IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th November 2013, 15:41
Tzveta_Grigorova Tzveta_Grigorova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 1
Smile Свободна сграда за детска градина/ясла, детски център и др.

Здравейте прекрасни форумци,

Неколкократно в многобройните форуми съм откривала решения за свои проблеми. Сега се надявам аз да бъда полезна с информацията, която ще ви споделя.

Знам, че един от най-трудните етапи в отглеждането на малките деца е липсата на достатъчно детски градини/ясли, детски центрове и т.н. В момента в гр. София има свободна сграда със статут на детска градина, която се отдава под наем/продава, както цялата така и на части.
Повече информация може да намерите на сайта http://www.complex-mladost.info и фб страницата http://www.facebook.com/complex.mladost

В сградата е също подходяща за танцови школи, клубове за бойни изкуства и самоотбрана, спортни клубове, или друг тип образователна дейност.

Ако смятате, че можем да ви бъдем полезни, свържете се с нас на посочените телефони и имейли. Може да задавате въпросите си в настоящата група, с удоволствие ще отговаря на всеки един.

П.С. Знам, че според правилата на форума, настоящото предложение се счита за спам, реклама и т.н. и би следвало бъде изтрито. В никакъв случай не желая да злоупотребявам с възможностите на форума, но желанието ми е да бъда полезна на вас и вашите малчугани. Ще се съобразя с решението на администраторите и модераторите, ако преценят, че темата трябва да бъде изтрита.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
детска градина, спортен център, танци, танцови школи, ясла

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Свободнасградазадетскаградинаясладетскицентърдр
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:08.