IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 18th December 2009, 22:56
Аватара на Cinderella_bg
Cinderella_bg Cinderella_bg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dia_t
Естествения ми цвет е кестеняв.От няколко години съм с руса коса и ако предварително не си обезцветя корените с блондор просто все едно не съм се боядисвала.Единствено съм успявала да получа хубав сребрист цвят без предварително обезцветяване с "Чифели",
Каква е тази боя, дайте повече инфо, търся тъмно русо, със сребрист оттенък, а ми става оранжево!
Отговори с цитат
  #62  
Стар 28th December 2009, 19:31
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Да си задам тук въпроса, за да не пускам нова тема Значи в момента съм боядисана черна кося с ярко червени кичури и стоят много добре. Обаче ми се иска малко разнообразие и ми дойде идеята да си боядисам цялата коса червена. Тъй като смятам чисто червената коса за доста скучен цвят, не ме притеснява това че ако се получи червения цвят, на места ще е по тъмна а на други места по светла, даже такъв ефект искам - различни нюанси на червеното. Но дали е възможно да се премине така изведнъж на червен цвят?
Отговори с цитат
  #63  
Стар 28th December 2009, 22:30
Аватара на Abbi
Abbi Abbi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Върху черна боя мисля,че е почти невъзможно да преминеш на какъвто и да е друг цвят.
__________________
Ако не знаеш къде да идеш,ела на себе си!
Отговори с цитат
  #64  
Стар 28th December 2009, 22:39
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Да си задам тук въпроса, за да не пускам нова тема Значи в момента съм боядисана черна кося с ярко червени кичури и стоят много добре. Обаче ми се иска малко разнообразие и ми дойде идеята да си боядисам цялата коса червена. Тъй като смятам чисто червената коса за доста скучен цвят, не ме притеснява това че ако се получи червения цвят, на места ще е по тъмна а на други места по светла, даже такъв ефект искам - различни нюанси на червеното. Но дали е възможно да се премине така изведнъж на червен цвят?
Aбсолютно невъзможно без предварително изсветляване!Ако все пак решиш да се направиш сама в къщи имай в предвид 4е 4ервена боя върху 4ерно става още по 4ерно
Отговори с цитат
  #65  
Стар 28th December 2009, 22:45
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Ох значи няма да пробвам Кичурите ми станаха много лесно - за около 30 мин без изсветляване но ми направи впечатление че самата червена боя беше на прах.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 29th December 2009, 22:30
Аватара на Abbi
Abbi Abbi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Моля за помощ.Момичета имам питане.
Косата ми е тъмно кестенява с руси почти бели кичури и искам да стана цялата руса,но без да се обезцветявам.Каква боя да си купя,за да не стана жълта?
__________________
Ако не знаеш къде да идеш,ела на себе си!
Отговори с цитат
  #67  
Стар 29th December 2009, 23:53
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Abbi
Моля за помощ.Момичета имам питане.
Косата ми е тъмно кестенява с руси почти бели кичури и искам да стана цялата руса,но без да се обезцветявам.Каква боя да си купя,за да не стана жълта?

Няма такъв вариант
Отговори с цитат
  #68  
Стар 30th December 2009, 00:05
Аватара на gabrielita
gabrielita gabrielita не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 465
По подразбиране

и аз искам да съм руса .... някой може ли да ми каже добър салон където да се изруся
__________________
Жената има нужда от 4 животни: норка на врата, ягуар в гаража ,тигър в леглото и едно магаре ,което да плаща сметките.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 30th December 2009, 00:54
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Най добре избери салон където работят с Paul Mitchell. Русите им бои хващат лесно и са доста по щадящи в сравнение с другите марки.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 30th December 2009, 00:57
Аватара на gabrielita
gabrielita gabrielita не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 465
По подразбиране

при мен проблема е , че естествената ки коса е тамно руса , но вече от около 3-4 г. съм черна и вече ми писна искам някакво разнообразие , и тарся най- щадящия метод
__________________
Жената има нужда от 4 животни: норка на врата, ягуар в гаража ,тигър в леглото и едно магаре ,което да плаща сметките.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: найдобритебоизакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:23.