IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 16th December 2009, 15:06
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Kristalina,ако смяташ Недев да ти оправи стореното,горещо те моля...не го прави!!!Дори и пари да не ти вземе,той НЕ Е способен и НЕ Е кадърен да ти направи носа като хората!Казвам ти го от 2 опита и 4 мои приятелки с един и същ резултат!А колкото до отворения метод,Недев ми остави белег,който се виждаше леко и имаше ръбец,той беше шит външно.Сега при Джамбазов пак бях по отворения и много се притеснявах да не се увеличи белега,но за моя най-голяма радост,той беше заличил и стария.Перфектно зашиване!!Аз не мога дори да разбера къде е белега точно,дори при внимателно и обстойно изследване с огледалото под носа!
За мен Джамбазов е невероятен професионалист!Незнам,какъ в ще е носът ми след 5 месеца,но начина по който е работил,говори много !Казвам го защото имам база за сравнение вече
Отговори с цитат
  #32  
Стар 16th December 2009, 15:10
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

А виж за тва не се бях сещал, че белега зависи и от това, кой ти е хирурга и как те зашива.Признавам си, че съм виждал "белези" само от Джамбазов, които доста трудно се намират.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 16th December 2009, 16:04
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

ARIZINA,наистина ти благодаря за загрижеността,но ти сама каза,че при първата ти операция при него/преди години/,само ти е изправил преградата и то успешно,а по-късно си се решила и на естетическа промяна,която за съжаление е била с отрицателен резултат,а и е изкривил отново вече изправената ти преграда.............Знам колко е кофти човек да е разочарован от някой,на който се е доверил,а и е заплатил не малка сума пари..........Наистина знам!Факт е обаче,че носът ми е доста по-добре от преди,но не е и резултатът,който исках..........
Аз не съм решила на 100% какво да правя,просто обмислям варианти...........
Отговори с цитат
  #34  
Стар 16th December 2009, 19:07
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Първата ми операция ми оправи дишането ,естествено!Но...визуално носа ми се промени и ми излезе нещо като рогче от едната страна,без да съм искала външна корекция.Докторката ,която тогава работеше с него,каза че това често се случва ,защото когато променяш вътрешно преградата и външната симетрия се нарушава.Все пак чупиш,местиш,а от вън накъдето дойде,нали?Носа ми стана много по-зле отпреди(аз по принцип не си харесвах топчестия връх,но сега имах и някакви бабунки горе!).Четири години по-късно,вече не можех да го понасям този нос и реших да отида при него пак ,защото реших ,че грешката е моя,понеже е трябвало да му кажа и външно да ми оправи носа.Такааа....и резулатата е плачевен,особено година след операцията.Реших,че аз просто съм кофтия му случай и без малко щях пак на него да се "натреса",да ме оправи...но докато изчаквах периода до следващата рино,на ринга минаха 4 мои приятелки,които имат същите грозни носове...еднотипно направени,топчести отгоре и криви и с висулка отдолу.Но това вече ще го съзреш след някой друг месец,още ти е рано(е,дано да си от успешните му).Пък и доколкото си спомням от споделеното от теб ,не беше особено очарована?Или се лъжа?Както и да е всеки сам избира.Аз просто се опитвам да те предупредя.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 16th December 2009, 20:52
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Аз просто се опитвам да те предупредя.
Знам и съм ти благодарна за това!За огромно съжаление обаче,аз нямам възможност да пътувам до Пловдив и за мен Джамбазов е само блян....... Не съм решила твърдо за втора,наистина само обмислям,за това зададох въпроси,които ме вълнуват в случай,че все пак реша окончателно.........Да,права си-не съм очарована от сегашния си нос-не очаквах точно това,но е малко по-добре от предишния
Отговори с цитат
  #36  
Стар 16th December 2009, 21:02
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Е, къв е тлкова проблема на Пловдив?Може да си качиш цената на операцията с към 200 лв....
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 28th January 2010, 13:58
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

Здравейте, аз имам следното въпросче, много искам да си оправя носа, но в момента събирам пари, тъй като майка ми НИКОГА няма да ми даде за подобно нещо и поради тази причина още не съм ходила на консултации. Една приятелка е ходила обаче и докторът ѝ е казал, че преди 25 години не трябва да се прави ринопластика, защото лицето още се променяло и шансът да се промени носа след операцията бил 70%. Вярно ли е това или го е казал само, защото е приятел на родителите ѝ и иска да я разубеди? Благодаря предварително за отговорите.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 28th January 2010, 14:33
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Според мен вярно, защото някъде докъм тази възраст човек расте. Друг въпрос е, че по принцип носът и ушите растат цял живот ...
Отговори с цитат
  #39  
Стар 28th January 2010, 18:55
bumbarashka bumbarashka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: СОФИЯ
Мнения: 132
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Според мен вярно, защото някъде докъм тази възраст човек расте. Друг въпрос е, че по принцип носът и ушите растат цял живот ...
ако е така,когато(живот и здраве)ударя петдесетака ще приличам на слон...
__________________
"Всеки,в крайна сметка, се оказва някой друг"
Отговори с цитат
  #40  
Стар 28th January 2010, 20:10
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Е, не чак на слон...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:26.