IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1101  
Стар 3rd February 2010, 12:29
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

след малко ще започне да ми излиза пара от учите...
нали това обяснявам - какво не ми действа добре на мен и какво не затова използвам подходящата за мен козметика. Освен това в темата за продуктите, които не бихме използвали отново доста хора са на едно мнение с мен за нещата, които не ми понасят.
По-скоро хората, които нямат проблем с която и да е козметика са единици и могат да се радват за това.
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #1102  
Стар 3rd February 2010, 12:30
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

охх поста ми е такова мазало
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #1103  
Стар 3rd February 2010, 12:35
Аватара на simone
simone simone не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: на полянката до блока
Мнения: 3 261
По подразбиране

Благодаря на отзовалите се , ще видим дали ще ги пробвам тия спрейчета да си разреша перушината просто косата ми е суууууупер мека и пухкава и летяща ииии адски се оплита
От балсамите мноого ми се омазнява и не ползвам имам проблем с разресването, та затова търся алтернативи Иначе в момента ползвам на Шаума за деца едно спрейче, което не би трябвало да утежнява косъма, но и от него косата ми стои сплескана и права като праз, без никакъв обем, въпреки сушенето със сешоар
__________________
И сам войнът е войн!
Отговори с цитат
  #1104  
Стар 3rd February 2010, 13:40
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
охх поста ми е такова мазало
Споко
Отговори с цитат
  #1105  
Стар 3rd February 2010, 13:42
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simone
Благодаря на отзовалите се , ще видим дали ще ги пробвам тия спрейчета да си разреша перушината просто косата ми е суууууупер мека и пухкава и летяща ииии адски се оплита
От балсамите мноого ми се омазнява и не ползвам имам проблем с разресването, та затова търся алтернативи Иначе в момента ползвам на Шаума за деца едно спрейче, което не би трябвало да утежнява косъма, но и от него косата ми стои сплескана и права като праз, без никакъв обем, въпреки сушенето със сешоар
Ей за това говорех в един от постовете ми , има слу4аи когато нищо не помага а при тебе най уда4ния вариант е по къса коса за да не се оплита и никакво изрусяване за да не ти изтънява косъма допълнително.
Отговори с цитат
  #1106  
Стар 4th February 2010, 14:39
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

Аз без такъв спрей не мога. Ползвам на Gliss Kur, доволна съм много, много по- лесно се разресва косата и изобщо не я омазнява, купувай смело
Отговори с цитат
  #1107  
Стар 4th February 2010, 15:03
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране

на коя фирма е спрея на Шварцкоп ли е ?Защото аз си купих на тях Glis kur ацки омазнява.
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #1108  
Стар 4th February 2010, 18:13
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

всеки продукт, който остава в косата омазнява!
Някои коси са по-сухи и не им личи, други имат по-мазни коси - и за тях това е табу. Аз имам дълга коса и я разресвам безпроблемно, защото ходя всеки месец на фризьор. Няма друг начин косата да изглежда жизнена - фризьор и маски( които се отмиват естествено)
Отговори с цитат
  #1109  
Стар 5th February 2010, 11:52
Аватара на ALEXIA
ALEXIA ALEXIA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 152
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
всеки продукт, който остава в косата омазнява!
Не мога да се съглася. И аз съм с дълга, къдрава (съответно суха ) коса, и без продукт, който не се отмива не мога. Да, нормално е различните типове коса да се третират различно, НО има продукти, създадени специално за нуждите на всеки тип.
За блясък и разресване ГОРЕЩО препоръчвам Rene Furterer FIORAVANTI - не омазнява, не утежнява, не сплесква и т.н гадости
__________________
Даже и важните клечки са от дърво.
Отговори с цитат
  #1110  
Стар 5th February 2010, 12:13
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

да, къдравата коса има нужда от по-специални грижи. И аз това казвам, че в сухата коса продукти, които не се отмиват по не се забелязват.
Но аз моята коса я щадя -мия я и я суша само веднъж в седмицата ( то от миенето нищо и няма, но сушоара я изтощава)- затова не мога да ползвам такива продукти които остават в косата.
Ти колко често я миеш твоята? При теб предполагам не се налага сешоар всеки път, но аз суша и отделно минавам с пресата.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:48.