IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2451  
Стар 21st March 2010, 20:11
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Хайде ще направим някоя форумна среща там Аз поне останах доволна
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
  #2452  
Стар 21st March 2010, 20:24
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Аз съм "за" срещата
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
  #2453  
Стар 24th March 2010, 11:05
Begemot Begemot не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 314
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sharmidodka
http://prikachi.com/files/1447530c.jpg

:beavis_and_butthead:
По 119лв на билет ли виждам? Тия пари ги заработваш за 1-2 седмица, а пичовете ще ги профукат за 1/2 час по курви.

Но нека все пак видим какво ти получаваш като полза. Някои ентусиасти изтъкват следните неща:
1-во Ще имаш уникалната възможност да видиш тези "велики" хора, да бъдеш с тях на едно и също място, по едно и също време. Уау, това е нечуван кеф. Само дето не са велики, а само по-известни. А това не е причина да им отдавам чест, а още по-малко да им давам пари. По-добре аз да ги похарча по курви, отколкото те.
2-ро Ще слушаш музиката, на която си фен, на живо. Обикновено обаче на живо качеството е по-кофти. Изпълните откровенно грачат в повечето случаи. Това си го знаят, затова обикновенно не пеят и свирят, а само правят некви гримаси и гимнастики на сцената, опитвайки се да създадат впечатление у наблюдаващите за изпълнение на живо.
3-то Ще бъдеш на място с много други фенове, ще куфеете и купона ще е на 6. А това всъщност означава да бъдеш в неква тълпа, която постояно да те блъска насам-натам, да се надишаш на пот и всякаква друга нечистоплътност. Да не говорим, че дългите коси са добра среда за развъждане на домашни любимци. А относно куфеенето - представлява общо взето едно блъскане на мозъка в стените на черепната кутия. Нямам мозък в излишък, така че благодаря, но не.

Надявам се все пак да си прекараш добре, въпреки всичко което ти написах, немислейки за хвърлените по курви пари.
  #2454  
Стар 17th April 2010, 09:25
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Дойде и моят ред най-накрая ... вече съм с нови гуми ...сега ше съм като звяр на пътя
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
  #2455  
Стар 17th April 2010, 09:29
Аватара на sportakus75
sportakus75 sportakus75 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: КИТАЙ
Мнения: 7 146
По подразбиране

пробвай ги извънградско да видим как се държат
  #2456  
Стар 17th April 2010, 10:23
schatz1 schatz1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 73
По подразбиране

Begemot,абсолютно споделям мнението ти!
Попринцип бих отишла,но самата обстановка там изобщо не ми е по вкуса,разни дългокоси мъже и жени,които приличат на мъже,изгубили абсолютно всичко женско в себе си надигат 2-литрови бири,особено като сложат тези ланци и съвсем е върха на сладоледа и не знам как може една жена да се харесва в такъв вид,за мен това са комплексирани момичета,не е издиктувано изобщо само от стила музика,защото и аз и много мои приятелки слушат такава музика,никоя от нас не би се облякла така,колкото и любима да ни е групата.
  #2457  
Стар 17th April 2010, 14:51
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sharmidodka
Фца такава , мойте са за долу, фронтстейдж, в мелето ... с дългокосите мъже и жени дет натакаме двулитровки бири, ще гледаме любимите си групи на живо, които правят най-добрата музика, които на живо изнасят шоу, за което след това говори целия свят, а не само тв Планета , ще се блъскам и бутам в тълпата, но от опит знам, че както преди 11 год от първия си подобен концерт, така и сега ще изживея нещо невероятно, нещо, което ще си припомням с удоволствие през сълзи и нещо, което малко хора тук могат да го разберат. Малко, но качествени.

Поздрав за теб, за Хейта, за Лендича, за Зандали, за Ратам'хата, за Евелински, за Суетен и за всички други знайни и незнайни фенове!



SOFIA ROCKS with MASTER OF PUPPETS


__________________
. LIVE . RIDE . FLY
  #2458  
Стар 17th April 2010, 14:55
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Да н,си забрайш бирата,Чапле
  #2459  
Стар 17th April 2010, 14:56
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Тук е Валето, алоуу Нема да я забравя
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
  #2460  
Стар 21st April 2010, 00:59
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

http://www.tialoto.bg/antistres-link...ski-park.10659


с нещо хубаво да се прослави и нашия град ето тук тичам аз, В такива моменти как да не кажеш, Обичам те, Пазарджик
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Похвалисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:39.