маика ми.Както са вика боб,леща, мусака и т.н. и нямам възможност просто да давам много пари за храна.
Ям сутрин вкъщи преди да трагна на работа на обед в един стол дето готвят пак много вкусно и вечер преди и след тренировка по малко.
Сига съм са хванал вече много сериозно и до лятото както са вика искам да стана здрав манекен.
По точно да изчистя корема напълно.Тренирам 3-4 дена седмично и си правя основните упражнения-гърди,гръб,рамо,ръце и коремни преси.
Сига ако можете да ма посъветвате примерно за някакви други упражнения без специални храни и диети.Или пък примерно за някакви добавки въобще ако има,защото съм много зле с тях не съм проявявал интерес и не съм консумирал.Но ако трябва вече ще го направя стига да има резултат.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 28th February 2011, 12:05
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Без да се мисли за храните - продължителен кардио спорт (от 60 минути нагоре). От значение са продължителността, честота на пулса и постоянството. Кардио спортовете може да се правят и всеки ден.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 28th February 2011, 16:43
kemo069 kemo069 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Както гледам работата е много сериозна защото съм ограничен с времето.
Мога да отделям около един час за тренировки обаче ако правя само кардио упражнения значи трябва да са откажа от другите упражнения така ли?И това дали ще е добър вариант.Или пък ще стани ли и двете ако ги комбинирам примерно 20-30 минути кардио и 30 минути другите мускули?
А ако си взема някакви добавки като креатин,протеин или нещо друго дали няма да има ефект.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 9th February 2013, 17:35
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Ако искаш да чистиш, креатина не е за теб. Протеин да, с бцаа задължително, ако искаш да пазиш мускула. Миналия месец пих едни на Мекс бцаа 9к, бяха с доста висока концентрация и ми свършиха чудесна работа. Кардиото го дръж не повече от 20-30 минути и то след тренировката с тежести. Погледни по интернет има супер тренировки интензивни с тежести за 30-40 минути.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10th February 2013, 18:34
survivor survivor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 18
По подразбиране

Вземи си фет бърнър!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th July 2020, 10:10
mitkomitko mitkomitko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2020
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте! Най-важното нещо за вашия проблем е храненето. Ако изкате изчистване то е нужен калориен дефицит, без него всичко друго е напразно. Ето тук са описани и всички останали елементи https://www.bav.bg/svalyane-na-mazni...ane-na-muskuli
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изчистваненамазнинибеззагубанамускули
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:54.