IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #631  
Стар 12th April 2010, 20:12
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy
това обяснява защо и ти и емико и много други сте с по две че и по три операциии при него. Но моята беше първа и той меко казано се осра.
Нещо не си разбрала явно. Аз съм с три наистина, но първите две са при други, само третата (и най-успешна) е при него.
Форумът е за мнения - ние също даваме нашите, някакъв проблем ли имаш с това?
Отговори с цитат
  #632  
Стар 12th April 2010, 20:17
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

именно- всеки има право на мнение, не виждам защо трябва да отричаш моето. явно не аз имам проблем - ти скачаш срещу всеки, който не боготвори Джамбазов.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #633  
Стар 12th April 2010, 20:23
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Е не, Сиби говори за съвсем друго нещо, не си я разбрала явно. Джамбазов не е перфектен, но поне не осакатява хора. А тя го казва от позицията на такава, след първата операция
Отговори с цитат
  #634  
Стар 12th April 2010, 20:32
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

foggy, я се върни и прочети какво съм писала. Никъде не оспорвам правото ти на мнение, имай си го и си го изразявай. Аз правя същото. Хайде със здраве!
Отговори с цитат
  #635  
Стар 12th April 2010, 22:06
Daisma Daisma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 18
По подразбиране

emiko , значи веремето определено преди операцията си мислиш, че ще бъде достатъчно да обсъдим тъй желата визия или мъчещи коплекси??трудно ми е,първата операция..ок.отидох,изтърпя х,разочаровах се...не ме беше страх, а сега ме е..затова и попитах.
Отговори с цитат
  #636  
Стар 12th April 2010, 22:31
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

Някой може ли да ми каже за след колко време записват часовете за консултация при Джамбазов и също така след самата консултация колко време минава до датата за операция. От София съм и искам да си направя горе- долу сметката, ясно ми е, че никой не може с точност да ми каже, но все пак горе- долу... Предварително благодаря
Отговори с цитат
  #637  
Стар 13th April 2010, 08:31
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Daisma, ще имате време да обсъдите подробностите, но предупреди сестрите, че имате уговорка с доцента да се видите преди операцията. Съветвам всеки да си записва въпросите които го вълнуват, защото в такъв момент е трудно да се съсредоточи.


Tally, за консултация се чака около месец, а за операция (ако е през ЗК) около три месеца.
Отговори с цитат
  #638  
Стар 13th April 2010, 11:58
Daisma Daisma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 18
По подразбиране

emiko,мда това с въпросите е добра идеа,че аз сума ти неща забравих да кажа/попитам на прегледа,а какво ли ще е в деня на операцията(: Мерси!!!!! Никои май не е споменал нищо по-конкретно за упойката, на мен предният път ми беше с местна, а за пълната съм чувала сънищта,приключения разни големи хахаха [/quote]
Отговори с цитат
  #639  
Стар 13th April 2010, 12:14
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Лелееее, къде правят ринопластика с местна упойка? Май само Сердев...
Колкото до пълната упойка, не се притеснявай, няма приключения, хахахх, просто може после да ти е малко лошо, но не е задължително. На някои им понася много добре.
Отговори с цитат
  #640  
Стар 13th April 2010, 13:00
Daisma Daisma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 18
По подразбиране

беше по закрития метод и затове преполагам. не че си спомням нещо,само глупости съм бърборила и е стряскащо малко!!колкото до клиниката, в софия е,но предполагам е нейзвестна...не съм чела никъде нищо за нея.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:56.