IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #191  
Стар 25th January 2010, 21:54
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tally
Цитирай:
Първоначално написано от Abbi
Аз съм с гел от около две години и съм много доволна.Преди не можех да си пусна малко по-дълги нокти-постоянно се чупеха,сега нямам такъв проблем.Да не казвам,че повече от три дена не ми се задържаше лак,сега ходя на две седмици да ме прелакират
Не ги пазя кой знае колко-пера,чистя,готвя,мия чинии.Нищо женско не ми е чуждо И не мисля скоро да ги махам :P
Да ти кажа не познавам мацка с гел, дето да иска да си го сваля (освен по финансови причини). Супер голямо облекчение е това. Няма нещо, което да мразя повече от обелен лак , като се сетя преди как се прелакирах на всеки два дена и ми става лошо просто! Освен това ноктите по съвсем друг начин изглеждат с гела: гладки, лъскави, добре оформени (моите иначе си завиват крайчетата).
Определено нямам финансиви при4ини за да не си слагам гел , просто намирам 4е ми съсипва ноктите (моето май беше акрил).Колкото за обеления лак, ами има дълготрайни лакове- примерно тези на Римел , а колкото за лъскавостта ами има си специални лакове за тази цел които хем придават блясък, хем увели4ават живота на лака , също така спомага лака да съхне адски бързо!
Отговори с цитат
  #192  
Стар 25th January 2010, 22:28
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобето
Цитирай:
Първоначално написано от want
Имах няколко нокъта залепени с гел и след като ми израстна гела ноктите ми станаха 4упливи и тънки а преди това ми бяха адски твърди.
На скоро говорих с шефката ми която също си беше сложила гел и след като го махна ноктите и бяха станали то4но като моите!
Ама гела е за мацки с тънки и чупливи нокти, които немогат да израстнат защо си си слагала ако са ти здрави?
Бобе,мойте нокти са много здрави ,но аз си слагам или гел или акрил за да не се лакирвам пред 2-3 дни..Другата причена е че сега съм със акрили декораций и даже не ми е необходимо да се лакирвам..Но наистина има хора на които не им понася гела или акрила и им се съсипват ноктите..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #193  
Стар 26th January 2010, 14:30
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Акрил не бих си сложила отново, само веднъж ми се наложи, но е отврат, смърди непоносимо и ми увреди много лошо ноктите.
Гел е друго нещо помага на тънките ми нокти да израстнат и да не се чупят.....сега го махнах но ноктите ми не са в тежко състояние, даже май са и по-добре от преди да започна с гела.
Така че прибера ли се в БГ-то пак ще си сложа гел.
Отговори с цитат
  #194  
Стар 27th January 2010, 10:23
nincheto_nk nincheto_nk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, всички маниачки на ноктопластиката и красивите нокти В продължение на много години вкъщи сама си слагам изкуствени нокти,опитвала съм какво ли не,два пъти ходих на ноктопластика с гел и след това започнах да се опитвам сама да си правя но срещам доста трудности.Бих искала да попитам нещо професионалистките-защо акрилното покритие(акрилен прах+мономер) ми се отлепва толкова бързо в основата и по върховете на ноктите?Преди да го нанеса изпилвам собствените си нокти(махам им ест.гланц) и минавам с обезмаслител,но въпреки това на 2-3 ден вече е влязло въздух на показалеца и средния пръст.Сигурно не правя нещо както трябва,четох за т.н. бондер но нещо не мога да открия кой го предлага, а иначе използвам продуктите на СтарНейлз.Благодаря предварително!Продължавай е да творите тези красоти
Отговори с цитат
  #195  
Стар 27th January 2010, 17:10
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Определено нямам финансиви при4ини за да не си слагам гел , просто намирам 4е ми съсипва ноктите (моето май беше акрил).Колкото за обеления лак, ами има дълготрайни лакове- примерно тези на Римел , а колкото за лъскавостта ами има си специални лакове за тази цел които хем придават блясък, хем увели4ават живота на лака , също така спомага лака да съхне адски бързо!
Ама ти си друга песен- първо не си била с гел, второ живееш в Англия, а там е малко по- различно предполагам. Няма да те вземат много насериозно с шарени ноктета Сестра ми в Германия изтърпя нейния гел 3 дена, защото много странно я гледаха. Много източно им изглежда на хората. А пък годеника ѝ на моите нокти много се смее
Но другото за гладкостта и лъскавината продължавам да си го твърдя. За краката си взимам такива основи, които уж трябва да изглаждат неравностите, ама изобщо не е същото. И с еднакъв лак да се лакирам, винаги на ноктите на краката ми стои по- гадно. Но то може и до нокти да си е.
Отговори с цитат
  #196  
Стар 27th January 2010, 18:40
aassia aassia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: софия
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tally
Цитирай:
Първоначално написано от want
Определено нямам финансиви при4ини за да не си слагам гел , просто намирам 4е ми съсипва ноктите (моето май беше акрил).Колкото за обеления лак, ами има дълготрайни лакове- примерно тези на Римел , а колкото за лъскавостта ами има си специални лакове за тази цел които хем придават блясък, хем увели4ават живота на лака , също така спомага лака да съхне адски бързо!
Ама ти си друга песен- първо не си била с гел, второ живееш в Англия, а там е малко по- различно предполагам. Няма да те вземат много насериозно с шарени ноктета Сестра ми в Германия изтърпя нейния гел 3 дена, защото много странно я гледаха. Много източно им изглежда на хората. А пък годеника ѝ на моите нокти много се смее
Но другото за гладкостта и лъскавината продължавам да си го твърдя. За краката си взимам такива основи, които уж трябва да изглаждат неравностите, ама изобщо не е същото. И с еднакъв лак да се лакирам, винаги на ноктите на краката ми стои по- гадно. Но то може и до нокти да си е.
Полираи си ги и няма да има неравности, а ще са гладки и хубави.
__________________
МОИТЕ ДЕКОРАЦИИ -> http://album.bg/aassia
Отговори с цитат
  #197  
Стар 28th January 2010, 11:33
modenam modenam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Някои от нашите клиентки.
http://www.album.bg/modena/
Отговори с цитат
  #198  
Стар 29th January 2010, 12:20
modenam modenam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Ася много хубаво рисуваш. Видях,че си разгледала и нашите декорации. Ние работим декорациите с цветни гелове на Saremco. Не засъхват като боичките или лаковете и можеш да рисуваш колкото дълго искаш, до постигане на перфектната форма и цветовете се раливат перфектно, пък и имат около 100 цвята и все много яки. Ти с какво правиш твоите декорации
Отговори с цитат
  #199  
Стар 29th January 2010, 13:12
Sheryy Sheryy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 3
По подразбиране modenam

Здравейте, аз сам от Ст.Загора,до колкото съм информирана другаде в града не работят с цветни гелове.Бихте ли разказали повече за това колко време издържат и т.н.
Отговори с цитат
  #200  
Стар 29th January 2010, 17:10
modenam modenam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Да в града само ние работим с пълната гама цветни гелове на Saremco. Изключително покривни са и са около 100 цвята. Издържат до следващата поправка т.е около 3-4 седмици. Не се белят и не могат да се трият с лакочистител. Сменя се цвета или декорацията на следващата поправка.
Надявам се да съм била полезна.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ноктопластикагелилиудължителгел
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:15.