IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th January 2011, 01:36
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране Възпаления на пикочните пътища?

Знам, че е много често срещан женски проблем и искам да се допитам до вас как се справяте при така наречените циститни кризи?
Аз от две години през два-три месеца съм на антибиотик, и инфекцията винаги се повтаря. Става въпрос за Escherichia coli в стерилна урина. Интересното е, че последните ми изследвания са перфектни, но болки все още имам. Даже тази вечер ми е криза, за това пиша.. А лекарите при чиста урина ти казват, че всичко ти е наред, даже последно ми казаха, че си внушавам, че ме боли..
Реших да спра антибиотиците, Пия Уринал и Натуроплекс от доста време, но си продължава да ме боли. Не знам какво да правя вече..
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th January 2011, 01:56
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Мечо грозде,чайове и много вода.Нищо солено,пикантно,прекалено студено.Никакъв секс и тампони по време на криза.Топли компреси.
Циститът е причина от нещо друго,моля те обърни се към съвестен гинеколог.Дано познаваш такъв.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th January 2011, 01:58
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ако не познаваш такъв,мога да те свържа с един от най-добрите микробиолози.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th January 2011, 02:18
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Защо гинеколог? Аз на гинеколог отидох първо като се появи болката, защото е ниско долу от ляво, мислех, че е яйчника. Но гинекологично съм добре, ходила съм на 3 различни гинеколози и съм правила 3 цитонамазки в последните 8 месеца. За всички полово предавани болести съм правила тестове, всички отрицателни.
Ехография на бъбреци също. Чисти.
Хипохондрик като мен никога няма да остави и сантиметър неизследван. Но най-ме хваща страх, като нищо не се открива, а болка продължава да има. Само да вметна - нямам парене и щипане при уриниране, само лека дразнеща болка ниско в ляво.
Марисабела, къде е локализиран този микробиолог? На теб ли е помагал или на твоя близка?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th January 2011, 02:21
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
Защо гинеколог? Аз на гинеколог отидох първо като се появи болката, защото е ниско долу от ляво, мислех, че е яйчника. Но гинекологично съм добре, ходила съм на 3 различни гинеколози и съм правила 3 цитонамазки в последните 8 месеца. За всички полово предавани болести съм правила тестове, всички отрицателни.
Ехография на бъбреци също. Чисти.
Хипохондрик като мен никога няма да остави и сантиметър неизследван. Но най-ме хваща страх, като нищо не се открива, а болка продължава да има. Само да вметна - нямам парене и щипане при уриниране, само лека дразнеща болка ниско в ляво.
Марисабела, къде е локализиран този микробиолог? На теб ли е помагал или на твоя близка?
Мен също ме изкарваха здрава на поне 9 места

В София е този,помагал е на стотици хора.На мен,на бившият ми,на познати.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th January 2011, 02:23
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Хипохондрията няма да ти помогне да откриеш причините, защото те винаги и задължително са там където не мислиш че са. Не слагай топли компреси защото ще възбъдиш до оргазъм Ешеришята, и о отиди на УРОЛОГ. Без отлагане. Хроничните възпаления и инфекции водят до...
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th January 2011, 02:25
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Уролог,който има нужда от микробилогия
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th January 2011, 02:27
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

...до какво??

Мариса, пиши ми на лични моля те данните на този лекар? Благодаря!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th January 2011, 02:28
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

дано сие в бг.,че той ходи и сащ
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th January 2011, 02:30
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

дано, аз имам път до София скоро.

Ужас, Много се притесних.. То моето е станало хронично сигурно вече.. Ще се мре значи...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Възпалениянапикочнитепътища
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:48.